DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

Gady chcą wstrzyknąć jaja obcych do krwi wszystkich ludzi? {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

28 lipca 2020 roku w Stanach Zjednoczonych wybuchł ogromny skandal medyczny, który rozpoczął się od tego, że Donald Trump podał dalej na Twitterze wideo doktor Stelli Immanuel z Houston, w którym argumentowała, że ​​istnieje skuteczny lek na COVID-19 – hydroksychlorochinę, a maski i kwarantanny są bezużyteczne.

Syn Donalda Trumpa, Donald John „Don” Trump Jr., ogólnie powiedział, że wideo Stelli Immanuel jest „obowiązkowym punktem programu”. I wtedy się zaczęło.

Główną gazetą, która została zainicjowana atakami na Tramę, stała się Daily Beast , która dogłębnie przestudiowała wszystkie poprzednie przedstawienia Stelli Immanuel. Zdaniem jakiegoś bezmózgiego kurczaka z dwoma zwojami, który napisał dzieło, pomysły dr Stelli są absurdalne i pachną jak mroczne średniowiecze.

Co więcej, temat został podjęty przez inne publikacje i zaczął karcić Trumpa za wysłuchanie rad lekarzy o bardzo dziwnych poglądach na medycynę. Tymczasem dla The Big The One ta Stella Immanuel wydawała się najmądrzejszą kobietą, która publicznie wypowiada się w dość szokujących rzeczach. Wielu lekarzy o tym wszystkim wie, ale boją się mówić głośno, żeby nie stracić prawa jazdy – co, nawiasem mówiąc, już grozi dr Immanuelowi.

Stella jest z wykształcenia pediatrą, a przy okazji postacią religijną. W swoim kazaniu na  YouTube i artykułach na swojej stronie internetowej dr Immanuel twierdzi, że wiele problemów medycznych, takich jak endometrioza, cysty, bezpłodność i impotencja, jest spowodowanych seksem z „duchowymi mężami” i „duchowymi żonami”:

„Te podmioty są odpowiedzialne za poważne problemy ginekologiczne. Nazywamy je różnymi nazwami – endometrioza, włókniaki, cysty, ale większość z nich to złowrogie złogi astralnego męża ”- mówi dr Immanuel w kazaniu z 2013 roku.

W swoim kazaniu dr Immanuel nazywa te astralne istoty „Nefilim” – biblijnymi postaciami, które istnieją jako duchy demoniczne i przychodzą ze śpiącymi ludźmi, jakby w związku seksualnym, powodując późniejsze problemy zdrowotne i straty finansowe. Według dr Immanuela wiele chorób, takich jak mięśniaki i cysty, wywodzi się z demonicznych plemników po odbyciu seksu we śnie z jedną lub drugą istotą astralną.

„Zamieniają się w kobietę, a następnie sypiają z mężczyzną i zbierają jego nasienie. Następnie zamieniają się w mężczyznę i śpią z kobietą, składając w niej jaja z ich genokodem. W ten sposób rozmnażają się duchy ”- mówi Immanuel.

Jeszcze ciekawsze kazanie Immanuela wygłosił lekarz w 2015 roku, chociaż Daily Beast bali się je przynieść i tylko powtórzyli je własnymi słowami.

Okazuje się, według Immanuela, przez niektórych czarowników działających na poziomie globalnym i przez ludzi w rządach, którzy nie są tak naprawdę ludźmi, ale gadami, opracowano plan eksterminacji ludzkości poprzez promowanie aborcji, małżeństw osób tej samej płci i trujących zabawek, które zabijają dzieci.

Jednak najnowszą innowacją globalistów, zdaniem dr. Immanuela, było DNA kosmitów, które jest obecnie aktywnie wykorzystywane w medycynie i jest podawane ludziom jako lek. Potrzebują też „szczepionki”, aby zainstalować mikroczipy, aby stłumić pewien gen, który kontroluje religijne preferencje ludzi, i skierować jego pracę w innym kierunku.

Oczywiście prasa teraz to wszystko uchwyciła, działając na zasadzie: skoro ktoś mówi taką średniowieczną herezję, jego wypowiedzi na temat hydroksychlorochiny są bezwartościowe. Jednak, jak powiedział jeden ze znanych hollywoodzkich bohaterów: Jakie są twoje dowody? Jaki luminarz medycyny może obalić twierdzenie, że ludzie zapadają na różne choroby po kontakcie z pewnymi istotami astralnymi?

Dokładnie tak szamani i uzdrowiciele wszystkich narodów na całym świecie wyjaśniają wiele chorób, a tych ludzi nie obchodzi opinia luminarzy medycyny. Nikt nie widział ani jednego uzdrowiciela, który przyjechałby leczyć onkologię z akademikami, ale gdy akademicy sami są rozgrzani, przed wiedźminami stoją kolejki zakrzywionych profesorów. Nigeria, skąd pochodzi dr Immanuel, zajmuje na ogół szczególne miejsce w temacie magii.

Co stało się ze światem przed obecną turą cywilizacji, która rozpoczęła się gdzieś 400-500 lat temu – nikt nie wie na pewno. Oznacza to, że była globalna powódź na Nibiru, wojna nuklearna lub, ogólnie rzecz biorąc, wojna z kosmitami – kwestia dyskusyjna. Niemniej jednak dobrze wiadomo, co stało się później.

Następnie w Europie i Azji pojawili się królowie, którzy w Europie utworzyli się wokół lochów Szwajcarii, aw Azji wokół jakiejś tajemniczej Szambali. Pod rządami królów powstała Inkwizycja, która polowała na starożytne księgi, które zostały bezlitośnie zniszczone. Ten sam los spotkał tych, którzy czytali te książki.

Ponadto, kiedy pojawiła się flota żeglarska, Kolumb został oddelegowany do Ameryki i tam Inkwizycja zaczęła ją czyścić. Ale z jakiegoś powodu Afryka była pozostawiona bez opieki przez długi czas i dlatego miejscowi szamani wiedzą wiele rzeczy, które sprawią, że nawet teoretycy spisku będą patrzeć na ich czoła. Na przykład został tam zainicjowany słynny teoretyk spiskowy David Icke – to znaczy rozmawiał z mądrym afrykańskim dziadkiem i wszystko w jego głowie nagle się ułożyło.

Dlatego w tym, co mówi dr Immanuel, z pewnością jest jakaś starożytna afrykańska prawda. Coś można ogłosić, coś jest dyskusyjne, ale temat DNA niektórych kosmitów jest poruszany interesująco. Na przykład Starszy Jerome mawiał o tym DNA :

Antychryst przyjdzie i wykona śmierć nas i was rękami „czerwonych kapłanów”… .. W pobliżu kapłanów będą lojalni słudzy – prokuratorzy, policja, służba podatkowa, wymiar sprawiedliwości, medycyna. Jak wskazuje palcem „czerwony biskup”, wszystko to zaatakuje biednych. A pod pozorem szczepień będą nacinać dłonie, żyły. Będą trzy cięcia z rzędu. I będą nazywani: „Jestem synem antychrysta”, ponieważ będzie to kazirodztwo. Krew Antychrysta zostanie zmieszana z krwią prawosławnych chrześcijan.

Trudno jest zweryfikować wiarygodność tych słów i istnieje podejrzenie, że źródło dodało coś do słów starszego na zamówienie niektórych usług. Niemniej jednak tekst został opublikowany jesienią ubiegłego roku, kiedy nikt nie słyszał o jakichkolwiek szczepieniach, więc część, która mówi o „nacięciach”, jest godna zaufania – żaden czekista nie mógł tego wymyślić, a najprawdopodobniej starszy tak powiedział.

Dr Immanuel mówi to samo – mówi, że obce DNA jest już używane przez firmy farmaceutyczne w pełnym rozwoju.

Zwykle, gdy brzmi słowo DNA, ludzie z jakiegoś powodu myślą o krwi lub niektórych preparatach z komórek. Ale DNA jest zawarte w wielu miejscach. Na przykład – w nasieniu i jajach. Dlatego, jeśli na przykład ktoś zasadzi ludziom obce DNA, to może to być jakieś jaja, rodzaj ksenokry. A kiedy zostanie wprowadzony, zacznie kiełkować.

A jak zakończy się to kiełkowanie? Mózgi zmienią się, jak Lenin, we włóknistą cystę, a ciało będzie kontrolowane przez chip? A może w układzie nerwowym wyrośnie jakiś grzyb, który przejmie kontrolę nad osobą? A może z człowieka coś się wykluje, jak w filmie „Obcy”?

Generalnie, od wzmianki o nasieniu przez dr Immanuela o jakichś piekielnych istotach, staje się to w jakiś sposób niewygodne i fajnie byłoby jakoś sprawdzić komuś szczepienia na początek. Na przykład – w redakcji Daily Beast, aby lokalni adepci od nauki pisania na maszynie obalali średniowieczne przesądy własnym przykładem. I cały świat będzie patrzył, który z nich w końcu się wykradnie: klon Billa Gatesa, Specimen, para kosmitów lśniących szlamem, a może jakiś rodzaj Życia.

Sto lat temu lekarze, którzy prowadzili kampanię na rzecz tej czy innej pigułki, publicznie testowali na sobie swoją innowację, więc niech wszyscy krytycy dr Immanuel również udowodnią, że się myliła własnym przykładem, a my będziemy śledzić rozwój wydarzeń – w końcu wydarzenia mogą stać się prawdziwym filmem o dzielnych pionierach kosmosu.

Thebigtheone.com

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: