DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

DZIĘKI KONFEDERATOM DUDA WYGRAŁ , JAK OKAŻE WDZIĘCZNOŚĆ ?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Narodowcy uratowali dupsko Dudzie

żydo-komuchy z PiS-u, plują na Narodowców na swoich portalach, zapominając że to 600 tysięcy Narodowców, dało wygraną Dudzie


 Czas pokaże czy tą decyzją 50 procent Narodowców, by poprzeć Dudę okaże się trafna. Teraz Duda już nie będzie musiał kryć i udawać że sprawy Polskie będą dla niego priorytetem. Podczas kampani prezydenckiej Dudy, prezydent Duda, całkowicie nic nie wspominał o naprawie Państwa Polskiego, albo tylko małe wrzutki nic nie znaczące. Głównym jego programem było obiecywamie dobrobytu dla Polaków.

Teraz zobaczymy prawdziwą twarz Dudy, który już nie będzie musiał myśleć o wyborcach i jak ich pozyskiwać, obiecując dobrodziejstwa i pełną michę. 

Mineło 5 lat prezydentóry Dudy i wszystko jest jak dawniej po staremu. Żydo-bolszewia dalej zasiada w sądach i współkach skarbu Państwa i dalej okradają Polskę. Bo prezydent Duda nie pozwoli by sitwę żydo-bolszewi rozwalić a winnych ukarać. Wetując ustawę o sądach, roztawił parasol ochronny dla elyty żydo-bolszewickiej, która rządzi obecnie Polską. By żydo-bolszewi włos z głowy nie spadł.

Mineło 5 lat prezydencji Dudy i prawie 5 lat kadencji PiS-u, a winnych i ukaranych tych z korzeniami żydo-bolszewickimi, jak nie było tak i nie będzie. Bo swój swojego nie będzie karał.

A rewizor Daniels z Tel Awiw, nadzoruje czy Duda i PiS idą ścieżką i kursem jakim wyznaczyli starsi bracia.

Budowa Polin w obecnej sytuacji trwa w najlepsze i nie będzie miał żadnych utrudnień, a haracz 447 jest praktycznie przesądzony. 

Według mnie, to jest ostatnia wygrana PiS-u, teraz idzie era Narodowców i tylko od nas zależy czy wykorzystamy to czy znowu spierdzielimy to jak zwykle, bo kłutnie i agenciory rozwalą nas od środka.

Czołem Wielkiej Polsce.

https://marek.neon24.pl/post/156474,narodowcy-uratowali-dupsko-dudzie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: