NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY!  RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Trump ostro: Jedna „głupia”, druga „idiotka”.. {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Trump ostro o Merkel i May: Jedna „głupia”, druga „idiotka”

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump podczas utajnionych rozmów telefonicznych nazywał kanclerz Niemiec Angelę Merkel „głupią” i oskarżał ją, że pozostaje pod wpływem Rosji, a byłą premier Wielkiej Brytanii Theresę May „idiotką”, krytykując jej brak charakteru w kwestii Brexitu, przekazuje CNN, powołując się na źródła.

Według informacji stacji w rozmowach z Merkel i May amerykański prezydent poniżał je i „ostro atakował”. Jak przekazuje jedno ze źródeł CNN, przemowy lidera USA były „prawie sadystyczne”.

Niektóre rzeczy, które mówił Angeli Merkel, są po prostu nieprawdopodobne: nazywał ją „głupią” i oskarżał o to, że jest zależna od Rosjan… Najbardziej ostry w rozmowach telefonicznych jest wobec tych, na których patrzy jak na mięczaków, a zbyt miły dla osób wobec, których powinien być właśnie ostry – powiedział jeden z rozmówców stacji.

Anonimowy niemiecki urzędnik potwierdził, że telefony były „na tyle niezwykłe”, że Berlin podjął specjalne działania, żeby zachować treść rozmów w tajemnicy – podkreślono. Osoba, na jaką powołuje się stacja, nazwała zachowanie Trumpa „bardzo agresywnym”, dodając, że z tego powodu krąg osób, uczestniczących w monitorowaniu telefonów Merkel, został ograniczony.

„Poniżające i pełne drwin” były także rozmowy Trumpa z May, którą nazywał „idiotką”, a także osobą bez charakteru z powodu jej podejścia do Brexitu, NATO i kwestii migracyjnych – twierdzą źródła kanału.Oprócz tego, jak twierdzą rozmówcy CNN, w czasie rozmów telefonicznych Trump „regularnie wyśmiewał i poniżał” innych liderów zachodnich państw, między innymi prezydenta Francji Emmanuela Macrona. Ofiarami „ataków” Trumpa byli również kanadyjscy i australijscy premierzy Justin Trudeau i Scott Morrison.

Tymczasem według informacji stacji prezydent Rosji Władimir Putin i Turcji Recep Erdogan w czasie utajnionych rozmów telefonicznych tak często „ogrywali” amerykańskiego kolegę, że szereg amerykańskich urzędników wysokiego szczebla przekonał się, że Trump stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego kraju.

Stacja, powołując się na anonimowych urzędników Białego Domu i amerykańskiego wywiadu zwraca uwagę, że Trump „systematycznie nie był gotów do omawiania poważnych tematów”.

Jak podaje CNN, do wniosku, że w kontaktach z zagranicznymi liderami Trump często po prostu „bredził”, jak wyraziły się dwa źródła, doszli byli doradcy prezydenta ds. bezpieczeństwa narodowego John Bolton i Herbert McMaster, były sekretarz obrony James Mattis, były sekretarz stanu Rex Tillerson, a także były szef aparatu Białego Domu John Kelly oraz pracownicy wywiadu.

sputnik.news

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: