DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

„Szef WHO o pandemii koronawirusa: Najgorsze może być jeszcze przed nami”

The following two tabs change content below.

Pandemia Covid-19 nawet nie zbliża się jeszcze do końca – powiedział szef Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) Tedros Adhanom Ghebreyesus. „Choć wiele krajów poczyniło postępy (w walce z wirusem), tak naprawdę pandemia przyspiesza” – dodał.

Większość ludzi jest nadal podatna (na wirusa), pandemia ma jeszcze  przestrzeń, w której może się rozwijać – podkreślił szef WHO i ostrzegł, że „najgorsze może być jeszcze przed nami„.

Tedros poinformował też, że w przyszłym tygodniu WHO wyśle zespół śledczy do Chin, by zbadać przyczyny i początki koronawirusa,

Dyrektor WHO ds. sytuacji nadzwyczajnych Mike Ryan ostrzegł, że choć podejmowane są „kolosalne wysiłki”, by wynaleźć szczepionkę na koronawirusa, nie można wykluczyć, że może się to nie udać. Nie ma gwarancji sukcesu – dodał.

Tedros wyraził niedawno nadzieję, że uda się ją opracować w przeciągu najbliższego roku, a jeżeli badania zostaną przyspieszone, nawet wcześniej. Gdy już się to stanie, szczepionka powinna stać się globalnym dobrem publicznym – mówił.

Koronawirus w Polsce – najnowsze dane Ministerstwa Zdrowia

W poniedziałek Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 247 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. Zmarło kolejne 6 osób. Aktualny bilans pandemii w Polsce to 34 154 zakażenia i 1 444 ofiary śmiertelne. Resort poinformował również, że wyzdrowiało 20 897 osób zakażonych koronawirusem.

zrodlo:https://www.rmf24.pl/

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: