DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Czy płacono rządom państw za lockdown? Czy były łapówki? {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Prezydent Łukaszenko przekazał mocne informacje na temat działania akcji koronawirusowej.

Twierdzi, że dostał propozycję na 92 miliony dolarów, aby zamknąć kraj i zagonić naród do miejsc zamieszkania. Miał zamknąć cały kraj na przykładzie tego, jak zrobili to Włosi:

„Powiedział na konferencji prasowej, że otrzymał znaczną ofertę pieniężną (92 mln dolarów) przez Światową Organizację Zdrowia, aby zrobić to „jak we Włoszech” ..

Kiedy Łukaszenko nie zgodził się na tę kwotę, dostał kolejną propozycję, tym razem na około 900 milionów dolarów od Międzynarodowego Funduszu Walutowego, z tą samą prośbą: zamknij wszystko i rób „jak we Włoszech”.

„Wiem ze źródeł wywiadowczych, że podobne oferty złożono w wielu innych krajach europejskich i nie tylko europejskich. Wiem też, że wielu szefów państw lub rządów w tym prezydent Serbii Aleksandar Vučić, nie wahał się ani przez chwilę, aby przyjąć tę ofertę” – pisze dalej databaseitalia.it.

Tę informację potwierdza białoruski portal belta.by:

Aleksander Łukaszenko zapytał uczestników spotkania o stan rzeczy w zakresie udzielania pomocy zagranicznej Białorusi. „Czego żądają od nas nasi partnerzy? Zapowiedziano możliwość udzielenia Białorusi 940 mln dolarów tzw. Szybkiego finansowania.

„Pojawiają się wymagania: wy, jak mówią, w walce z koronawirusem na Białorusi postępujcie jak we Włoszech. Nie chcę, nie daj Boże, na Białorusi powtórzyć sytuacji, jak we Włoszech” – podkreślił Aleksander Łukaszenka.

Zdaniem prezydenta, Bank Światowy jest zainteresowany doświadczeniami Białorusi w walce z koronawirusem. – Jest gotów sfinansować nas dziesięciokrotnie więcej, niż zaoferował, za to, że skutecznie walczymy z tą chorobą. A MFW nadal żąda od nas: kwarantanny, izolacji, godziny policyjnej. Co za bzdury? powiedział Prezydent. – Z nikim nie będziemy tańczyć” – pisze belta

Niesamowite rzeczy przyznam.

Prezydent Łukaszenko ujawnia działanie akcji koronawirusowej. 

Światowa Organizacja Zdrowia proponuje łapówkę za zamknięcie Białorusi. Co jest przestępstwem.

MFW proponuje kolejną łapówkę za zamknięcie Białorusi. Co jest przestępstwem.

Takie propozycje dostało wiele państw Europy i świata.

Prawdopodobnie wszystkie rządy, które zamknęły swoje państwa, skorzystały z łapówki.

Włochy stały się pokazówką dla całego świata, miały być przykładem dla rządów państw, w jaki sposób zrobić lockdown (zakaz wyjścia).

Czy również proponowano indywidualne łapówki?

Tego tematu prezydent Łukaszenko nie omawia.

A co z Polską? Czy rząd PiS przyjął finanse i przeprowadził zamknięcie kraju?

VIDEO PL

 

Robert Brzoza

 

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

One thought on “Czy płacono rządom państw za lockdown? Czy były łapówki? {Autor Gabi}

  1. „A co z Polską? Czy rząd PiS przyjął finanse i przeprowadził zamknięcie kraju?” No jasne,ze wzieli kase,wlasnie pisiaki,jak malo kto,sa szczegolnie chetni do brania lapowek.Afery za ich rzadow jednoznacznie pokazuja,jakimi sa sq####synami.Ciekawi mnie tylko jedno:czy PiS podzielil sie ta kasa z PO ? Najprawdopodobniej tak,bo pamietamy jaki byl wynik glosowania w temacie ustawy 447-obie te partie zaglosowaly identycznie,wiec teraz,w ramach podziekowania,PiS odpalil im troche tej kasy……

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: