DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

BELGIA- przywraca restrykcje. {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Europejskie państwo przywraca restrykcje. 

Belgia przywraca obostrzenia

Europejskie państwo przywraca restrykcje. Wyjazd na wakacje może być utrudniony

Belgia dołączyła do krajów, które przywracają obostrzenia w związku z rosnącą liczbą zarażeń. Jest to odpowiedź rządu na dynamicznie zmieniającą się sytuację dotyczącą pandemii koronawirusa. Od teraz turyści, którzy planują urlop w tym państwie, powinni zapoznać się z nowymi zaleceniami władz. Specjalne restrykcje mogą okazać się odczuwalne.

Belgia to kolejny kraj, który odnotowuje wyraźny wzrost zarażeń koronawirusem. To tylko pokazuje, jak dynamicznie zmienia się sytuacja związana z pandemią. Lokalne władze zdecydowały o zaostrzeniu panujących zaleceń. Zmiany w szczególności dotyczą zgromadzeń i socjalizowania się. O powrocie obostrzeń poinformowała na konferencji prasowej premier Belgii Sophie Wilmes. Wstępnie ustalono również termin ich zniesienia.

Prezydent był zakażony koronawirusem. Nasi sąsiedzi podali wiadomość

Wcześniej Hiszpania oraz Chorwacja, teraz natomiast Belgia zdecydowała się przywrócić część obostrzeń w związku ze wzrostem zakażeń SARS-CoV-2. To kolejny kraj, w którym ostatnio odnotowuje się więcej przypadków koronawirusa. Powracające restrykcje w dużej mierze dotyczą społecznego dystansowania się. Chcąc zachować niezbędne środki ostrożności, aby zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się niebezpiecznego patogenu, zdecydowano m.in. zmniejszeniu liczby osób, z którymi można spotykać się na co dzień.

Beglia to kolejny kraj, który przywraca obostrzenia

Do tej pory Belgia dopuszczała możliwość spotykania się z 15 tymi samymi osobami w ciągu tygodnia (nie uwzględniano dzieci poniżej 12 roku życia). Podczas konferencji prasowej premier Sophie Wilmes poinformowała o zmianach, które wynikają ze wzrostu liczby zakażeń w kraju. Od 29 lipca każdy mieszkaniec Belgii będzie mógł widywać się jedynie z gronem 5 tych samych osób w ciągu całego miesiąca, co określa się „bańką społeczną”. W przypadku odpowiednich warunków w gospodarstwie domowym może spotykać się 10 dorosłych osób np. podczas zajęć na świeżym powietrzu.

Belgia zredukowała także liczbę osób, które mogą brać udział w wydarzeniach organizowanych w pomieszczeniach z 200 do 100. W kraju nadal rekomenduje się pracę zdalną. W sklepach będzie mogła przebywać tylko jedna osoba na każde poszczególne domowe. W dodatku czas robienia zakupów nie będzie mógł przekraczać pół godziny. Restrykcje dotkną także podróżnych, którzy wybiorą się do Belgii na wakacje. Podobnie jak w przypadku Grecji – odwiedzający będą musieli wykonać elektroniczne formularze 48 godzin przed przekroczeniem granicy.

turysci.pl

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: