DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

(autor:LALA) – Premier: Covid-19 to choroba jak inne. Ekspert: Mam nadzieję, że się przejęzyczył

„Man nadzieję, że premier się przejęzyczył. Przebieg kliniczny Covid-19 jest łagodniejszy, ale mówienie, że nie musimy się już bać koronawirusa jest przedwczesne” – tak prof. Robert Flisiak, prezes Polskiego Towarzystwa Epidemiologicznego komentuje słowa premiera Mateusza Morawieckiego. Szef rząd zachęcając do udział w II turze wyborów prezydenckich powiedział, że „koronawirus to choroba jak inne”.

Prof. Robert Flisiak, prezes Polskiego Towarzystwa Epidemiologicznego oświadczył w rozmowie z reporterem RMF FM, że pod słowami premiera Morawieckiego by się nie podpisał.

W Wysokiem Mazowieckiem premier Mateusz Morawiecki mówił, że koronawirus „to choroba jak inne”. Przekonywał, że sytuacja związana z koronawirusem – jak to ujął – „stabilizuje się”. Stabilizuje się w sensie jak najbardziej pozytywnym, coraz mniej w trendzie jest zachorowań, zgonów jeszcze mniej – to mnie szczególnie cieszy. To już jest teraz choroba, można powiedzieć, jak inne, czekamy tylko na szczepionkę. Myślę, że kilka miesięcy i ktoś na świecie ją wynajdzie, bo wielkie pieniądze poszły na jej opracowanie – mówił. Tymi słowami szef rządu zachęcał do udziału w II turze wyborów prezydenckich 12 lipca.

Prof. Flisiak nie zgadza się ze słowami, że nie musimy się bać koronawirusa. Bo jeśli tak, to dlaczego dochodzi do zakażeń na weselach i dlaczego sanepid szuka pasażerów pociągów, którymi jechał chory na Covid-19.

I dlaczego – skoro nie ma powodu, by bać się wirusa, bo jest w odwrocie, cały czas w gotowości utrzymywane są szpitale – placówki zakaźne mają zakaz przyjmowania innych pacjentów.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś o 371 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Resort podał też informację o śmierci 15 osób, które chorowały na Covid-19. <<< WIĘCEJ O NOWYCH PRZYPADKACH KORONAWIRUSA W POLSCE PRZECZYTACIE TUTAJ >>>

One thought on “(autor:LALA) – Premier: Covid-19 to choroba jak inne. Ekspert: Mam nadzieję, że się przejęzyczył

  1. po pierwsze,to nie choroba tylko zwykły wirus , jest kilkadziesiąt koronawirusów , a ten,który mamy ma objawy takie,iż atakuje płuca i dlatego osoby starsze nie mają takiej odporności już i padają łupem takiego wirusa,a im się jeszcze narzuca noszenie maseczek , które szkodzą zdrowiu,zatrzymują optymalną ilość wdychanego powietrza co skutkuje dusznościami itp , u nas w powiecie nyskim czy innym była dziewczyna , młoda ,chyba dziecko , miała problemy z zatokami , jechała rowerem w masce w gorąc i co się okazało , padła na ziemię nieprzytomna bo nie miała dostarczonego powietrza odpowiedniego do płuc, i po trzecie , mandat należy odrzucać,niechaj później kończy się wizytą w sądzie i wygracie taką sprawę nawet bo nie ma nic takiego wpisanego do kodeksu karnego i innych praw ,że muszą ci narzucić mandat , a co najważniejsze,nie mają prawa cię zmuszać do okazywania jakiś oświadczeń czy masz problemy czy nie,ja np nie mogę nosić maseczki ponieważ od 4 lat mam problemy z zatokami , zaraz jak nie mam powietrza to albo bóle się pojawiają nawet głowy albo ogólnie zaraz muszę otwierać usta aby dobrze powietrza zaczerpnąć mimo,że mam 31 lat

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: