DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

„w SZWECJI OSOBY STARSZE NIE CHCĄ PRZENOSIĆ SIĘ DO DOMÓW SENIORA”

Coraz częściej osoby starsze rezygnują z przeprowadzki do domów opieki z powodu koronawirusa.

Kiedy osoba starsza otrzymała decyzję, że masz prawo przenieść się do domu opieki, przeprowadzka musi nastąpić jak najszybciej. Ale teraz coraz więcej osób starszych odmawia wprowadzenia się ze względu na ryzyko zarażenia koronawirusem.

Szwecja ma jeden z najwyższych na świecie wskaźników śmiertelności w koronach, pod względem odsetka ludności. Wiele osób zmarłych w Szwecji było starszych i mieszkało w domach opieki.

Wiosną i latem pandemia koronawirusa była powodem, dla którego osoby starsze nie wprowadzały się do tak zwanych mieszkań specjalnych, informuje Ivo – Szwedzki Inspektorat Zdrowia i Opieki.

– To przede wszystkim krewni, ale także pojedyncze osoby starsze, które nie chcą się wprowadzać z powodu rozprzestrzeniania się infekcji – mówi Lena Carp, kierownik oddziału w Ivo to TT.

Władze nie obliczyły, ilu przypadków to dotyczy, ale zauważa to zjawisko w kilku gminach rozsianych po całej Szwecji.

zrodlo:samtiden.nu

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: