DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

Narkotyki i gwałty przez wielebnego Billy’ego Grahama: Piknik.. {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Narkotyki i gwałty przez wielebnego Billy’ego Grahama: Piknik pluszowego misia

Polowanie, gwałcenie i zabijanie dzieci w celach sportowych jest wspólną cechą elitarnych lucyferiańskich zgromadzeń pedofilów.

Timothy Charles Holmseth 30 lipca 2020 o 10:57

FRAGMENT

Fiona Barnett,  kolejny informator i ocalała, jest obszernie omówiona na moim blogu. Podsumowanie jej postów znajduje się tutaj, a także zaktualizowana wersja jej bezpłatnego ebooka.  Fionas Barnetts Eyes Wide Open, zaktualizowane, wydanie Lockdown  [44]

Fiona Barnett

Opisuje jedno polowanie.

[Zabrali]  mnie do parku narodowego położonego na wybrzeżu, między Sutherland Shire i Kiama. Pamiętam podzwrotnikowe drzewa i liście oraz stół piknikowy zastawiony słodyczami i kolorowym sercem. Wokół stołu zebrała się grupa jasnowłosych dzieci. Kordial był podszyty narkotykami.

Później tej nocy grupa mężczyzn z lokalnych kół łowieckich przyjechała pick-upami, ubranymi w czapki i koszule w kratkę, niosąc sprzęt myśliwski i inwigilacyjny. Dzieci i ja byliśmy rozebrani do naga. Zabrano mnie na bok i poinstruowano, żebym zabrał dzieci i je ukrył.

Za ich życie odpowiadałem, a jeśli zawiodę – zostaną zabici. Namalowali coś na moich plecach, zanim poinformowałem dzieci najlepiej, jak potrafiłem. Właśnie skończyłem sześć lat, ale mój wiek umysłowy był znacznie starszy. Rozpaczliwie powiedziałem dzieciom, że mają uciekać, by ratować życie, zachować jak największą ciszę i znaleźć miejsce do ukrycia się daleko.

Wystrzelono z pistoletu, aby zaznaczyć początek polowania. Krzyknąłem do dzieci, żeby uciekały. Pędziłem ich od tyłu jak pies pasterski i wepchnąłem na pierwsze wzgórze. Byliśmy w połowie drugiego wzniesienia, kiedy usłyszałem strzały. Dzieci zaczęły się wokół mnie kręcić. Kiedy zdałem sobie sprawę, że nie ma już nadziei – wystartowałem. Odciąłem się od bólu i biegałem godzinami i milami przez wzgórza i doliny, przez dziką faunę. Grupa poszukiwawcza znalazła mnie dopiero następnego popołudnia.

Pisze też Fiona

David Shurter i ja, ofiara przemocy rytualnej w USA, jako dzieci przewieziono mnie do Bohemian Grove. Tam byłam przebrana za pluszowego misia i zmuszona do wzięcia udziału w polowaniu na pedofilów w lesie sekwoi, po czym zostałam odurzona i zgwałcona przez wielebnego Billy’ego Grahama w chatce z motywem różowej bańki.

Polowanie, gwałcenie i zabijanie dzieci dla sportu to typowa cecha elitarnych lucyferiańskich spotkań pedofilów.

W 1966 roku amerykański oddział założonego w Czechach przez samych mężczyzn tajnego zakonu św. Hubertusa (zwanego też Amerykańskimi Rycerzami) zorganizował swoje pierwsze spotkanie w męskim tajnym klubie Bohemian Club w San Francisco. Bohemian Club jest właścicielem Bohemian Grove.

Tak więc Bohemian Grove to lucyferiański klub pedofilski, który zapewnia uczestnikom możliwość uprawiania ich ulubionej rozrywki – polowania na dzieci w celach sportowych. To są prawdziwe  igrzyska głodu.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: