DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

ALARM!!! Żydzi eliminują polskie elity.. warto wysłuchać VIDEO {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

ALARM!!! Żydzi eliminują polskie elity poprzez „mowę nienawiści”! Zdelegalizować „Otwartą Rzeczpospolitą”!

PROSZĘ O MASOWĄ KOLPORTACJĘ PONIŻSZYCH MATERIAŁÓW  BO JEST TO SPRAWA WAGI PAŃSTWOWEJ! Dalsze być albo nie być Polski i Polaków! Jeśli Żydzi po raz kolejny wyniszczą nasze z trudnością odradzające się polskie eity to Polska zginie a Polacy zostaną niewolnikami Żydów na zawsze!!!

Janusz Gorzynski wypowiedział wojnę Żydom. Żąda delegalizacji żydowskiej organizacji „Otwarta Rzeczpospolita” która, wygląda na to że posługując się terminem „mowa nienawiści” przygotowuje listy Polaków-liderów do wyeliminowania, żeby nie zagrażali żydowskim interesom w Polsce.

Bardzo prawdopodobne że istnieje powiązana sieć specjalnego sędziowskiego układu do wyniszczania za pomocą mowy nienawiści Polskich elit. W ministerstwie sprawiedliwości powołano 100 prokuratorów którzy mają się zajmować „MOWĄ NIENAWIŚCI” czytaj wyniszczaniem polskich patriotycznych elit! To nie są żarty! Płacą za to polscy podatnicy!

Hasła: „brunatna księga” strony „zglosnienawisc” „nigdywiecej” „mowa nienawisci”. Okazuje się że przed II-gą wojną światową pastorzy niemieccy na ziemiach zachodnich również przygotowywali listy aktywnych mądrych Polaków i patriotów, którzy zostali natychmiast zabici po tym jak Niemcy w 1939 roku weszli do Polski. Wychodzi na to że Żydzi robią to samo….. z aktywnymi, mądrymi Polakami i patriotami. Dlatego trzeba powiedzieć dość! Po pierwsze: NIENAWIŚĆ jest uczuciem, a za uczucia nie można ludzi karać! Po drugie: mamy nasze konstytucyjne prawo do wolności słowa art.54 Konstytucji, a po trzecie mamy naturalne prawo człowieka do obrony! Wara więc Żydzi od naszego języka i od naszych uczuć!

„Zdelegalizować Otwartą Rzeczpospolitą!” Janusz Górzyński do Policji, wojska i służb!

Służby czy pachołki Antychrystów?

Janusz Górzyński o polityce Żydów chcących przejąć nasz kraj! OBOWIĄZKOWO ODSŁUCHAĆ CAŁOŚĆ!!!

Polak w swojej Ojczyźnie pośród skorpionów

Za:Facebook/You Tube

Teresa Garland,

Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego

5 thoughts on “ALARM!!! Żydzi eliminują polskie elity.. warto wysłuchać VIDEO {Autor Gabi}

 1. Nie wiem od jakiego cytatu zacząć, więc zacznę od cytatu współczesnego polityka, którego można lubić lub nie (z mojej bajki też nie jest) ale w przypadku obłudnego, zakłamanego żydostwa, (którzy nie są Żydami ani Semitami), ma całkowitą rację cyt. „Izrael otrzymał osobowość prawą w roku 1948 i nie ma żadnych podstaw do choćby nawet komentowania wydarzeń IIWS, które przetaczały się na polskich terytoriach. Izraelowi nic do tego – morda w kubeł!

  Politycy izraelscy czy żydowscy w świecie, którzy prowadzą agresję przeciw Polsce powinni mieć wystawione listy gończe i otrzymać kary więzienia w Polsce – z oskarżenia o terroryzm międzynarodowy.

  To samo dotyczy wymagań spadkowych – kary więzienia „spadkobiercom” wyciągającym rękę do masy spadkowej, bo żądania odszkodowawcze żydowskie w Polsce są terroryzmem ekonomicznym.

  Polska winna jest zmusić Izrael do zwrotu „odszkodowań”, które Izrael otrzymał od NRF, bo są to środki należne Polsce, a nie żydom w Izraelu. „Żydzi” nie są stroną prawną i nie przysługują im jakiekolwiek odszkodowania od Niemiec – bo nie byli stroną prawną w czasie II WS.

  Są to prawdy oczywiste, ale „władze polskie” są i skorumpowane, i zastraszone i nikczemne do tego stopnia, że nie ważą się tego wyartykułować.”

  Z wielu plemion, które na terenie państwa Polaków mieszkało, to chazarskie plemię jest najbardziej wredne, obłudne, zdradliwe, mściwe itd. itd. A po cóż oni u nas są skoro im tak źle w państwie Polaków? Dlaczego jeszcze nie wyemigrowali do państwa, które sztucznie zostało utworzone w państwie Palestyńczyków? Z sentymentu, bo też państwo Polaków zaczyna się na literę „P” – jak Polska? Nie sądzę! Ten międzynarodowy obłudnik i rabuś najlepiej czuje się jako pasożyt przy swoim żywicielu… Niech ktoś pokaże mi kraj, w którym mieszkańcy byli zadowoleni z tego, że żydostwo u nich mieszka. Nie było takiego, nie ma i nie będzie…

  To pseudo stowarzyszenie „Otwarta Rzeczpospolita” (tak samo jak i OMZRiK), powinny te anty Polskie organizacje odpowiadać za wrogą, wywrotową, sabotażową, oszczerczą etc. działalność przeciwko Polakom w kraju Polaków. Paragrafy są! Dlaczego jeszcze nikt nie zastosował tego przeciwko tym szkodnikom interesu Polski i Polaków w naszym kraju!? Tak samo jak i ten powinien odpowiadać karnie, kto wydał zgodę na wrogą działalność tych organizacji przeciwko Polakom!

  Nie ma czegoś takiego jak mowa nienawiści. Od lat to mówię i dalej będę mówić. Jest to kolejne oszustwo i manipulacja mająca na celu ograbianie i szkalowanie Polski i Polaków na arenie międzynarodowej w celu oszukańczego przejęcia NASZEGO! – Polaków kraju! To największy bandytyzm i zbrodnia ludobójstwa skierowana przeciw Polakom i na dodatek tak „skonstruowana” przez obłudne żydostwo, że Polacy jeszcze za to płacą a mają w planach całkowite zagrabienie i niszczenie wszystkiego co Polskie! To także podpada dodatkowo pod paragraf o kradzież i ludobójstwo!

  Zakończę swoją wypowiedź także cytatem: „Żydzi niszczyli Greków i Rzymian. Jedli ciała swoich ofiar, robili sobie pasy z ich wnętrzności, i smarowali się ich krwią… Ogółem 220.000 ludzi zginęło w Cyrenie i 240.000 na Cyprze, i dlatego teraz żaden Żyd nie może postawić nogi na Cyprze „.(DIO CASSIUS. Rzymski historyk, II w. Opisując dzikie powstanie żydowskie przeciwko Cesarstwu Rzymskiemu, uznane za punkt zwrotny w dół tej wspaniałej formy państwowości) (Rzymska historia – Roman History) – Nie tylko Żydzi niszczyli Greków i Rzymian, bo również Iran, których to Irańczyków też mordowali i do dzisiaj pielęgnuje chazaria, syjoniści zapiekłą nienawiść do w.w narodów i do narodów Europy w szczególności, za wygnania. Mądre to były narody, które ich od siebie przeganiały… Nie za darmo! A było tych wygnań w samej Europie 47, dopóki nie skołowali naszego króla Kazimierza i zagnieździli się wśród naiwnego Narodu Polaków i nie chcą się odczepić do dzisiaj!…

  Kiedy my Polacy w końcu się zmobilizujemy i wystawimy temu plemieniu pozwy (za zdrady, oszustwa, oszczerstwa, morderstwa itd) i rachunki do zapłaty Polakom na wiele setek bilionów jako częściowe odszkodowanie za WSZYSTKO! Za możliwość życia w Polaków kraju, za bogacenie się na Polakach, za oszustwa, za zagarnięcia majątków Polakom, za oszczerstwa na arenie międzynarodowej, za mordy Polaków, zdrady… (Co zapomniałam każdy może dopisać) Kiedy w końcu się zmobilizujemy!? Pytam po raz kolejny!? Na co czekamy? Nic nie wyczekamy oprócz własnej śmierci i naszych najbliższych, bo to dzikie plemię, ma dzikość i nienawiść do nas zakodowaną w prehistorycznych krwawych rytuałach do dziś!… Takie geny…

  Myśli ktoś, że te przemycone ich świętowania to są ot tak sobie? Otóż nie! Ale większość Polaków o tym nie wie! Przemycili oszukańczo do naszego kraju „purim” i „chanukę” a cóż to jest? Tak świętują pokonanie przez Żydów swoich wrogów Greków i Irańczyków – krwawe święta i radosne dla żydów święta (też przywłaszczone przez chazarów łącznie z religią) W wielkim skrócie: Purim – historia zawarta w Księdze Estery opowiada o Hamanie, który był wysokim rangą wezyrem lub pierwszym ministrem króla Medów i Persów. Estera (cóż za zbieg okoliczności:) ) uknuła intrygę i tak zakończyła się dla Persów: „W konsekwencji Haman został powieszony, dziesięciu jego synów spotkała śmierć, zaś w całej Persji Żydzi zabili 75 000 ludzi (Est 9,16). Powstanie święta opisuje biblijna Księga Estery – Megilat Ester (Est 9,25–32)[15]”
  Do dzisiaj „tradycyjnie” wieszają kukłę przedstawiającą Hamana – im wolno a jak ktoś spali kukłę przedstawiającą Judasza, czy innego niecnotę, to już wielkie aj waj! Prawda!? A dlaczego? Przecież nie utożsamiają się z Jezusem a nawet można powiedzieć, że z niego szydzą itd. to co im naraz przeszkadza spalona kukła innego Żyda? Takie to wredne i manipulujące plemię…

  Chanuka – niby „Upamiętnia ono ponowne poświęcenie Świątyni Jerozolimskiej w roku 165 p.n.e” ale o co tak naprawdę chodzi w tej historii? Jak zwykle o rzeź i krwawe zwycięstwo nad Grekami, cyt. ” Pod wodzą Judy powstańcy pokonali wojska Seleucydów i zajęli Jerozolimę, dokonując rzezi na zwolennikach hellenizmu. W 164 roku p.n.e. dokonano oczyszczenia i ponownego poświęcenia Świątyni Jerozolimskiej, a na pamiątkę tego wydarzenia ustanowiono Święto Świateł – Chanuka”

  A Polacy śmieją się z tych żydowskich pogańskich czczenia światełek, bo nie mają świadomości, że to plemię przemyciło i tak naprawdę świętuje w budynkach Sejmu i pałacu prezydenckim w państwie Polaków! – symboliczne przejęcie (czyli kradzież!) państwa Polkom! Stąd to palenie żydowskich świeczek przez Dudę (jako wasala chazarskiego) i symboliczne oddanie Narodu Polski pod władanie wrednej chazarii! Ale czy tylko jest to symboliczne!?… Śmiem wątpić!…

  1. @sagitta ; ,,nie wiem od jakiego cytatu…” ; pozwole sobie pogratulowac, naprwade swietnego komentarza/artykulu…. pozdrawiam serdecznie

 2. Pan Janusz Burzynski jest uzytecznym narzedziem zydow. Jest albo glupi , albo poprostu aktywista syjonu. nie bede prowadzil calego wywodu, tylko w skrocie powiem o co chodzi; 1) uderza w prl, panstwo w ktorym bylismy polakami. 3rp. wlasnie na klamstwach o prl jest zbudowana i nimi wspierana/umacniana 2) nie mowi, a wie, ze a) jp2 to zyd co co cadykom lapy lizal, pod sciana placzu sie bujal, wymienil polskich biskopow na zydowskich, ze b) byl czescia miedzynarodowego spisku ,,skok tysiaclecia” ktory doprowadzil do rozwalenia bloku wschodniego i rabunku. Na marginesie Jugoslawia zaplacila za to najwieksza cene. 3) komunizm nazywa ustrojem pod sztandarem szatana, Wlasnie to jest jeszcze bardziej na reke 3rp. ktora swoja polityka ,,historyczna” chce usunac z ludzkiej pamieci ze to zsrr rozgromil europejski faszyzm, a zwyciestwo nad faszyzmem przypisac tylko i wylacznie jewsUSA i jewsGB. na marginesie przypominam, ze ZSRR poniosl 95% wysilku ekonomicznego w rozstrzygniecie 2ws w europie, o daninie krwi nie wspomne bo liczba ofar wojny jest porazajaca ( dla ciekawych – strony internetowe ,,toll of 2ww victims). 4) nie wiem, bo wszystkiego nie sluchalem, ale zaloze sie ze nie pisnal nawet o sojuszu zywyiciela z czerwiem – polska-jusa ( jusa – panstwo bandyckie – matecznik swiatowej mafii wymuszajacej na narodach haracze) 5) nie mowi, a wie, ze preludium do penalizowaia mowy nienawisci, to byl konkordat, a potem paragrafy ,,o ochronie ,,uczuc religijnych” naprade nie chce mi sie juz wiecej pisac, bo wyklady Pana J. Burzynskiego, sa chyba dla dzieci, lub/i o 40 lat spoznione…swiadomi ludzie juz w latach 70 wiedzieli jakie szaty blokow wschodniemu syjoinistycznoamerykanski krawiecszubrawiec szyje (bajka j.ch.andersena ,,szaty krola”) – pierwsi o tym dowiedzieli sie robotnicy (na swojej skorze zreszta) jak masowo tracili prace, juz wtedy mowili ,,wymorduja nas w ,,bialych rekawiczkach”….ps.666) dopoki choc jeden zyd bedzie po polskiej ziemi chdzil, to bedziemy miec przesrane…kto przeczytal – dziekuje…

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: