DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

Kandydat KO Trzaskowski: Zwolennicy Trzaskowskiego „Mamy dość!” „Precz z kaczorem-dyktatorem”… Jaka jest prawda i kogo reprezentuje? {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Kandydat KO „walczy” z nienawiścią, zwolennicy krzyczą: Precz z kaczorem-dyktatorem!

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski od rana jeździ po Polsce i wygłasza piękne, emocjonalne wystąpienia o tym, że Polki i Polacy nie chcą nienawiści i podziałów.

Walki z nienawiścią kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta RP ma zresztą cały czas pełne usta. Te piękne hasła nie przeszkadzają mu jednak bezpardonowo atakować prezydenta Andrzeja Dudę i prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Oprócz okrągłych słówek i frazesów o uśmiechniętej Polsce i nowoczesnym patriotyzmie, na wiecu Trzaskowskiego w Ostrzeszowie uwagę zwracało także coś innego, mianowicie… okrzyki zwolenników kandydata KO.

Otóż ludzie zgromadzeni na spotkaniu skandowali nie tylko imię Rafał czy „zwyciężymy”, ale także „Mamy dość!” czy… „Precz z kaczorem-dyktatorem”. A to wszystko po słodkim jak miód przemówieniu polityka o budowaniu wspólnoty. Rafał Trzaskowski nie reagował na okrzyki „precz z kaczorem”, wydawał się nawet zadowolony, a chwilę później… znów opowiadał o Polsce bez szczucia, nienawiści, manipulacji i dzielenia Polaków.

Okrzyki „precz z kaczorem” zaczynają się ok. 4:33, po tym jak Rafał Trzaskowski wygłosił swoją najświeższą mądrość etapu: starsi politycy muszą odejść ze sceny, a skoro na polskiej scenie politycznej nie ma już Donalda Tuska, odejść z polityki powinien też Jarosław Kaczyński.

Cóż. Pan Trzaskowski, mówiąc pięknie o tym, że czas skończyć z nienawiścią, wykonuje raczej syzyfową pracę. Albo niektórzy zwolennicy zwyczajnie go nie słuchają.

Źródło: Facebook/ TVRepublika

Masoneria! Szturm na urząd Prezydenta Polski!

Stanisław Krajski

Za You Tube

Click to access Ksiazka_Wojna_o_pieniadz._Prawdziwe_zrodla_kryzysow_finansowych_-_Song_Hongbing.pdf

Za You Tube

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: