NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY!  RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

C_O_V_I_D_911 Zostaliśmy Oszukani – JAK TO BYŁO ? ANALIZA, VIDEO – Mat. z Bit Chute {Autor Gabi}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

HISZPAŃSKA GRYPA 1918 | KORONA WIRUS 2020 | RODZINA GATESÓW | ANTHONY S. FAUCI

Czy pandemia hiszpańskiej grypy i obecny wybuch epidemii koronawirusa maja coś wspólnego ze sobą? Na to pytanie odpowie film, który wam przetłumaczalnym z kanału LogicBeforeAuthority pod tytułem ” A WARNING TO THE WORLD. VIRAL Information”

Dodaje także mój krotki komentarz na początku filmu wprowadzający w historyczne ramy sytuacji jaka panowała na początku 20-go wieku.

W 9 minucie i 15 sekundzie tego filmu przejęzyczyłem się i zamiast hiszpańska grypa powiedziałem chińska. Nie będę już tego korygował, mam dużo innych projektów w planie, także mam nadzieję że mi to wybaczycie.

                     VIDEO:  https://www.bitchute.com/video/kbWdAN5TfWeL/

link do oryginalnego filmu – już niedostępny https://www.youtube.com/watch?v=DvQMIzV-07U

PROSTO Z OIOM-u W NOWYM JORKU – RELACJA LEKARZA – (video – polskie napisy)

VIDEO:  https://youtu.be/eBiJNOWYw6U

Dr Judy uderza w doktora Fauciego i medyczną korupcję!

VIDEO: https://www.bitchute.com/video/bJSFAibLq5sf/

KŁAMSTWA | MANIPULACJE | MASKI | ODPORNOŚĆ ZBIOROWA | POLSKI KOMENTARZ I TŁUMACZENIE

VIDEO: https://www.bitchute.com/video/sRXDk7mncrqj/

WHO ODWRACA KOTA OGONEM I PONOWNIE ZASKAKUJE WSZYSTKICH SWOJĄ NIEKOMPETENCJĘ.

VIDEO:  https://www.bitchute.com/video/bArk4YRrnMhY/

PROTESTY W USA | Ludzie na ulicach w całych Stanach Zjednoczonych protestują przeciwko Tyranii.

Mieszkańcy wielu stanów wyszli na ulice, by protestować przeciwko nakazowi pozostania w domu. Od Maryland, przez Michigan, Ohio, Kentucky, Texas po Kalifornię patrioci masowo pokazują swoje niezadowolenie w protestach skierowanych przeciwko drakońskim przepisom zawieszającym podstawowe prawa obywatelskie. W tym wideo poruszę także temat co myślę o dostępie do broni, co gwarantuje nam druga poprawka do konstytucji USA.

VIDEO:  https://youtu.be/gsplpCIw4v4

Przedstawiam wam wideo ,które zostało opublikowane na kanale Joe M i zrobiło się bardzo popularne w ciągu 24 godzin bowiem przedstawia proste, wymowne podsumowanie potężnego oszustwa jakim jest ten cały C_O_V_I_D_19. Pokazane są w nim wszystkie główne elementy, które szary rząd i globaliści wykorzystują ostatnio aby doprowadzić świat do granicy rozpadu i dysfunkcji społecznej za pomocą sztucznej pandemii.

ZOSTALIŚMY OSZUKANI! TŁUMACZENIE ANDY CHOINSKI KANAŁ ANDY CHOINSKI https://m.youtube.com/user/andychoinski

VIDEO: https://youtu.be/Z48Q_2ufUfQ

 

Mat. za: You Tube/Stowarzyszenie/ITVP/ Bit Chute

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: