DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Łukasz Szumowski przerywa urlop. Ministerstwo potwierdza {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Łukasz Szumowski przerywa urlop. Ministerstwo potwierdza
Polsat News
Polsat News: minister zdrowia Łukasz Szumowski przerywa urlop

W czwartek ministerstwo zdrowia poinformowało o rekordowej do tej pory liczbie nowych przypadków zakażenia koronawirusem – 615. Jak dowiedział się Polsat News, szef resortu zdrowia Łukasz Szumowski postanowił przerwać planowany do końca tygodnia urlop. Informacje te potwierdził rzecznik ministerstwa Wojciech Andrusiewicz.

Potwierdzona liczba nowych przypadków pierwszy raz wzrosła powyżej 600. W ciągu ostatniej doby zmarło także 15 kolejnych osób. Liczba wszystkich zakażeń w Polsce od początku epidemii przekroczyła 45 tys. Z powodu Covid-19 do tej pory zmarło 1709 osób.

Jak dowiedział się reporter Polsat News Dawid Styś, w związku z rekordową liczbą nowych zakażeń minister zdrowia Łukasz Szumowski postanowił przerwać swój urlop.

 

W czwartek rano polecił sporządzenie szczegółowego raportu na temat nowych przypadków. Od rana wydaje polecenia służbowe zdalnie, a w piątek wraca do pracy w resorcie. Urlop Łukasza Szumowskiego miał trwać do końca tygodnia.

Informacje te potwierdził później rzecznik ministerstwa Wojciech Andrusiewicz. – (Minister Szumowski – red.) dzisiaj już z samego rana poprosił zespół zajmujący się epidemią i różne instytucje o przygotowanie analiz i raportów dotyczących sytuacji epidemiologicznej – powiedział. Andrusiewicz poinformował, że w piątek minister będzie osobiście w siedzibie resortu zdrowia.

Pierwszy przypadek: 4 marca

Pierwszy przypadek koronawirusa w Polsce potwierdzono 4 marca. Od tamtej pory liczba wykrytych nowych zakażeń przekroczyła 500 dziewięć razy – pierwszy raz 19 kwietnia.

Pierwszy raz dobowy przyrost nowych zakażeń przekroczył 500 19 kwietnia. Potwierdzono wtedy 525 przypadków. Następnie 556 przypadków wykryto 12 maja.

Kolejny wzrost powyżej 500 zakażeń miał miejsce 6 czerwca – 576 przypadków. Następnego dnia (7 czerwca) wykryto jeden przypadek mniej. Trzeciego dnia z rzędu ponownie dobowa liczba zakażeń wzrosła powyżej 500. 8 czerwca wykryto rekordową do dzisiaj liczbę nowych przypadków – 599.Od tamtej pory liczba zakażeń nieznacznie spadała i rosła niemal do końca lipca. 25 lipca ponownie wyniosła 584 przypadki. 28 lipca wykryto 502, a 29 lipca 512 nowych zakażeń.

polsatnews

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: