DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

EKONOMICZNI MORDERCY Bank Światowy i MFW udzielają pomocy finansowej tylko tym, którzy zamkną swoją gospodarkę {Autor Gabi}  

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Chcesz pieniędzy z Banku Światowego i Międzynarodowego Funduszu Walutowego? Najpierw zamknij swoją gospodarkę, informuje Łukaszenka.  

banner-wizytowka-1580899038

Drakońskie warunki pożyczek

Ogromne pożyczki zagraniczne są udzielane suwerennym krajom przez Bank Światowy oraz Międzynarodowy Fundusz Walutowy. Ale warunki, które wiążą się z tymi pożyczkami, rzadko są przekazywane przez rządy obywatelom. Warto zaznaczyć, że są one niezwykle drakońskie.

Niedawny przypadek na Białorusi ujawnił warunki określone przez te agencje w zakresie udzielania pożyczek dla walki z wirusem COVID-19. Prezydent Białorusi ujawnił, że pomoc Banku Światowego na koronawirusa wiąże się z warunkami do nałożenia skrajnych środków blokujących życie obywateli, modelowania zachowania kraju na kształt tego jak zrobiły to Włochy, a nawet zmian w polityce gospodarczej, które jak nazywa Łukaszenka są „nie do przyjęcia”.

Łukaszenko wyjaśnia

Prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenka publicznie skomentował ofertę, jaką otrzymał od Banku Światowego i MFW:

Dodatkowe warunki, które nie mają zastosowania do części finansowej, są dla Białorusi nie do przyjęcia.

Jakie są wymagania naszych partnerów? Ogłoszono, że mogą zapewnić Białorusi 940 mln dolarów w tzw. szybkim finansowaniu.

Słyszymy na przykład żądania, aby wzorować naszą odpowiedź na koronawirusa na podstawie odpowiedzi Włoch. Nie chcę, aby sytuacja Włoch powtórzyła się na Białorusi. Mamy swój kraj i własną sytuację.

Międzynarodowy Fundusz Walutowy jest gotowy, aby sfinansować nas dziesięć razy więcej niż początkowo oferował, jako wyraz uznania za naszą skuteczną walkę z tym wirusem. Bank Światowy zwrócił się nawet do Ministerstwa Zdrowia o podzielenie się doświadczeniami. Tymczasem MFW nadal żąda od nas kwarantanny, izolacji, godziny policyjnej. To bzdury. Nie będziemy tańczyć do niczyjej melodii.

Białoruska taktyka

Białoruś jest jednym z niewielu krajów europejskich, które nie wdrożyły ścisłych środków powstrzymywania epidemii koronawirusa. Sytuacja bez ograniczeń jest taka, że nawet usługi inne niż niezbędne pozostają otwarte. Przez cały czas była rozgrywana piłkarska liga białoruska. Jedynym ograniczeniem, jakie dotychczas podjęła Białoruś, jest przedłużenie wakacji szkolnych. Łukaszenka jest zdania, że całkowita blokada gospodarcza była zupełnie niepotrzebna.

Finansowy Krytyk

Świetna ilustracja tego, w jaki sposób korporacje przejmują kontrolę nad krajami i jak kapitalizm napędza ekspansję wojskowego kompleksu przemysłowego. Jaką rolę w okradaniu Polski pełniła finansjera? George Soros założył Fundacje Batorego, która sponsorowała zamach stanu na majątek całego narodu polskiego.Soros do zamordowania gospodarki zatrudnił profesora Jeffreya Sachsa i Davida Liptona, przedstawiciela przestępczej organizacji finansowej – MFW (Międzynarodowy Fundusz Walutowy).Najpierw przekonali PZPR, a później Wałęsę, Michnika, Kuronia, Mazowieckiego, Geremka do zamachu stanu. Przedstawiciele finansjery rozpoczęli rozmowy z premierem Rakowskim i generałem Jaruzelskim. Ich rękami dokonali uwolnienia cen, co spowodowało potężną inflacje – ponad 200%.Nowa „solidarnościowa” ekipa przeprowadziła kolejne reformy, które podniosły inflacje do ponad 500%.Plan był taki: wywołać potężną inflacje, przerzucić odpowiedzialność na stary system, następnie ratować sytuacje poprzez zahamowanie wzrostu wynagrodzeń, zastopowanie zysków firm, przejęcie gospodarki.Plan Balcerowicza, którego autorami byli wysłannicy finansjery, czyli: Soros, Sachs i Lipton, przygotował polską gospodarkę na potężną grabież.Gdyby uczciwy rząd, nawet nieudolnie wypuścił na światowy rynek tanie polskie artykuły z polskich przedsiębiorstw, to dzisiaj mielibyśmy takie fundusze, jak mają Chiny.Niestety, ale ekipa Balcerowicza pozwoliła na wykupienie polskich przedsiębiorstw, za 10-15% ich wartości, łącznie z sercem gospodarki czyli z bankami.Te przedsiębiorstwa, które stanowiły konkurencję dla koncernów zachodnich, zostały zniszczone, jak przykładowo firma pana Romana Kluski, Optimus SA.W tym gospodarczym rozbiorze Polski, uczestniczyli amerykańscy żydzi finansjery, używając do tego celu USA i ich organizacje (MFW, Bank światowy i inne), Rosja, Niemcy i inni.Kolejny raz, jak w Jałcie, USA współpracowała z Rosją w celu zniszczenia Polski.To dlatego mamy tak niskie wynagrodzenia, tak niskie emerytury, wysokie podatki i niepotrzebne długi.
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: