UBG - List do Kolosan
Posted by grzegorz
783 views
UBG - List do Efezjan
Posted by grzegorz
421 views
UBG - List do Galacjan
Posted by grzegorz
556 views
Witam Cię w Polsce
Posted by Viss
314 views
UBG - Ewangelia Jana
Posted by grzegorz
660 views
UBG - Ewangelia Marka
Posted by grzegorz
556 views

ANONIMUS: Soros kredytuje „500 plus”. PiS zadłuża Polskę!

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Skąd PiS zdobywa środki finansowe na zaspakajanie kosztownych programów socjalnych; np. na swój program flagowy „500+” ?

Czy kiedyś próbowałeś znaleźć jakąś logiczną i sensowną odpowiedź?

 • Nie, nie….Nie te brednie powtarzane przez PiS o tym, że środki na 500+ pochodzą z walki przeciw mafii VAT-owskiej!

 • Nie, nie….Nie te brednie powtarzane przez PiS o tym, że środki na 500+ pochodzą z walki przeciw mafii paliwowej!

Oficjalnie PiS twierdzi, że zwalczył mafie: paliwową i VAT-owską (sic!)

– Czy widziałeś w telewizji publicznej (TVP!, TVP2, TVP Wiadomości) lub prasie złapanych przez polską policję tych groźnych mafiozów VAT-owskich? … lub paliwowych?

Nie?
– Czy widziałeś w mediach procesy sądowe lub dochodzenia prokuratorskie tych mafiozów VAT-owskich? … lub paliwowych?
Nie?

Bo niczego takiego nie było jak mafia VAT-owska… ani nikogo takiego nie było jak mafiozo VAT-owski!

Tak samo nie było żadnej mafii paliwowej… ani żadnych mafiozów paliwowych!

Fakt, że w przeszłości ściągalność VAT-u, CIT-u, PIT-u… była kiepska… ale było to spowodowane przez PO. Tusk i jego wataha zniszczyły system poboru podatków – co skwapliwie wykorzystali cwani obywatele.

Ale niepłacenie określonych ustawowo podatków miało charakter indywidualny – a nie zorganizowany czy mafijny.

 • Nawet tzw. oscylator VAT-owski oraz faktury wystawiane na nieistniejące towary, przechodzące wielokrotnie przez fikcyjne biznesy „słupy” nie uzasadniają istnienia tzw. mafii VAT-owskiej! Ani mafii paliwowej!

 • Tzw. mafia paliwowa to zwykli detaliczni przemytnicy i drobni handlarze (cwani obywatele wykorzystujący luki w prawie) – działający lokalnie, wśród znajomych. Nie było żadnej centrali mafijnej i nie było żadnej koordynacji. Były tylko niewielkie grupy, które w nieznacznych ilościach wwoziły nielegalnie do Polski znikome ilości paliwa, oraz niewielkie grupy przestępcze, które zmieniały specyfikację oleju grzewczego na oleje napędowe. Taka sytuacja również wynikała z burdelu przepisach, które generowała PO.

PiS stosuje zwykły zabieg socjotechniczny, aby wytłumaczyć nierozgarniętej gawiedzi skąd PiS bierze pieniądze na programy socjalne „500+”„mieszkanie+”, itp, itd..
Wielu niezależnych ekspertów wyśmiało już publicznie teorię PiS-iorów o istnieniu jakichś bliżej niesprecyzowanej mafii.

Na pewno opisywany proceder nie wpływał znacząco na budżet państwa – co uzasadniają i udowadniają niezależni finansiści i ekonomości – w ogóle nie związani ani z PO ani z PiS.

Jeszcze raz:
Tzw. mafia VAT-owska oraz mafia paliwowa to zwykłe oszustwo medialne stosowane przez PiS, w celu wytłumaczenia nierozgarniętej i naiwnej gawiedzi skąd biorą się środki państwowe na kosztowne programy socjalne: „500+”, „mieszkanie+”, etc. ….

George Soros kredytuje 500+. PiS zadłuża Polskę u Żydów.

 1. A prawda, niestety jest szokująca! Ale potwierdzona przez publikacje w szanowanym portalu WikiLeaks, oraz innych sprawdzonych (dostępnych publicznie) źródłach…. Są opublikowane stenogramy ze spotkań i negocjacji oraz rozmów pomiędzy Ministerstwem Finansów a prezesami banków inwestycyjnych JP Morgan i Goldman Sachs. W rozmowach uczestniczyła sama Teresa Czerwińska (była minister MF), która była przeciwniczką kredytowania przez te banki zagraniczne polskich programów socjalnych.
 2. Premier RP forsował, wbrew opinii minister, wejście do Polski banku JP Morgan – co przekreśliło ambitny plan PiS z przed czterech lat zakładający re-polonizacje banków w Polsce.
 3. Premier obiecał też bankowi JP Morgan łatwy dostęp do obligacji państwowych oraz monopol na kredytowanie kosztownych programów społecznych PiS-u (m. in. 500+).

Świadczy o tym też korespondencje pomiędzy fundacjami Gerorga Sorosa a centralą JP Morgan i biurem prezesa Narodowego Banku Polskiego, w której Soros nie ukrywa swoich pokaźnych przelewów do JP Morgan, jakich regularnie udziela w formie lichwiarskich kredytów polskiemu Ministerstwu Finansów.

Ale po kolei:

Gdyby jednak konsekwentnie stosować terminologię PiS-iorów i wszystko określać MAFIĄ – to należałoby ścigać w Polsce:

 • mafię 500+ (zasiłków miesięcznych konsumowanych przez Polaków, pracujących za granią bez powiadomienia Skarbu Państwa / Polacy ci oficjalnie nigdzie nie pracują).

 • mafię urlopów wychowawczych (kobiety rejestrują działalność gospodarczą; opłacając przy tym najdroższą składkę – miesiąc przed urlopem wychowawczym – co skutkuje, że ZUS wypłaca kobiecie przez kolejne 12 miesięcy ogromne kwoty: 74 tys. PLN w ciągu roku).

 • mafię kindergeld (niemiecki zasiłek dla nieletnich w kwocie 200 Euro miesięcznie dla każdej nieletniej osoby. Zasiłek biorą Polacy pracujący legalnie w Niemczech – bez konieczności posiadania niemieckiego obywatelstwa. Ci sami Polacy biorą polski zasiłek 500+ / co daje 1300 PLN miesięcznie na każdego nieletniego/chociaż okłamują polskie urzędu twierdząc, że nie posiadają żadnych dochodów).

Ale czy komuś przyszło do głowy, aby tych polskich drobnych cwaniaków, dojących polski Skarb Państwa, ZUS czy państwo niemieckie – nazywać MAFIĄ ???

Nie!

Nikt ich nie nazywa mafią…. Nawet oni sami siebie nie nazywają mafiozo!

Identycznie, jak ci co oszukiwali na VAT, czy zamianie oleju opałowego na napędowy – nie czuli się żadną mafią… nie czuli się żadnymi mafiozo….

Teraz dopiero można zadać to zasadnicze pytanie:

To jeśli nie było żadnych mafii za PO… a PiS-iory nie rozbiły żadnych mafii i nie przejęły żadnych ogromnych pieniędzy…, z których rzekomo finansują 500+ i resztę…

… to skąd pochodzą pieniądze na '500+’ oraz pozostałe kosztowne programy socjalne PiS-u?

UWAGA: ODPOWIEDŹ

Otóż wszystkie te programy socjalne „500”, „mieszkanie+”, itp – PiS finansuje z kredytów udzielonych przez fundacje Georga Sorosa!

Kim jest „filantrop” George Soros?

Kilka linijek tekstu…. o G. Sorosie: to węgierski Żyd, syjonista, szkodnik, który sponsoruje liczne programy wyludnieniowe i depopulacyjne etnicznej ludności europejskiej – i planowym zastąpieniu tych rdzennych Europejczyków – ludnością obcą, np. z Afryki Północnej i Środkowej oraz ludnością z Bliskiego Wschodu.

Kilka państw europejskich wydało już oficjalne zakazy funkcjonowania fundacji Sorosa – fundacji krzaków.
Soros sam siebie określa jako „filantrop” – ale eksperci i politolodzy nazywają go „przestępcą” i „pieniaczem”. Soros oficjalnie sponsoruje tzw. „uchodźców” z Afryki zalewających i niszczących Cywilizację Zachodnią w Europie.

Soros sponsoruje tym tzw. „uchodźcom” z Afryki setki tysięcy kart płatniczych na kwotę €500 (500 euro) każda… i rozdaje im za obietnicę wyjazdu do Europy. Aby ominąć i oszukać europejski system bankowy – są to karty przedpłacone, nie wymagające żadnego konta osobistego bankowego. We Włoszech i w południowej Francji są punkty i dealerzy doładowujący ponownie setkami euro te karty przedpłacone.

Dlaczego doładowuje się te karty dopiero w Europie – a nie daje się większych kwot od razu, czyli w Afryce?

Ponieważ Soros chce mieć pewność, że biedni Afrykańczycy opuszczą Afrykę – w zamian czeka na nich nagroda w Europie, gdzie dostaną dodatkowy zastrzyk pieniężny!
Soros rozdaje karty przedpłacone, oficjalnie uzasadniając, aby tzw. uchodźcy nie byli zbytnio obciążeni plecakami w trakcie podroży do Europy. A po przybyciu już do Europy wypłacali pieniądze z bankomatów i zakupili sobie namioty i inne potrzebne rzeczy… oraz bilety, tak aby szybko dotrzeć pociągami do Niemiec, Szwecji czy Anglii.
Nie jest żadną tajemnicą, że Soros opłaca, a nawet sponsoruje przemyt tzw. uchodźców! Płaci przemytnikom za transport uchodźców przez Morze Śródziemne; a nawet kupuje przemytnikom nowe, szybkie łodzi pontonowe, wyposażone w silniki spalinowe.
Soros też opłaca liczne fundacje, które w nazwie mają 'wstawki’ typu „praw człowieka” itp.. Te „fake-fundacje” pływają po morzu i wyławiają uchodźców, lub po prostu przeładowują ich z pontonów przemytników do większych kutrów i zawożą do brzegów Italii. A kiedy Włosi nie chcą ich wpuścić to ci tzw. „obrońcy praw człowieka” drą ryje do telewizji o tym, „… jacy to Włosi są podli i nieczuli!…”

To ściśle zaplanowana i ściśle skoordynowana akcja, która ma celu zalanie uchodźcami w krótkim czasie Europy… zanim odpowiednie służby zareagują a adekwatny sposób.

 1. Soros aktywnie uczestniczył w niszczeniu polskiej gospodarki, tuż po „okrągłym stole”… ale niszczył też gospodarki Węgier, Czech i wielu europejskich państw dawnego Bloku Wschodniego.
 2. Niewyjaśnione jest, w jaki sposób Soros zdobył pieniądze. Przecież w młodości żył w biednych, komunistycznych Węgrzech. Fortuny nie dorobił się przecież jako cinkciarz czy na zieleniaku.
 3. Soros będąc agentem komunistycznych służb specjalnych „dorobił się” w taki sam sposób jak „dorobił się” polski Kulczyk, Frasyniuk, Michnik… itd. Ci wszyscy wymienieni to wydmuszki (słupy, krzaki) wywiadów i kontrwywiadów komunistycznych, NKWD dawnego Bloku Sowieckiego, których funkcjonariusze to semici (Żydzi) udający Polaków, Węgrów, Czechów, Rumunów….

Od wielu lat Soros pracuje dla Mossadu i dla wielu środowisk syjonistycznych.
Resztę o Sorosie przeczytacie w Internecie, YouTube…. jest tego pełno. Nie czytajcie tylko o Sorosie w Wikipedii, bo jest własnością syjonistów… więc w Wikipedii prawdy w ogóle nie znajdziecie.

To jak z tym „500+” ?

 • Jeśli przejrzy się uważnie wyniki budżetu Polski za lata 2016÷2018 to widać, że budżet RP nie jest w stanie zaspokoić żadnego z programów społecznych: „500+”„mieszkanie+”„piątka Kaczyńskiego”, itp., itd….

 • Jeśli prześledzi się uważnie pracę policji, prokuratorów i sądów w latach 2016÷2018 to zauważy się, że nie było procesów sądowych przeciwko mafii VAT-owskiej, ani też nie było żadnych procesów przeciwko mafii paliwowej.

Logiczny wniosek jest taki: że skoro budżetu RP nie stać na 500+ / a żadnej mafii okradającej budżet RP w Polsce w ogóle nie było….

… To pieniądze przychodzą z zagranicy! A dokładnie z fundacji Sorosa, z banku JP Morgan, banku Golden Sachs oraz z Izraela! Wymieniony kapitał w całości żydowski.

– Po co Soros, syjoniści i banki żydowskie opłacają polskie programy społeczne realizowane przez PiS?
– Złe pytanie!

 • Żydzi wcale nie opłacają polskich programów społecznych realizowanych przez PiS!
 • Żydzi tylko udzielają kredytów PiS-owi na te programy społeczne, typu „500+”.
 • Żydzi udzielają kredytów… z ogromną lichwą! w wyniku czego, Polska zadłuża się w zastraszającym tempie! Nawet szybciej, aniżeli za czasów PO.

Skoro budżet Polski nie jest w stanie zaspokoić PiS-owskich programów społecznych to Żydzi robią super-interes! Niszczą polski biznes, polskie rolnictwo… w efekcie obniżają pensje (głodowe)… w efekcie Polacy wyjeżdżają z Polski za pracą i lepszą pensją… w efekcie wyludniają Polskę.

Zostają w Polsce tylko kradnący urzędnicy; ci, co muszą; albo niezbyt wartościowi, bojący się samodzielności lub cwaniacy – czyli konsumenci programów społecznych typu „500+”, oszukańczych urlopów wychowawczych, programu kindergeld.

 • „500+” to kontynuacja (element) Syjonistycznego Ładu Okrągłego Stołu
 • Kredytujący to: George Soros, JP Morgan, Goldman Sachs

W roku 1985 generał Jaruzelski, znienawidzony lider komunistyczny, autor stanu wojennego… został wpuszczony do USA! (sic!)
Dostał nawet wizę… chociaż dzielny prezydent Reagan tępił i ścigał komunistów… a co dopiero mordercę Jaruzelskiego, który wydawał rozkazy strzelania do Polaków! Ale Reagan jednak wpuścił do USA (przykładu demokracji i wolnego świata) zapyziałego, pół ślepego generałka- przestępce z Polski!
Jak to możliwe? Skandal!
Spokojnie to tylko polityka… czyli interesy.

https://piotrbein.wordpress.com/2012/05/18/czy-jaruzelski-wykonywal-polecenia-rockefellera/

http://powiewswiezosci.neon24.pl/post/127263,pakt-jaruzelski-rockefeller-25-wrzesnia-1985-r

Historia lubi się powtarzać….

 • Prezydent USA Frankli D. Roosevelt (oryg. Rosenfield – Żyd z pochodzenia; miał żonę Żydówkę oraz najbliższych doradców Żydów: np. Morgenthau US Secretary of Treasury) zdradził Polskę w Jałcie. W taki sposób Roosevelt odwdzięczył się Polakom, sojusznikom II w. ś.

 • Prezydent Ronald Reagan zdradził Polskę w cztery lata po wprowadzeniu stanu wojennego. Reagan w 1985 wpuścił zabójcę górników do USA! Pozwolił na spotkanie Jaruzelski – Rockefeller w celu sprzedaży Polski żydowskiemu lobby bankowemu. Reagan znał doskonale przebieg i charakter tego spotkania (od tego jest CIA, NSA). Tylko głupek uwierzy, że Reagan nie znał przebiegu rozmowy tych dwóch kanalii Jaruzelskiego i Rockefellera. W 1989 zbudowano nowy Syjonistyczny Ład Okrągłego Stołu – czyli wykupienia przez lobby żydowskie polskich zakładów produkcyjnych (wspomagane przez te same banki JP Morgan i Goldman Sachs). W taki sposób Reagan odwdzięczył się Polakom za „Solidarność”; za zniszczenie Związku Radzieckiego; za rozbicie muru w Berlinie, za zakończenie Zimnej Wojny….

 • Prezydent Trump w roku 2018 podpisuje ustawę antypolską JUST 447…. No comments!

Umówiono więc spotkanie w Nowym Jorku, a pretekstem była sesja ONZ.
Grożący wtedy komunistom Reagan, sam nie mógł spotkać się z mordercą Jaruzelskim…. Ale wyręczył prezydenta Reagana ktoś inny…. Wyręczyła go największa kanalia i zakała współczesnej ludzkości – sam Rockefeller!

Towarzyszył im przez całe to spotkanie inny Żyd udający Polaka, zażarty syjonista, prawa ręka Rockefellera – czyli Zbigniew Brzeziński. O Brzezińskim zdanko później.
I tak komunista Jaruzelski wraz z syjonistą Rockefellerem dobili targu co do przyszłości tzw. wolnej Polski… a raczej Polin po-okrągłostołowej.

Co się działo w Polsce w wyniku tego komunistyczno-żydowskiego targu?

 • nędza milionów Polaków,
 • rozpacz wielu Polaków,
 • bezrobocie milionów Polaków,
 • bezdomność wielu Polaków,
 • wiele tysięcy wyprzedanych za bezcen dużych polskich zakładów pracy, stocznie….

!!! Czy wiedział o tym anty-polskim spisku (Jaruzelski -Rockefeller) sam Vatykan?

Pomyśl sam….

To państewko posiada tak obfite środki finansowe, że utrzymuje całkiem przyzwoity wywiad, a dodatkowo opłaca różne wyspecjalizowane prywatne wywiadownie, które dostarczają dokładne raporty. Zwłaszcza, że Vatykan odgrywał przecież główną rolę w jątrzeniu i buntowaniu Polaków przeciw reżimowi Jaruzelskiemu oraz przeciw Moskwie.

Skoro Vatykan był tak aktywnie zaangażowany w walkę Solidarności przeciw komunistom (liczne i stałe kontakty z USA; oraz osobiste z Reaganem) – to Vatykan zdawał sobie doskonale sprawę o jaką stawkę toczy się gra… i dokładnie wiedział jaką wysoką cenę Polacy zapłacą Żydom!

Bo to przecież tylko Żydzi mieli być beneficjentem upadku komunizmu!

Co myśleć o Papieżu, który mógłby wykorzystać rodaków i sprzedać katolików?

W tym kontekście frazy wypowiedziane przez TW Bolka (Wałęsę) że: „… jeździ do Papieża ładować akumulatory…” nakreślają nowy sens. Czy papież mógłby „ładować akumulatory” też pozostałym żydo-komunistom?

Co na to historycy? Ale ci odważni rzecz jasna!

!!! Co do Brzezińskiego… to na polecenie Rockefellera założył jedną z najpaskudniejszych komisji, czyli „Komisję Trójstronną” – globalistyczne ciało porównywane do Bilderberg. Warto zapoznać się z historią Brzezińskiego – to syjonistyczny łajdak, który zaszkodził Polsce. Ale dopóki Żydzi będą czuli się zbyt pewnie w Polsce to nie pozwolą zaszkodzić jego legendzie.

https://en.wikipedia.org/wiki/Trilateral_Commission

http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/tpp_monsanto,p2093835825

https://www.thomhartmann.com/forum/2015/05/zbigniew-brzezinski-admits-he-founded-trilateral-commission-david-rockefeller

Kto zniszczył Syjonistyczny Ład Okrągłego Stołu?

PO zniszczył.
Skutki opisanego targu Jaruzelski – Rockefeller w Nowym Jorku i zdrady okrągłego stołu były odczuwane i realizowane aż do roku 2008. Realizowała go każda partia, włącznie z PiS (to prez. Kaczyński sprowadzał hurtowo do Polski fundacje żydowskie, włącznie z tą najwredniejszą, która ustawą z jeszcze II RP zakazała działalności w Polsce).

W roku 2008 władzę w Polsce przejęła PO… i jednym ruchem zburzyła tzw. porządek okrągłego stołu, który zakładał zniszczenia Polski i na jej gruzach zbudowanie żydowskiego Polin.

PO z jej liderem Tuskiem zerwali pakt natychmiast z Izraelem i syjonistami! Przestawili kierunek polityki na Niemcy… aby zrealizować niemiecki plan uczynienia z Polski niemiecką kolonię, w której biedni Polacy będą pracować na dobrobyt silnych Niemiec.
I w taki sposób volksdeutsche z PO zaspakajali niemieckie kaprysy kosztem Polaków.

Syjonistyczny Ład Okrągłego Stołu został poważnie zakłócony. Pierwszy raz Żydzi utracili swoje wpływy w Polsce… na rzecz Niemiec. Wizja budowy Polin oddalała się! Wszystkie frukty z Polski i ciężkiej harówy Polaków czerpały tylko Niemcy.
Izrael i syjoniści nie mogli przyjąć tego faktu, że projekt-Polin ucieka im z przed nosa… zainwestowali więc w PiS. Izraelski Mossad prowadził nielegalną działalność w Polsce (m. in. afera taśmowa / Sowa i przyjaciele). Mossad finansował obficie PiS;

 • Mossad płacił wtedy, kiedy Tusk obciął ustawą sejmową o 50% dotacje z budżetu dla partii politycznych PiS został przez kilka lat bez środków – a jednak przetrwał.

 • Mossad pokrywał koszta prywatnej ochrony osobistej prezesa Kaczyńskiego… ponieważ biuro Tuska uznało, że żadna państwowa ochrona mu się nie należy.

 • Mossad płacił przez długie lata pensje PiS-iorom.

 • Mossad opłacał przez długie lata wszystkie konwencje i zjazdy partyjne PiS.

 • Mossad wykupił budynek w Warszawie, gdzie mieści się siedziba PiS, opłacając czynsz i dając ochronę.

Ale kiedy PiS wrócił w 2015 do politycznego koryta – Mossad zażądał od PiS spłaty pomocy finansowej wraz z należnymi odsetkami! PiS zawrócił Polskę do zdrady okrągłego stołu… do planu rozbicia Polski i zbudowania żydowskiego Polin.

Kto odbudował Syjonistyczny Ład Okrągłego Stołu?

PiS odbudował.
PiS właśnie spłaca swoje długi kosztem Polski i kosztem Polaków. PiS po cichu, w konspiracji przed Polakami realizuje bezzasadne roszczenia żydowskiej ustawy 447; wyludnia Polskę, sprowadza do Polski Żydów zamiast sprowadzać Polaków z Syberii….

 • PiS aby kupić spokój u Polaków płaci im „500+”.

 • PiS aby kupić wybory w Polsce płaci „500+”.

Ale budżet RP jest pusty… więc „500+” dla Polaków płacą Żydzi… tfu, nie płacą, tylko kredytują na ogromną lichwę.

Lichwa – to ustawa 447.

PiS to projekt żydowskiego Mossadu.
Jak to? – spytają niedouczeni literaci prasy PiS-owskiej. – Przecież to PiS rozwalił „układ okrągłego stołu”!
Czyżby?
Przeczytaj historię… to przestaniesz bredzić!

Żydom skończyła się już kasa z kradzieży Polski z roku 1989. Ale w roku 2018 zauważyli, że Polska ponownie rozkwita… a więc czas aby „Polaczki” powtórnie wyskoczyli z kasy i płacili haracz Żydom – skoro mają czym płacić! Nawet gdyby „Polaczki” zapłaciły by i teraz to – za następne 20 czy 40 lat, kiedy leniwe żydostwo wyda już całą skradzioną Polsce kasę – wyciągną ponownie swoje leniwe, obleśne, złodziejskie żydowskie łapki po polską własność!

Należy z tym żydowskim złodziejstwem skończyć na zawsze! Już teraz!

 • Obecnie nieletni beneficjenci 500+ już za kilka lat oddadzą Sorosowi i syjonistom te pieniądze pomnożone przez procenty i odsetki. Zajmą się tym banki JP Morgan oraz Goldman Sachs, które PiS w tym celu wpuścił do Polski – jako alternatywę re-polonizacji banków w Polsce.
 • Tylko obecni nieletni beneficjencji ukraińscy, którym PiS zapewnił polski 500+ potem wyjadą z Polski, aby nie spłacać kredytu Sorosowi (z odsetkami)…. Niech „Polaczki” spłacają za nich….
 • Soros zażądał od PiS, aby objąć Ukraińców umową „polskiej osłony socjalnej” – by łatwiej zasiedlić przez nich tereny rdzennie polskie. Dziwne, że obywatele Białorusi nie dostali prawa do poboru 500+.

REFERENDUM:

Dlatego Polacy powinni domagać się prawa do REFERENDUM, które wiązałoby Sejm, oraz wszystkie pozostałe tzw. władze (wykonawczą i sądowniczą) do respektowania woli narodu!

Należy poprzeć partię, bez względu na jej program, która tylko wprowadzi PRAWO DO REFERENDUM.

Resztę, obywatele sami oczyszczą w głosowaniach. Nawet odsuną tę partię, na którą głosowali.

Wiadomo, że trudno będzie znaleźć taką partię, która będzie tolerowała „prawa gawiedzi” w Referendach. Przecież wtedy obywatele mogą unieważnić każdą anty-polską ustawę sejmową….

Co wtedy?

A wtedy skończą się liczne pochody tzw. „lobbystów” do posłów z walizkami pieniędzy w celu ich korupcji… ponieważ żadna korporacja nie przekupi posła, skoro jego głos zostanie przegłosowany w referendum przez każdego obywatela!

… a jeśli boicie się, że inne partie polityczne odejmą wam 500+ to przecież w Referendum odzyskacie z powrotem… a 1000+ albo 2000+… wszystko zależy od fantazji Polaków!

Ku…wa!

„Scenariusz grecki” (grecka tragedia):

UE kredytowała greckie socjale – a potem wykupiła greckie aktywa, a greków doprowadziła do nędzy.

mr-navigator

Rate this post

One thought on “ANONIMUS: Soros kredytuje „500 plus”. PiS zadłuża Polskę!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: