książka o Krzysztofie Jackowskim
Jasnowidz Krzysztof Jackowski/ Fot.Instagram

Krzysztof Jackowski to najpopularniejszy jasnowidz w Polsce. Wielu zastanawiało się, ile kosztuje skorzystanie z usług słynnego jasnowidza. Już wiadomo!

Wokół Krzysztofa Jackowskiego zrobiło się głośno, gdy on kilka lat temu pomagał służbom w rozwiązywaniu zagadkowych spraw. Teraz jasnowidz z Człuchowa prowadzi swój kanał na YouTubie. Jego wizje od lat cieszą się dużą popularnością.

Ludzie chętnie zwracają się o pomoc do Jackowskiego. Wielu zastanawiało się, ile kosztuje skorzystanie z usług słynnego jasnowidza. W książce “Jasnowidz Jackowski”, której autorem jest Przemysław Lewicki, Krzysztof zdradził, ile kosztuje skorzystanie z jego usług.

Jak się okazało, za jedną wizję Jackowski otrzymuje 200 zł. Do przeprowadzenia wizji jasnowidz potrzebuje zdjęcia zaginionej osoby i jej koszulki.

Gdybym faktycznie powiedział, ile zarabiam, zostałbym wyśmiany. Miesięcznie rozwiązuję pięć, sześć spraw, choć zdarza się, że tylko dwie. Różnie to bywa. Najwięcej zleceń jest latem, ponieważ ludzie wyjeżdżają na wakacje, kąpią się w morzu, jeziorach, rzekach. Losowych zdarzeń jest wtedy więcej – i o wypadek nietrudno – wyznał w książce.

alaluna.pl