NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
WOJNA NA M-FORUM - CZYLI DLA CZEGO W POLSCE NIC SIĘ NIE UDAJE GDY !!
MARCIN BUSTOWSKI - WSZYSTKO TO CZEGO WAM NIE POWIEDZIAŁEM NA Y.T I F.B - BEZ CENZURY
Szczepionka COVID-19 Zgony w wieku 21 192 lat, obrażenia na poziomie 2 698 177 na dzień 19 czerwca
Wstrzykują tlenek grafenu jako adiuwant w szczepionkach COVID-19.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Miliardy euro za zniszczenie polskiego węgla {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

„Polska nie musiała na ostatnim szczycie unijnym złożyć deklaracji, że do 2050 roku osiągnie neutralność klimatyczną, co de facto oznaczałoby odejście od węgla i przemianę sektora energetyki w naszym kraju. Na szczycie zapadła jednak decyzja, że jeśli któryś z krajów członkowskich do tego się nie zobowiąże, straci połowę funduszy na cele klimatyczne. Funduszy, które w dodatku zostały uszczuplone.

Polska miała być jednym z największych beneficjentów Funduszu Sprawiedliwej Transformacji. Według najnowszych ustaleń ma do nas jednak popłynąć około 4-5 mld euro (a nie 8 mld euro jak wcześniej zakładano) – o ile zobowiążemy się do neutralności klimatycznej. Jeżeli tego nie zrobimy, dostaniemy tylko połowę tej kwoty” – pisze businessinsider.com.pl

Wiemy, dlaczego rządy PiS, a wcześniej PO, co jakiś czas walczą z kopalniami.

Padł rozkaz z zewnątrz, aby utopić polski węgiel. Być może pozostawią nam go tyle, aby zaspokoił wewnętrzny popyt. To jest ten super optymistyczny wariant.

Pesymistyczny wariant: to zamknięcie ostatniej kopalni do roku 2050.

Co jakiś czas będziemy słyszeć informacje podkopujące polski węgiel. A to, że jest za drogi, a to, że się nie opłaca, a to, że wysokie koszty… Tą strategią będą grać cały czas.

Jeżeli rząd zachowa „neutralność klimatyczną”, to dostanie nagrodę w postaci 4-5 mld euro.

Czym jest ta „neutralność klimatyczna”?

Z nazwy wynikałoby, zamknięcie buzi, niekrytykowanie ustaw Unii Europejskiej. Jednak nazewnictwo to znaczy, coś więcej. Mianowicie, całkowite odejście od węgla, czyli zamknięcie wszystkich kopalń.

Górnicy muszą rozumieć ten program i cały czas naciskać na rząd. Planem jest całkowite przebranżowienie i przekwalifikowanie każdego górnika do 2050 roku. Proces ten będzie powolny, ale lokomotywa ruszyła.

Czy jest siła, która to zatrzyma?

Robert Brzoza

CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: