DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

Oni rządzą światem, czyli Bohemian Grove VIDEO ! {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Teorie spiskowe?

Oni rządzą światem, czyli Bohemian Grove

W jednym z odcinków piątego sezonu serialu House Of Cards ukazany jest ekskluzywny klub wpływowych mężczyzn, spotykających się w lesie w czymś w rodzaju harcerskiego obozu. Dyskutują tam o wydarzeniach na świecie i planują sojusze. W serialu klub ten nazwany jest Elysian Fields i jest fikcyjny. Istnieje jednak jego prawdziwy odpowiednik.

Ten rzeczywisty klub to Bohemian Grove

Podobnie jak w serialu, skupia on wyłącznie mężczyzn, a dostać można się do niego jedynie za zaproszeniem. Tak samo też jak w House Of Cards, na jego terenie odbyło się spotkanie, w trakcie którego ustalono szczegóły Projektu Manhattan, którego efektem było stworzenie amerykańskiej bomby atomowej.

Richard Nixon, mimo że sam bywał na spotkaniach klubu, wypowiadał się o Bohemian Grove podobnie jak Frank Underwood – dość pogardliwie:

To najbardziej pedalska rzecz, jaką możecie sobie wyobrazić.

By Aarkwilde – Own work, CC BY-SA 3.0,

Angielski autor Jon Ronson (którego książki Człowiek, który gapił się na kozy oraz Czy jesteś psychopatą? ukazały się również w Polsce), napisał również niewydaną u nas pozycję Them: Adventures with extremists. Opisuje w niej, jak w towarzystwie czołowego amerykańskiego dziennikarza zajmującego się teoriami spiskowymi Alexa Jones wchodzi na teren Bohemian Grove i jest tam świadkiem śmiesznych, dziwacznych, ale nie złowieszczych i niepokojących wydarzeń.

Członkowie klubu zachowują się częściowo jak młodzieńcy w trakcie wieczoru kawalerskiego, a częściowo jak miłośnicy new age odtwarzający pseudopogańskie rytuały. Alex Jones z nagranych fragmentów (uzupełnionych o pseudofilozofowanie na temat kultów pogańskich) wyprodukował później dokumentalne DVD.

Niezwykły dokument Alexa Jonsa z 2000 roku ujawniający Satanistyczne obrzędy wewnątrz kompleksu Bohemian Grove. Bohemian Grove to odosobniona posiadłości należącej do Bohemian Club, znajdująca się w hrabstwie Sonoma w północnej Kalifornii, ukryta wśród lasów. Bohemian Club jest prywatnym klubem, dostępnym tylko dla mężczyzn, bez względu na ich wyznanie, kolor skóry czy poglądy polityczne. Obecnie lista członków przekracza 2000 osób. Od roku 1873 odbywają się tam spotkania amerykańskich prominentów, którzy przez kilka dni oddają się niczym nie skrępowanej zabawie: ucztują, piją alkohol, śpiewają, korzystają z usług sprowadzanych specjalnie na tą okazję luksusowych prostytutek. Zabawy odbywają się co roku, zazwyczaj podczas dwóch ostatnich tygodni lipca. Uczestnikami podobnych zabaw byli m.in. prezydenci Eisenhower, Nixon, Reagan i Bush. Oprócz polityków z najwyższego szczebla przyjeżdżają tam szefowie największych amerykańskich koncernów, przedstawiciele świata sztuki oraz przemysłu rozrywkowego i zbrojeniowego. Jednym z elementów zabaw w czasie tych kilku dni jest dziwna ceremonia, podczas której uczestnicy ubrani są w czarne i czerwone obrzędowe szaty biorą udział w dziwnej ceremonii. Śpiewają rytualne pieśni i składają ofiarę u stóp wielkiego kamiennego posągu sowy.

 

Głównym rytuałem odbywającego się w lipcu dwutygodniowego święta jest Cremation of Care: spalenie trosk. Symbolizuje on pozostawienie za sobą obowiązków i zmartwień, i oddanie się wypoczynkowi. Nie bardzo to kojarzy się z przedstawianym w mediach klubem, gdzie za kulisami ustala się losy świata. Oficjalnie nie można korzystać z klubowych spotkań w celu załatwiania interesów bądź przysług politycznych. Jednak w rzeczywistości znajomi poznani w Bohemian Grove mogą się później wspólnie popierać oraz wymieniać przysługami.

Obozowisko mieści się w Monte Rio w stanie Kalifornia i jest należącym oficjalnie do męskiego klubu artystów 1100 ha obszarem zagospodarowanego lasu. Członkowie klubu mogą korzystać z obszaru przez cały rok, o ile w tym samym czasie ktoś inny nie chce z niego korzystać, bądź nie odbywają się spotkania klubowe. Choć członkowie klubu to jedynie mężczyźni, mogą poza oficjalnymi spotkaniami przyprowadzić żeńską towarzyszkę, pod warunkiem, że do 21:00 opuści ona teren obozowiska. Jak widać, obowiązują tam zasady godne harcerskiego obozu.

Na terenie obozowiska mieszczą się kluby, miejsca wspólnego spożywania posiłków oraz sceny, na których można odgrywać sztuki teatralne. Najbardziej znanym w mediach miejscem jest sztuczne jezioro, nad którym znajduje się posąg sowy, symbolizujący wiedzę. To właśnie koło tego pomnika odbywa się ceremonia Cremation of Care, która tak oburzyła Alexa Jonesa.

Inną osobą, która przestrzegała przed Bohemian Grove, był sam znawca reptilian David Icke. Ronson tak pisze o tym w swojej książce (tłumaczenie moje – HT):

David Icke przestrzegał mnie przed nimi. Stwierdził, że reptilianie transformują się z powrotem w wielkie jaszczury w trakcie ceremonii w Bohemian Grove. Dodatkowo – jak twierdził – Henry Kissinger, Jimmy Carter, Walter Cronkite oraz członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej trzymają tam harem swoich seksualnych niewolnic, których mózgi zostały wyprane z pomocą MKULTRA.

Wśród bywalców spotkań w Bohemian Grove byli m.in. prezydenci Bush (junior i senior), Reagan, Ford i Nixon. Bywały tam gwiazdy ekranu, np. Clint Eastwood. Na spotkania przychodzić mogą tylko członkowie klubu, który przyjmuje jedynie za zaproszeniem i rekomendacją aktywnego innego członka. Można też – podobnie jak Frank Underwood w serialu lub Alex Jones w rzeczywistości – próbować tam się zakraść. Podobno nie jest to wcale takie trudne.

Pierwszy z prawej pisarz Jack London

Kobiety, mimo że nie mogą być oficjalnie członkiniami klubu, również nimi bywały. Honorowymi członkiniami zostały m.in. poetka Ina Coolbrith oraz pisarka Sara Jane Lippincott. Jednak było to na początku 20. wieku i od tego czasu żadna kobieta nie uzyskała członkostwa. W 1987 roku uprawomocnił się natomiast wyrok sądu, nakazujący klubowi tak formułować ogłoszenia z ofertami pracy, aby mogły zgłaszać się tam do pracy również kobiety.

spidersweb

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: