DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

Adrenochrom: ludzka krew jako środek odurzający i odmładzający+18 {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Ostrzeżenie! Tylko od 18 roku życia! 

W osobistym wideo odnoszącego sukcesy piosenkarza Xaviera Naidoo z 2 kwietnia 2020 r., O którym relacjonował Kla.TV, woła ze łzami:

„Adrenochrom … chodzi o adrenochrom … zdjęcia … jeśli możesz to znieść „…

 Co to jest o adrenochrom? 

Kla.TV relacjonował osobisty film odnoszącego sukcesy piosenkarza Xaviera Naidoo z 2 kwietnia 2020 r. Xavier Naidoo ze łzami woła: „Adrenochrom … idzie do adrenochromu … zdjęcia … jeśli możesz to znieść …” Co to jest adrenochrom? Kla.TV kontynuuje teraz tę kwestię. To ujawnia przerażające powiązania, które sięgają głęboko w przemysł Hollywood i muzyczny.

Oficjalnie udowodniono, że adrenochrom powstaje w ludzkim ciele jako produkt uboczny adrenaliny. Adrenalina jest uwalniana z organizmu, gdy dana osoba jest pod wpływem stresu lub silnego bólu, w szoku lub strachu. Jest to specjalny program ratujący życie w ekstremalnych sytuacjach.

W latach 40. XX wieku badania A. Hoffera i H. Osmonda wykazały halucynogenne działanie adrenochromu – podobnego do leku LSD. Termin adrenochrom po raz pierwszy pojawił się w 2017 roku – na podstawie oświadczeń byłego starszego oficera wywiadu CIA Roberta Davida Steele’a. Użył tego terminu w związku z rytualnym wykorzystywaniem dzieci.

Mówi się o molestowaniu rytualnym, gdy ofiary – zwykle dzieci – są wykorzystywane seksualnie, torturowane lub składane w ceremoniach kultu diabła. W wywiadzie Robert David Steele mówił o torturowaniu dzieci podczas takich ceremonii w celu uzyskania dokładnie tego efektu – wysokiego poziomu adrenaliny we krwi. Według Steele, powszechną praktyką w kręgach satanistycznych jest picie tej krwi wzbogaconej adrenochromem, aby się odurzyć.

Robert David Steele mówi również w kilku wywiadach ten adrenochrom jest postrzegany w bardziej zamożnych kręgach jako odmładzający: „Stwierdzono, że picie krwi dzieci jest środkiem przeciwstarzeniowym. To jest po prostu naprawdę chore i obrzydliwe. Ale to fakt – to fakt chemiczny. A jeśli pijesz adrenalizowaną krew dziecka, to znaczy, jeśli terroryzowałeś dziecko, nie tylko satanizmem, ale także torturami i innymi satanistycznymi rytuałami.

Adrenalizowanie krwi dzieci przed ich zabiciem i picie ich krwi jest podwójnie działającym lekarstwem na starzenie się. ” W ostatnich tygodniach, obok Xaviera Naidoo, amerykański bokser wagi ciężkiej David Rodriguez również skomentował ten temat: „Widzisz, są ofiary dzieci – są ludzie, którzy faktycznie piją adrenochrom. Przez co tak bardzo terroryzują dziecko. I trudno to przełknąć. To trudne – takie okrutne. Ale w rzeczywistości jest to starożytny rytuał, zwłaszcza straszenie dzieci: ponieważ są one czystsze.

Ponieważ ich nadnercza są czystsze, są tak przestraszone i emitują tyle adrenaliny i tak się boją. Potem ją zabijesz i wypijesz jej krew. […] To chora, chora, chora ceremonia rytualna. A teraz butelkują i sprzedają w fiolkach. I ludzie kupują to gówno. To jest narkotyk. […] Znam ludzi z tego biznesu, którzy mi to potwierdzają. ” Chociaż rytualny kult poświęcenia odbywa się w tajemnicy, staje się coraz bardziej oczywiste, że producenci filmowi od dawna włączyli to do swoich filmów.

W filmie Fear and Loathing w Las Vegas z 1998 roku z Johnnym Deppem w roli głównej adrenochrom jest nawet nazwany i przyjęty otwarcie! Efekt odurzający i stymulujący pokazano również w filmie. Pojawiają się te same objawy, co u tej kobiety (Hillary Clinton). W filmie Fear and Loathing in Las Vegas, fakt, że mamy do czynienia z adrenochromem z twardym satanizmem i rytualnymi morderstwami dzieci, a nie z konwencjonalną chemicznie produkowaną substancją, jest również całkiem szczerze stwierdzony.

„Skąd to masz?

Jakiego rodzaju potwornych klientów zgodziłeś się tym razem? Wyznawcy satanizmu. W innej sekwencji filmowej słyszysz mężczyznę rozmawiającego przez telefon w tle: „Miała 16 lat. Jej cholerna głowa została odcięta na parkingu. Następnie wycięto otwory w jej ciele i cała krew została wyssana … ” Jednak film zawiera dalsze informacje. Później gra piosenka White Rabbit Jefferson Airplane.

To też nie jest przypadek!

Oto kilka linijek piosenki White Rabbit: „A kiedy idziesz na polowanie na króliki […] zadzwoń do Alice, kiedy była mała. […]

Kiedy mężczyźni wstają na szachownicy i mówią ci, gdzie iść. […]

Zapytaj Alice, myślę, że ona się dowie. ”Piosenka„ White Rabbit ”wyraźnie oznacza historię Alicji w Krainie Czarów.

W tej historii znana jest scena, w której Alice podąża za białym królikiem do nory i wkracza do magicznej krainy. Jak to się ma do adrenochromu?

Wzór strukturalny adrenochromu wygląda następująco.

Po obróceniu obrazu o 90 ° przyjmuje on postać białego królika.

Ta symbolika białego królika jest używana przez kręgi poufnych jako znak i oznacza coś w rodzaju „Wiem o tym” lub „Jestem jego częścią”. Symbolika podobna do znaku rogatej dłoni lub obelisku, który najwyraźniej znajduje się w kluczowych miejscach i budynkach we wszystkich krajach.

Znaki te są naprawdę zauważane tylko przez społeczeństwo, jeśli rozumieją ich prawdziwe pochodzenie. Producenci hollywoodzkiego filmu Matrix również włączyli tę symbolikę.

Na początku filmu główny aktor Neo otrzymuje na swoim komputerze tajemniczą wiadomość: „Matryca cię ma. Podążaj za białym królikiem ‚. Niedługo potem rozlega się pukanie do drzwi i Neo odkrywa tatuaż białego królika na jednej z przybywających osób. Kult wokół adrenochromu i symbolika białego królika sięgają głęboko w amerykański przemysł filmowy i muzyczny.

Ponadto istnieją niezliczone zdjęcia przedstawiające, jak znane osobistości przedstawiają się w tym stylu.

Oto tylko kilka przykładów.

Zwróć uwagę na białe tło: białe litery dla Lady Gagi, białą zasłonę dla Madonny lub Victorii Beckham, białą kolumnę dla Rihanny, białe uszy królika również dla Emmy Watson, Britney Spears, Ashley Olsen lub Katy Perry.

Inne gwiazdy, które przedstawiają, jak zabijają ludzi lub w związku z tą symboliką nożem lub w pozycji wychwalającej przemoc. Przyznana satanistka Marilyn Manson pozuje z białymi królikami. A może logo króliczka Playboya – to tylko przypadek?

Artysta Alex Podesta poświęca dużą część swojej sztuki tej symbolice. Jest członkiem rodziny Johna Podesty, jednego z głównych twórców Pizzagate, sieci zbiórki pieniędzy dla dzieci w kręgach pedofilskich. Wieloletni dyrektor naczelny Nike, Mark Parker – oto jego biuro – zbiera i promuje dzieła swojego przyjaciela Marka Rydena.

Należą do nich takie zdjęcia. Adrenochrom i ukryte morderstwo dzieci za nim to ogromne przestępstwo, które należy natychmiast ukarać i rozwiązać!

Dlatego treść tego programu należy również rozumieć jako wezwanie do międzynarodowego systemu sądowego. Sytuacja jest również wyjaśniona i zapobiegana: w kontekście takich okrutnych praktyk europejski organ policyjny Europol mówi o tym, że 10 000 dzieci zniknęło bez śladu w samym 2015 r.

Podobnie, straszne odkrycia otaczające sieć opieki nad dziećmi Pizzagate, które w znacznym stopniu obciążają znanych polityków i osobistości w Stanach Zjednoczonych. Skandal związany z nowojorskim miliarderem Jeffreyem Epsteinem, który prowadził dziecięcą sieć seksualną dla amerykańskiej wyższej klasy, również wymaga odpowiedniego wyjaśnienia. Ponadto przypadek sieci pedofilno-satanistycznej w sprawie Dutroux w Belgii, gdzie można udowodnić, że zmarło 27 świadków.

Również przypadek Natascha Kampusch w Austrii, w którym wyniki dochodzenia prowadzonego przez głównego śledczego Franza Krölla miałyby duży wpływ na austriackich polityków.

Nie wyszły one jednak na jaw, ponieważ znaleziono go również martwego w jego mieszkaniu. Pod opieką i obowiązkiem waszego biura troszczcie się o wszystkich dotkniętych przemocą rytualną, którzy uciekli z niej, ale którym odmawia się przesłuchania i odpowiedniej procedury przeciwko ich oprawcom ze wszystkich miejsc.

Połącz siły, aby wspólnie rozwiązać ten problem i zbliżyć go do swojego serca, tak jak Xavier Naidoo: „Kiedy natknąłem się na tę – tę straszną prawdę – było dla mnie jasne, że poświęcę swoje życie między innymi tej prawdzie”.

VIDEO DE

Kla.Tv

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: