DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

Kapitalizm największym wrogiem narodu! {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Czym jest państwo? Jest to po prostu najlepszy (na chwilę obecną, nie wiemy jakie koncepcje i pomysły zostaną wymyślone w przyszłości) sposób na zorganizowanie narodu. Nic mniej i nic więcej jak narzędzie, którego zadaniem jest dbanie o interes narodowy.

Narzędzie, żeby spełniać swoją rolę musi być skuteczne, dlatego potrzebujemy państwa silnego, prospołecznego i socjalnego. Państwa, w którym żaden obywatel nie zostanie zostswiony sam sobie, nikt nie zostanie wyrzucony poza nawias społeczeństwa tylko przez to, że jest chory, niepełnosprawny lub po prostu miał mniejsze możliwości rozwoju i został przez to skazany na biedę.

Jednym z najgłupszych twierdzeń zwolenników kapitalizmu jest to, ze „kapitalizm jest sprawiedliwy ponieważ, każdy ma w nim równe szanse”. Nie, drogie kuce, nikt nie ma równych szans. Nie każdy urodził się zdrowy, nie każdy urodził się całkowicie rozwinięty fizycznie i intelektualnie, nie każdy urodził się w dobrej rodzinie, która umożliwiła mu start, wykształcenie i sposoby rozwoju, a często nawet własne mieszkanie i pracę po znajomości. Wszyscy Ci ludzie w kapitalizmie zostają wyrzuceni poza nawias społeczeństwa tylko dlatego, ze nie poszczęściło im się w życiu.

Kapitalizm nigdy nie będzie sprawiedliwy bo życie jest niesprawiedliwe. I rolą państwa, z której niestety nasz neoliberalny rząd nie wywiązuje się w najmniejszym stopniu jest zatarcie tej niesprawiedliwości. Wsparcie socjalne nie jest wyróżnieniem, ani „nagrodą za brak pracy” jak mawiają często kapitalistyczne błazny. Wsparcie socjalne jest próbą sprawienia, żeby ta nierówność była chociaż trochę mniejsza, żeby niepełnosprawny umysłowo chłopak z biednej rodziny nie żył w nieludzkich warunkach, ale miał zapewnioną chociaż namiastkę normalności. Żeby osoba niepełnosprawna fizycznie , która nie może znaleźć sobie pracy bo na współczesnym rynku pracy pracownik jest niczym więcej jak towarem nie umarła z głodu. Żeby biedna matka, której nie stać na oplacenie leczenia miała dostęp do darmowej służby zdrowia. Po to jest państwo i to powinno realizować.

Wiecie, ze szczury potrafią czuć empatię? Chronią słabszych i chorych osobników stada, dzielą sie z nimi jedzeniem, często ratują swoich ryzykując prxy tym życiem? Nawet gryzonie, które powszechnie uważane sa za „brudne szkodniki” mają w sobie więcej człowieczeństwa niż kapitaliści. Nie jesteśmy już jaskiniowcami, którzy starcow i chore dzieci porzucali na pastwę drapieżników, ale cywilizowanymi ludźmi. Naszym obowiązkiem jest dbanie o słabszych, a nie żerowanie na nich. W cywilizowanym świecie kapitalizm nie może mieć racji bytu bo do tego właśnie prowadzi. Do wyniszczenia państwa i narodu, bogactwa garstki i nędzy reszty, upadku naszego człowieczeństwa. Kapitalizm bazuje na najniższych, najbardziej prymitywnych i egoistycznych pobudkach.

I tak na koniec słowo do wszystkich kapitalistycznych „polityków”. Niejednokrotnie słyszałem pieprzenie Korwina o tym jak to „w demokracji menel ma taki sam wpływ na los kraju co człowiek po studiach. Żółtka, który ku uciesze bezmózgów śmiał sie z zapomog socjalnych pieprząc o „menelowym+”. Ponizanie ludzi biednych i bezdomnych. Powiem krótko – ten tak zwany „menel” jest moim rodakiem. Rodakiem który wylądował poza nawias społeczeństwa. Może z winy chorego systemu, a może rzeczywiście własnych błędów. Niemniej wciąż jest rodakiem, który zasługuje na pomoc i szacunek. Wy za to jesteście bezwartosciowymi szkodnikami, które nisza nasz kraj i naród, które za pieniądze z podatków, które powinny trafić do potrzebujących urządzają błazenadę i cyrk. Które nie mają za grosz przyzwoitości i człowieczeństwa. W mordy bym wam nie napluł, skurwysyny bo byłaby to dla was zbyt wielka nobilitacja. Będziemy z wami walczyć i wygramy. A wy skończycie już nawet nie ma śmietniku historii, a zostaniecie z niej zupełnie wymazani razem z waszą antyludzką ideologią.

Kapitalizm największym wrogiem narodu!

Socjalna Alternatywa

Ciężko wyrazić odrazę i pogardę jaką czujemy do tego osobnika. Kradzież MN, osmieszanie i wypaczanie idei narodowej, parszywe zachowanie wobec ONRu, ogłupianie Polaków – wiele ma na sumieniu. Jak się jednak okazuje nawet najbardziej podła jednostka potrafi upaść jeszcze niżej. Gnida, krętacz, manipulator? Nie Roberciku, ty jesteś zwykłą kurwą.

W pełni popieramy dobrych ludzi z Podhala, którzy na swojej stronie pisali prawdę o tym osobniku.

Za: Facebook/Socjalna Alternatywa

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: