NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1168 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Ataki na Ukraińców w Krakowie i Legnicy. „Polska dla Polaków””

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Ksenofobiczne nastroje wyraźnie zwyżkują. W dwóch polskich miastach doszło do aktów agresji ze strony „prawdziwych Polaków”. Ofiarami padli mieszkający w Polsce Ukraińcy.

Agresywna ksenofobia obecna w kampaniach wyborczych prawicowych kandydatów przynosi drastyczne skutki.

„Polska dla Polaków, wypierdalać do siebie” – usłyszało ukraińskie małżeństwo, które jadło obiad w restauracji na rynku w Legnicy. Dwóch agresywnych Polaków rozdrażnił fakt, że para rozmawia w swoim języku. Najpierw wyzywali, a następnie rzucili się z pięściami. Ukraińcy zostali pobici.

Agresorów przepędził personel restauracji – Ukrainiec, Hindus oraz właściciel, który jest Kurdem. Na miejsce wezwana została policja, niestety bandyci zdążyli zbiec.

„Ukrainiec, kurwa  jebany! On będzie, kurwa u nas w Polsce rządził!” – krzyczał mężczyzna do pracownika sklepu Biedronka przy ulicy Okulickiego w Krakowie. Pracownik sklepu poprosił klienta o założenie maseczki na twarz, co wywołało jego gwałtowną i wulgarną reakcję. Wychodząc ze sklepu agresor wywrócił jeszcze koszyk.
Zdarzenie miało miejsce w sobotę 27 czerwca o godz. 18.25 w sklepie Biedronka przy ul. Okulickiego 51 w Krakowie.
OMZRiK w obu przypadkach złożył zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa z art. 257 k.k. dotyczącego znieważenia grupy ludności albo poszczególnej osoby z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej.
zrodlo:strajk.eu
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

3 thoughts on “„Ataki na Ukraińców w Krakowie i Legnicy. „Polska dla Polaków””

  1. Byłem w okolicach Lwowa to wyczuwa się od tych ruskich „ukraińców” nie chęć i jest to norma nieliczni mają inne nastawienie więc nie ma dymu bez ognia „prosta piłka bezpośrednia” najlepsza ponieważ wiadomo na starcie o co chodzi i nikt się nie czai jak lis do jeża.

  2. Rebebebe beka a może i ty byś mogła wy….. do Hajfy np abo Tel – Aviva. Przeca tam czeba take mądre Rebe jak ty

    1. Ty palancie bezmozgowy,….!!!!Popatrz ,ze nawet zaznhaczylam .ze podobal mi sie twoj komentaerz i chyba sie cieszysz ze swojego poziomu inteligencji ,ty zgnily buraku……ja juz dawno siedze w Hajfie i psmieje sie z takich burakow jak ty…..ty wypierdalaj buraku bo na cukier sie nie nadajesz zgnilizno

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: