DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

Prokuratura bada sprawę jednego z liderów polskiego ruchu antykomórkowego {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Od 15 lat zajmuje się sprawami prawnymi, technicznymi dotyczącymi spraw związanych z budową stacji bazowych telefonii komórkowych i nie tylko. Napisałem kilkaset skutecznych projektów skarg kasacyjnych, wygrałem łącznie kilka tysięcy spraw. Udowodniłem łamanie prawa inwestorom telekomunikacyjnych.

Podważyłem decyzje wszystkich organów nadzoru budowlanego szczebla wojewódzkiego, urzędów wojewódzkich, samorządowych kolegiów odwoławczych, Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Warszawie. Od 18 lat mam postępowanie w sprawie choroby zawodowej związanej z polami elektromagnetycznymi. W istocie jestem genialny bo któż po zawodówce może na kolanie napisać projekt skargi kasacyjnej z obojętnie jakiej dziedziny, jestem w stanie polemizować z każdym w jakiejkolwiek dziedzinie prawa odnośnie logicznej wykładni przepisów a opisuje mnie następujący człowiek.

Arkadiusz Dziermański
Pisaniem w Internecie zajmuję się od 2009 roku. Na początku były to tylko testy sprzętu, głównie telefonów, a w 2013 roku testy przerodziły się w pełnoprawne dziennikarstwo technologiczne na łamach Telepolis.pl.

W miarę upływu lat pisanie o sprzęcie przerodziło się w pisanie o całym rynku telekomunikacyjnym. Oferty operatorów, transakcje giełdowe, zawirowania prawne…
„Nie boję się żadnych tematów, ani własnego zdania na ich temat. Od początku 2019 roku hobbystycznie śledzę historię dezinformacji ruchów anty-5G. Od 2018 roku moje teksty mogliście znaleźć również na GamingSociety, Gry-Online i PCWorld.pl.

Życie prywatne łączę z zawodowym, interesując się nowymi technologiami, ale nie pogardzę dobrą muzyką, serialem, grami komputerowymi czy sportem.”
Jak widać pan Dziermański to ekspert od wpływu fal milimetrowych na zdrowie ludzi i to nie mając żadnej wiedzy w tym zakresie.

Nie rozumiem jak taki ktoś może śledzić coś czego pojąc nie zdoła. Hobbistycznie to może sobie oglądać i komentować Pornohuba, którego tak reklamował.

https://whatnext.pl/prokuratura-srodowiska-antykomorkowe-wanda-buk-prawo-do-zycia/

*********
Dodane: artykuł tego pana na zdjęciu

(pfuj) sam w sobie jest już wystarczającym powodem, aby wytoczyć autorowi sprawę o zniesławienie i zażądać za to odszkodowania.

Za Facebook /Zbigniew Gelzok

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: