DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

Za zgodą naszego Kolegi Alka Krejckanta publikujemy tekst.. {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i broda, tekst „LIBERAL SCUM”

Za zgodą naszego Kolegi Alka Krejckanta publikujemy tekst, pod którym podpisujemy się obiema rękami:

Hihihi jaki jestem mądry i wykształcony, a poza tym to już od lat mieszkam w Warszawie, nie to co wy, faszystowska biomaso!

Jakub Wątły – naczelny śmieszek (dawniej) Superstacji, taki wiecie, wyluzowany ziomek, co to powalczy o demokracje i bohatersko rzuci mięsem na wizji, napisał co myśli o swoich rodakach.

Autorytety medialne, liderzy opinii, a nawet instagramowe influencerki w histerycznym tonie wyrzygują z siebie kolejne mądrości, ubolewając nad tym, że muszą żyć w jednym kraju z motłochem, który można kupić za 500+, ze starymi babami, chłopami, robolami i wszystkimi tymi, którzy miskę stawiają ponad ukochane przez uprzywilejowaną klasę wielkomiejskich bananów, wolności i prawa.

Tuzy lewicy, pokroju Sławomira Sierakowskiego, uderzają w te same tony, co liberałowie, rzucając gromy na klasę ludową. Obrażeni na lud, że nie chce być takim jak oni – fajnym, wyluzowanym i open-minded – dochodzą do tego, że wyzywają od faszystów tych, których los rzekomo leży im na sercu. Nie powiem, bardzo to zabawne i pouczające jak lewica w Polsce sprzedała się za granty i żyje, chyba w najmniej przenikalnej bańce, pośród wszystkich stron konfliktu politycznego w Polsce.

Ci sami, którzy jeszcze tydzień temu, jak najtańsza kurtyzana, czynili podchody pod „faszystów” z Konfederacji, już mogą pokazać swoją prawdziwą twarz. A jest to twarz prawdziwie obrzydliwa. Zarozumiałe, przekonane o swoim monopolu na odczytywanie potrzeb ludu, klasistowskie, dyskryminujące, prostackie hordy ćwierćinteligentów, którym wydaje się, że jak wynajmują mieszkanie w wielkim mieście, mają garnitur i kartę multisport, to daje im prawo do wyłącznego decydowania o tym jaka ma być Polska. Gdy tak naprawdę to są ci ludzie, którzy do tych wielkich miast przyjechali na studia, skończyli jakąś tam wyższą szkołę gotowania na gazie, a pracują w korpo wypełniając nikomu niepotrzebne tabelki, albo przyczyniają się do wyprowadzania kapitału z Polski. I tacy ludzie będą mówić, że rolnik który produkuje żywność, a którego ręce mają bezpośredni związek z pracą jest od nich gorszy. Następni, co sobie założyli „firmy”, ci przedsiębiorcy na samozatrudnieniu, którzy są niczym więcej jak prekariuszami, ale wydaje im się, że już za rok, będą jak Bill Gates. Oni mówią starszemu Panu/Pani, że jego/jej czas minął, a poza tym to „dziadek, co ty wiesz o życiu? Ja to mam problemy – demokracje mi kradno, a ty to sobie całe życie w jednym zakładzie robiłeś spokojnie, bez stresu.”. Kolejni, uprzywilejowani na starcie, którzy pokończyli prywatne szkoły, a ich rodzice sprawili, że ich największym życiowym problemem jest zbyt niska ilość serduszek pod kolejnym takim samym zdjęciem robionym telefonem w kiblu, będą mówić matce pobierającej 500+, że jest roszczeniowa, poza tym sama jest sobie winna i jak jej nie stać to nie powinna płodzić bachora. I tak można bez końca wymieniać i wymieniać.

Hipokryzja tych wczorajszych orędowników polityki miłości i ciepłej wody w kranie, których Polska miała być Polską dla wszystkich, tak bardzo pokazuje ich małość, tak bardzo razi, że nie można przejść obok tego obojętnie.

Chciałbym wierzyć, że RPO, p.Adam Bodnar, który jest tak uwrażliwiony na mowę nienawiści, ma właśnie pełne ręce roboty. No, ale aż tak naiwny nie jestem. Cały internet zalewają wpisy odmawiające człowieczeństwa starszym ludziom, mieszkańcom wsi i małych miast, słabiej wykształconym, mniej zarabiającym etc. A cała, brutalna prawda, o tych, co samozwańczo uważają się za oświeconych, lepiej wiedzących jest taka, że pogardzają bliźnim do tego stopnia, że nie widzą w nim człowieka, tylko odpad, błąd systemu, który w 2020 roku powinien już dawno zniknąć.

Oferta polityczna w Polsce jest bardzo uboga i sprowadza się do liberalizmu o różnych odcieniach (w tym w „narodowym”) oraz partii władzy. PiS, jako pierwsze ugrupowanie po ’89, poszedł po rozum do głowy i poprzez transfer środków oraz godnościowy język, dał zwykłym ludziom namiastkę normalnego życia, w efekcie, uczynił ich politycznie i ekonomicznie podmiotami w polityce.

Zafiksowany na punkcie swojego widzenia świata liberał, nie jest wstanie tego przeprocesować i zostaje mu tylko grozić upadkiem gospodarki, wizją głodu i niemalże apokalipsy. Człowiek spokojny, jest już na to odporny, w końcu słyszy to od lat, przy każdej próbie korekty systemu, w kierunku bardziej sprawiedliwym, bo przecież nic rewolucyjnego tutaj się nie stało. I tak, już nawet p.Tomasz Wróblewski, swego czasu, naczelny promotor neoliberalizmu w Polsce, musiał przyznać, że PKB nieustannie idzie w górę (biorąc pod uwagę dłuższy okres), a ludziom żyje się po prostu lepiej.

Cała rzesza Polaków jest w końcu beneficjentami, a nie parobkami na pańskich folwarkach i wcale nie jest im spieszno oddawać tego co uzyskali. I bardzo dobrze klaso ludowa, że na swój sposób rozumiesz swój interes, a w poważaniu masz agitację demokratów tęczowych i liberałów „narodowych”. Mam jednak takie tlące się marzenie, żeby w Polsce pojawiła się wreszcie normalna lewica, taka klasycznego typu, a najlepiej narodowa, na którą wreszcie będzie można oddać głos, nie wybierając między liberałami, a partią władzy.

Za Facebook /Radykalny Radom

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: