NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1168 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Samsung inwestuje w drony, które pozwolą ułatwić dostęp do superszybkiej sieci 5G {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Koreański producent pochwalił się właśnie nowym systemem opartym o sztuczną inteligencję, dzięki któremu można bezpiecznie mierzyć i zmieniać położenie anteny telekomunikacyjnej, a wszystko z pomocą dronów.

Samsung Electronics ogłosił i zademonstrował właśnie działanie nowego rozwiązania do dronowej konfiguracji sieci 4G i 5G, które oferuje operatorom sieci uproszczone zarządzanie siecią, poprawia bezpieczeństwo pracowników oraz optymalizuje działanie sieci. W czasie prezentacji jeden z inżynierów firmy stał na ziemi ze smartfonem, z którego korzystał do uruchomienia aplikacji zdalnego sterowania dronem wyposażonym w aparat do wykonywania zdjęć anten zainstalowanych na dachach budynków. Pracownik dostaje więc natychmiastowy podgląd obrazu na swoim smartfonie, a zdjęcia są też przesyłane do chmury, gdzie sztuczna inteligencja oparta o głębokie uczenie weryfikuje ustawienie anten, żeby można było ustalić, czy zostały właściwie zamontowane i ustawione.

Analiza obrazu zajmuje mniej niż minutę, a cały proces – od momentu uruchomienia drona do uzyskania końcowych wyników – dosłownie 15 minut, co jest ogromnym postępem w stosunku do często kilku godzin potrzebnych na przygotowanie pracownika, jego wspinaczkę na samą górę anteny, pomiary, zejście na dół i dokończenia całego zadania. Co więcej, Samsung już teraz zapowiedział, że to dopiero początek, bo docelowo chce rozszerzać możliwości swojego systemu i w pewnym momencie możliwe będzie zdalne ustawienie anten w optymalnej pozycji z poziomu smartfona czy komputera. Wszystko z myślą o zwiększeniu bezpieczeństwa pracowników zajmujących się utrzymaniem sieci, którzy obecnie regularnie wspinają się na wieże sieci komórkowych czy dachy budynków, bo tylko taka instalacja anten gwarantuje optymalne pokrycie okolicy zasięgiem.

Co więcej, noszą ze sobą ciężki i bardzo drogi sprzęt pomiarowy, więc ryzyko wypadku jest bardzo duże. I tu właśnie do akcji wejść ma zdalne rozwiązanie Samsunga: – Wraz z rozwojem sieci 5G, operatorzy sieci coraz bardziej skupiają się na ich wydajności, a na rynku widać wzmożone zapotrzebowanie na inteligentne systemy utrzymania takich miejsc. Kiedy nasz system zostanie oficjalnie uruchomiony globalnie pod koniec tego roku, zaoferujemy bezpieczniejsze, tańsze i wygodniejsze sposoby, wykorzystując nasze unikatowe zdolności i łącząc najnowsze technologie – drony, AI i 5G – twierdzi Sohyong Chong, Vice President i Head of Network Automation, Networks Business w Samsung Electronics.

Źródło: GeekWeek.pl/Samsung

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: