DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

„Ataki na Ukraińców w Krakowie i Legnicy. „Polska dla Polaków””

The following two tabs change content below.

Ksenofobiczne nastroje wyraźnie zwyżkują. W dwóch polskich miastach doszło do aktów agresji ze strony „prawdziwych Polaków”. Ofiarami padli mieszkający w Polsce Ukraińcy.

Agresywna ksenofobia obecna w kampaniach wyborczych prawicowych kandydatów przynosi drastyczne skutki.

„Polska dla Polaków, wypierdalać do siebie” – usłyszało ukraińskie małżeństwo, które jadło obiad w restauracji na rynku w Legnicy. Dwóch agresywnych Polaków rozdrażnił fakt, że para rozmawia w swoim języku. Najpierw wyzywali, a następnie rzucili się z pięściami. Ukraińcy zostali pobici.

Agresorów przepędził personel restauracji – Ukrainiec, Hindus oraz właściciel, który jest Kurdem. Na miejsce wezwana została policja, niestety bandyci zdążyli zbiec.

„Ukrainiec, kurwa  jebany! On będzie, kurwa u nas w Polsce rządził!” – krzyczał mężczyzna do pracownika sklepu Biedronka przy ulicy Okulickiego w Krakowie. Pracownik sklepu poprosił klienta o założenie maseczki na twarz, co wywołało jego gwałtowną i wulgarną reakcję. Wychodząc ze sklepu agresor wywrócił jeszcze koszyk.
Zdarzenie miało miejsce w sobotę 27 czerwca o godz. 18.25 w sklepie Biedronka przy ul. Okulickiego 51 w Krakowie.
OMZRiK w obu przypadkach złożył zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa z art. 257 k.k. dotyczącego znieważenia grupy ludności albo poszczególnej osoby z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej.
zrodlo:strajk.eu

3 thoughts on “„Ataki na Ukraińców w Krakowie i Legnicy. „Polska dla Polaków””

  1. Byłem w okolicach Lwowa to wyczuwa się od tych ruskich „ukraińców” nie chęć i jest to norma nieliczni mają inne nastawienie więc nie ma dymu bez ognia „prosta piłka bezpośrednia” najlepsza ponieważ wiadomo na starcie o co chodzi i nikt się nie czai jak lis do jeża.

  2. Rebebebe beka a może i ty byś mogła wy….. do Hajfy np abo Tel – Aviva. Przeca tam czeba take mądre Rebe jak ty

    1. Ty palancie bezmozgowy,….!!!!Popatrz ,ze nawet zaznhaczylam .ze podobal mi sie twoj komentaerz i chyba sie cieszysz ze swojego poziomu inteligencji ,ty zgnily buraku……ja juz dawno siedze w Hajfie i psmieje sie z takich burakow jak ty…..ty wypierdalaj buraku bo na cukier sie nie nadajesz zgnilizno

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: