NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1168 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Kolejny rywal Łukaszenki na celowniku służb. Trafi do aresztu?”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

MSW Białorusi sprawdza doniesienia w sprawie możliwej „nielegalnej działalności” jednego z potencjalnych kandydatów w wyborach prezydenckich Walera Capkały – poinformowała agencja Interfax-Zachód, powołując się na rzeczniczkę ministerstwa.

Sztab Walerego Capkały uściśla: „przeszukania nie było”. Na razie?

Podstawą jest oświadczenie obywatela Turcji o tym, że miały miejsce przypadki nielegalnych działań Walera Capkały – powiedziała rzeczniczka ministerstwa Wolha Czamadanawa.

Z kolei prokuratura generalna poinformowała agencję Interfax, że autorem zawiadomienia był obywatel Białorusi pochodzenia tureckiego.

Zostało ono skierowane do MSW w celu sprawdzenia zawartych w nim oświadczeń – poinformowała przedstawicielka prokuratury generalnej. Sztab Walera Capkały odmówił komentarza w związku z tym, że nie otrzymał „żadnych oficjalnych informacji” w tej sprawie.

W maju prezydent Alaksandr Łukaszenka oświadczył, że władze posiadają materiały dyskredytujące (ros. kompromat) dotyczące CapkałyJeśli będzie trzeba, to powiemy, ale nie chcemy się zajmować tym kompromatem – powiedział wówczas Łukaszenka. Przy innej okazji wzywał Capkałę, by „przyznał się, dlaczego został zwolniony (z funkcji szefa Parku Wysokich Technologii- PAP), skoro jest taki sławny”.

Capkała był wiceministrem spraw zagranicznych w drugiej połowie lat 90. oraz ambasadorem w USA. Był również pierwszym dyrektorem PWT od 2005 do 2017 r.
W ubiegłym tygodniu Capkała złożył w Centralnej Komisji Wyborczej dokumenty potrzebne do startu w wyborach prezydenckich.

Komisje kwestionują tysiące podpisów poparcia dla Babaryki i Capkały

Okręgowe komisje wyborcze kwestionują kilka tysięcy podpisów poparcia dla Wiktara Babaryki i Walera Capkały.

O sprawie poinformowało Radio Swaboda, powołując się na obserwatoró. Chodzi m.in. o 4 870 podpisów dla Babaryki i 1 956 dla Capkały, które były sprawdzane przez komisję w Homlu. Podobna sytuacja miała w poniedziałek miejsce w Swietłahorsku i Witebsku (odrzucono odpowiednio 1 577 i 1 221 podpisów dla Capkały).

W Borysowie odrzucono wszystkie podpisy poparcia dla obu kandydatów – podał portal TUT.by.

TUT.by przypomina, że zgodnie z przepisami wyborczymi podpisy poparcia dla kandydatów są weryfikowane przez lokalne komisje.

Według niezależnych mediów – Radia Swaboda, portalu TUT.by – zakwestionowano również niewielką liczbę podpisów poparcia dla Hanny Kanapackiej w Mozyrzu.

Od 18 czerwca w areszcie przebywa najważniejszy potencjalny rywal Łukaszenki Wiktar Babaryka, były prezes Biełhazprambanku. Postawiono mu zarzuty malwersacji, utworzenia grupy przestępczej, prania pieniędzy.

Cieszący się popularnością wśród zwykłych Białorusinów charyzmatyczny wideobloger Siarhiej Cichaouski również trafił do aresztu i zarzucono mu m.in. organizację zamieszek.

Wybory na Białorusi odbędą się 19 sierpnia. Łukaszenka zamierza się w nich ubiegać o szóstą kadencję prezydencką. Od rozpoczęcia obecnej kampanii prezydenckiej w maju zatrzymano już ponad 360 osób – aktywistów, polityków i uczestników pokojowych akcji oraz pikiet wyborczych.

zrodlo:https://www.rmf24.pl/

zdjecie z internetu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: