DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

Trump i Q na niewidzialnym wrogu – czynnik pozaziemski {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Trump i Q na niewidzialnym wrogu – czynnik pozaziemski

Powtarzające się odniesienia Trumpa do niewidzialnego wroga zostały odnotowane przez media głównego nurtu jako jedynie retoryczny rozkwit w walce z wirusem COVID-19. Na przykład, Jack Shafer, pisząc dla Politico, powiedział 9 kwietnia:

Odkąd prezydent Donald Trump w połowie marca zwrócił się do koronawirusa, w końcu przyznając się do skali pandemii, próbował oznaczyć zarazę „niewidzialnym wrogiem”.

Trump po raz pierwszy użył tego zwrotu na konferencji prasowej grupy zadaniowej z 16 marca, mówiąc: „Bez względu na to, gdzie spojrzysz, to jest coś — to niewidzialny wróg”. Oczywiście świadoma moneta mająca na celu dodanie trumpiańskiej przyprawy do nagłówków, prezydent zadbał o to, aby powrócić do tego zwrotu około minuty później, mówiąc: „Po prostu mówię tak: Mamy niewidzialnego wroga”.

Od tego czasu Trump używał tego wyrażenia w listach, uwagach, wywiadach, tweetach, blogach wideo, ale szczególnie w prasach w stylu kampanii na temat wirusa, który inscenizuje prawie codziennie od czasu jego przełomu. Według bazy danych Factbase, Trump wykorzystał wyrażenie co najmniej 44 razy w tym, co wygląda jak jego wysiłek antropomorfizacji wirusa w czującą rzecz ze złymi intencjami na ludzkość.

Czy to, co Trump robi z jego powtarzające się odniesienia do „niewidzialnego wroga” tylko nawiązując do czegoś tak małego, że nie widać? A może odnosi się do niewidzialnego wroga, który zaaranżował powstanie COVID-19?

Powtarzające się odniesienia Trumpa do II wojny światowej w czołówce do następującego cytatu stanowi kontekst sugerujący, że odnosi się on do czegoś o wiele bardziej złowieszczego za globalnym wirusem niż tylko przypadkowego naturalnego zjawiska:

W czasie II wojny światowej młodzi ludzie w wieku nastoletnim zgłosili się do walki. Chcieli tak źle walczyć, bo kochali nasz kraj. Pracownicy nie chcieli wracać do domu i spali na piętrach fabryki, aby utrzymać linie montażowe…. Musimy poświęcić się razem, ponieważ wszyscy jesteśmy w tym razem i przejdziemy razem. To niewidzialny wróg. To zawsze najtrudniejszy wróg: niewidzialny wróg. Ale pokonamy niewidzialnego wroga. Myślę, że zrobimy to jeszcze szybciej, niż myśleliśmy. I to będzie całkowite zwycięstwo.

Szerszy kontekst wypowiedzi Trumpa na temat niewidzialnego wroga wskazuje na to, że jest to Głębokie Państwo, z którym on i jego administracja walczą jeszcze przed jego inauguracją prezydencką.

Wojna domowa między administracją Trumpa a Państwem Głębokim to walka między tymi, którzy chcą uwolnić ludzkość od opresyjnej grupy globalnych kontrolerów, która zniewoliła ludzkość poprzez jej dominację w mediach głównego nurtu, a instytucjami politycznymi, finansowymi, kulturalnymi i religijnymi od wieków, jeśli nie tysiącleci.

Autorzy, tacy jak Jim Marrs, Rule by Secrecy (2001) i William Bramley, Gods of Eden (1993), przedstawili przekonujące dowody na ujawnienie globalnych kontrolerów / Deep State jako elitarnych rodzin rządzących liniami krwi, które śledzą ich pochodzenie z powrotem do pozaziemskich kolonistów wygnanych na Ziemię tysiąclecia temu. Obaj ujawniają, że w odległej przeszłości ludzkości, istoty pozaziemskie bezpośrednio rządziły ludzkością, a następnie zainstalowały mieszańce ludzko-obce, aby rządziły jako proxy, jak opisano w dokumentach historycznych, takich jak „Lista Królewska Sumera” i kronika manetho przed dynastii egipskich władców.

Te hybrydowe proxy władców ewoluowały, aby stać się rządzących rodzin bloodline, które kontrolowały ludzkość od kulis za pomocą starożytnej wiedzy i technologii przekazanych z ich pozaziemskich władców – Reptilian jednostek, zgodnie z Marrs i innych.

W latach 30. i 40.

Po pierwsze, Niemcy,Włochy, a następnie USA, Wielka Brytania, Związek Radziecki / Rosja i Chiny uzyskały dostęp do pozaziemskich technologii, które stały się najbardziej sklasyfikowanymi tajemnicami w swoich wojskowych kompleksach przemysłowych. Zaawansowane technologie zostały opracowane w podzielonych programach kontrolowanych przez elity rządzące, które nie miały zamiaru dzielić się takimi technologiami z resztą ludzkości, a jedynie przydzielać je do ich wyłącznego użytku.

W Stanach Zjednoczonych te nowo nabyte technologie pozaziemskie zostały wykorzystane do realizacji krajowych i globalnych programów kontroli rządzących rodzin linii krwi. Wpływowi przywódcy krajowi, którzy nie poparli elitarnego programu kontroli, tacy jak pierwszy sekretarz obrony USA James Forrestal i prezydent John F. Kennedy, zostali wyeliminowani w inscenizowanym samobójstwie i zamordowani publicznie, aby ostrzec innych przywódców krajowych przed opieraniem się globalnemu programowi kontroli realizowanemu przez Głębokie Państwo.

Last Stand Kennedy’ego, wyjaśniam, jak i dlaczego zarówno Forrestal i Kennedy, którzy cieszyli się ciepłą przyjaźń, zostali zabici przez Deep State za ich odpowiednich wysiłków w celu ujawnienia lub uzyskania dostępu do niejawnych technologii pozaziemskich, i ujawnić główne dane i podmioty za ich zabójstw.

Dziś Chiny zostały mocno zinfiltrowane przez Głębokie Państwo, które naruszyło jego wiodące instytucje naukowe i wojskowe. To nie przypadek, że epicentrum pojawienia się wirusa COVID-19 są Chiny, które Deep State potajemnie wspiera od czasów rewolucji komunistycznej, jak wyjaśniam w mojej książce Rise of the Red Dragon i nadchodzącej serii Webinar.

To prowadzi nas do prezydenta Trumpa, który został zwerbowany przez amerykańską społeczność wywiadu wojskowego w 2015 roku, aby pomóc uwolnić USA od władzy Głębokiego Państwa, o czym mówiłem wcześniej. Trump otoczył się zarówno postaciami Deep State, jak i White Hats, aby ukryć swoje prawdziwe intencje.

Wymyślone wysiłki Głębokiego Państwa, aby najpierw uniemożliwić trumpowi wybór, a następnie usunięcie go ze stanowiska, są dobrze zilustrowane w mistyfikacji zmowy z Rosją, fikcyjnym śledztwie jego pierwszego doradcy do spraw bezpieczeństwa narodowego, generała michaela Flynna, oraz wymyślonych zarzutach impeachmentu na Ukrainie.

Zbliżając się do wyborów 3 listopada 2020 r., Głębokie Państwo w końcu uwolniło swoją talię globalnych kart kontrolnych, aby uniemożliwić Trumpowi wygranie reelekcji. Covid-19 „plandemic” i niepokojów społecznych poprzez wymyśloną wojnę rasową są zarówno napędzane przez nieustanne media głównego nurtu narracji prowadzonej przez Deep State do manipulowania ogółem społeczeństwa do rezygnacji z ich swobód obywatelskich. Obraz kalendarza 2020!

Głębokie Państwo zorganizowało również dla głównych platform społecznościowych cenzurowanie dziennikarzy obywatelskich i alternatywnych mediów, które są coraz częściej postrzegane jako prawdę przez budzącą się opinię publiczną, którzy są oburzeni non-stop pornografią strachu generowaną przez media głównego nurtu.

To właśnie tam Q i globalny ruch, który zrodził, stają się ważne dla zrozumienia „niewidzialnego wroga”, który jest zamknięty w zakulisowej walce o życie i śmierć z administracją Trumpa.

Większość osób, które śledzą Q, akceptuje, że reprezentuje grupę osób związanych ze społecznością wywiadu wojskowego i urzędników, którzy są ściśle związani z prezydentem Trumpem. Wiele zdjęć dostarczonych przez Q są oryginały podjęte wewnątrz Oval Office Trumpa i Air Force One potwierdzające twierdzi, że prezydent jest bezpośrednio zaangażowany. Wielu uważa, że jednym z podpisów używanych przez Q, Q +, jest sam Trump.

Q, podobnie jak Trump, odniósł się do „niewidzialnego wroga”, który próbuje zniewolić ludzkość. W 29 czerwca post (#4545) Q napisał:

Jeśli Ameryka upadnie, tak samo świat.
Jeśli Ameryka upadnie ciemność wkrótce nastąpi.
Tylko wtedy, gdy stoimy razem, tylko wtedy, gdy jesteśmy zjednoczeni, możemy pokonać tego silnie zakorzenionego mrocznego wroga….

Żyjemy w czasach biblijnych.
Dzieci światła kontra dzieci ciemności.
Zjednoczeni przeciwko Niewidzialnemu Wrogowi całej Ludzkości.
Q

Oczywiście, Q nie odnosi się do wirusa COVID-19, ale zamiast tego opisuje potężną grupę osób i organizacji, „dzieci ciemności” aka Deep State.

Q cytuje również w całości list skierowany do Trumpa od byłego nuncjusza papieskiego do USA, arcybiskupa Carlo Marii Vigano, który podobnie odnosi się do „Głębokiego Państwa” jako niewidzialnego wroga próbującego zniewolić ludzkość:

Są wierni Pasterze, którzy troszczą się o stado Chrystusa, ale są też najemni niewierni, którzy starają się rozproszyć stado i przekazać owce, aby zostały pożarte przez wygłodniałe wilki. Nic dziwnego, że ci najemnicy są sprzymierzeńcami dzieci ciemności i nienawidzą dzieci światła: tak jak istnieje głębokie państwo, istnieje również głęboki kościół, który zdradza swoje obowiązki i wyrzeka się swoich właściwych zobowiązań wobec Boga. W ten sposób niewidzialny wróg, z którym dobrzy władcy walczą w sprawach publicznych, jest również zwalczany przez dobrych pasterzy w sferze kościelnej… Zjednoczeni przeciwko Niewidzialnemu Wrogowi całej ludzkości błogosławię was i Pierwszą Damę, umiłowany naród amerykański i wszystkich ludzi dobrej woli.

Vigano utożsamia demoniczny „Głęboki Kościół” wywierający destrukcyjny wpływ na uczciwych duchownych, którzy chcą służyć ludzkości, a Głębokie Państwo robi to samo z oficjalną służbą rządową.

Co istotne, Q nawiązał do reptilijskiego pozaziemskiego wpływu na Watykan w poście z 3 kwietnia 2018 r. (1002), który zawierał mem z wężem i pytaniem: „Gdyby sataniści przejęli Watykan,czy zauważylibyście”.

artykule badającym posQ,wyjaśniam, w jaki sposób obrazy węża pasuje do wielu poufnych roszczeń Reptilian pozaziemskich potajemnie kontroli Watykanu.

Z ponawianych przez prezydenta Trumpa odniesień do niewidzialnego wroga i podobnych odniesień Q i arcybiskupa Vigano wynika, że odnosi się on do Głębokiego Państwa jako prawdziwego zagrożenia dla ludzkości. Badanie osób i grup składających się na Głębokie Państwo ujawnia istotny czynnik pozaziemski w jego pochodzeniu i działalności.

Jeśli Trumpowi i Białym Kapeluszom uda się pokonać Głębokie Państwo, ludzkość uwolni się od starożytnego niewidzialnego wroga, który manipulował ludzkimi sprawami poprzez wymyślone wydarzenia globalne przez wieki, jeśli nie tysiąclecia. Naprawdę żyjemy w czasach biblijnych, jak twierdzi arcybiskup Vigano, gdzie dzieci światła są zamknięte w duchowej wojnie przeciwko dzieciom ciemności.

© Michael E. Salla, Ph.D.

exopolitics.org

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: