DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

Arizona zamyka bary, teatry, parki wśród odrodzeń wirusów {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/
Na tym zdjęciu z 27 czerwca 2020 r. Ludzie są testowani w pojazdach w zachodnim sąsiedztwie Maryvale w Phoenix w Phoenix za darmo testy COVID-19 organizowane przez Equality Health Foundation, która koncentruje się na opiece w społecznościach, w których nie ma wystarczających środków. Republikański gubernator Arizony zamknął bary, kina, siłownie i parki wodne w poniedziałek, 29 czerwca, a przywódcy w kilku stanach nakazali mieszkańcom noszenie masek publicznie w dramatycznym odwrocie kursu w związku z alarmującym odrodzeniem się przypadków koronawirusa w całym kraju. (AP Photo / Matt York)

W poniedziałek republikański gubernator zamknął bary, kina, siłownie i parki wodne, a przywódcy kilku stanów nakazali mieszkańcom publiczne noszenie masek w dramatycznym odwrocie kursu w obliczu alarmującego odrodzenia się przypadków koronawirusa w całym kraju.

Wśród wykonujących zakrywające twarze rozkazy jest miasto Jacksonville na Florydzie, gdzie niechętny maską prezydent Donald Trump planuje przyjąć nominację republikańską w sierpniu. Niecały tydzień po tym, jak burmistrz Lenny Curry powiedział, że nie będzie wymogu maskowania, urzędnicy miejscy ogłosili, że nakrycia należy nosić w „sytuacjach, w których ludzie nie mogą społecznie się oddalić”.

Trump odmówił noszenia maski podczas wizyt w stanach i firmach, które ich wymagają.

Zamówienie rządowego Arizona Douga Duceya weszło w życie natychmiast i co najmniej przez 30 dni. Ducey nakazał także szkołom publicznym, aby opóźniły rozpoczęcie zajęć przynajmniej do 17 sierpnia.

„Oczekujemy, że nasze liczby w przyszłym tygodniu będą gorsze”, powiedział.

Urzędnicy ds. Zdrowia w Arizonie zgłosili 3 858 więcej potwierdzonych przypadków koronawirusa w niedzielę, najwięcej zgłoszonych w ciągu jednego dnia w stanie jak dotąd i po raz siódmy w ciągu ostatnich 10 dni, że dzienne przypadki przekroczyły 3000 punktów. Od czasu pandemii w Arizonie zgłoszono 74 500 przypadków i 1588 zgonów spowodowanych wirusem.

Większość barów i klubów nocnych w Arizonie otwarto po tym, jak nakazy Ducey dotyczące pozostania w domu i zamknięcia działalności wygasły w połowie maja.

Państwo nie jest osamotnione w swoim odwróceniu. Miejsca takie jak Teksas, Floryda i Kalifornia cofają się, zamykając plaże i bary w niektórych przypadkach w związku z odrodzeniem się wirusa. Tymczasem Oregon i Kansas ogłosiły w poniedziałek, że wszyscy będą musieli nosić maski w miejscach publicznych.

W New Jersey, gubernator Phil Murphy ogłosił w poniedziałek, że odracza wznawianie posiłków w pomieszczeniach, ponieważ ludzie nie nosili masek na twarz ani nie przestrzegali zaleceń dotyczących dystansu społecznego. New Jersey powoli się ponownie otwiera, aw poniedziałki centra handlowe zostały wyczyszczone, aby ponownie rozpocząć działalność.

W Teksasie grupa właścicieli barów pozwała w poniedziałek o obalenie nakazu republikańskiego gubernatora Grega Abbotta, zamykającego ich interesy. Twierdzą, że Abbott nie ma autorytetu i narzekali, że inne firmy, takie jak salony paznokci i studia tatuażu, pozostają otwarte.

„Rząd Abbott nadal działa jak król – powiedział Jared Woodfill, adwokat właścicieli barów. „Abbott jednostronnie niszczy naszą gospodarkę i depcze nasze konstytucyjne prawa”.

Ale gubernator Nowego Jorku Andrew Cuomo powiedział, że Abbott jest na dobrej drodze, i dodał, że Trump powinien nakazać noszenie masek.

„Stany, które były oporne … robią 180, a ty masz te same stany, nosząc maski” – powiedział Cuomo. „Niech prezydent ma taki sam sens, jak to zrobić, jako zarządzenie wykonawcze, a następnie niech daje przykład i daje prezydentowi maskę, ponieważ wiemy, że to działa”.

W poniedziałek gubernatorzy w Oregonie i Kansas powiedzieli, że wydają nakazy wykonawcze wymagające od ludzi noszenia masek w miejscach publicznych. Zamówienie rządowej Kate Brown z Oregon Gov. będzie wymagać od ludzi noszenia nakrycia twarzy w zamkniętych przestrzeniach publicznych od środy. Rządowa Kansas Laura Kelly powiedziała, że ​​wyda zarządzenie nakazujące stosowanie masek w miejscach publicznych od piątku. Powiedziała, że ​​szczegóły zamówienia będą wkrótce dostępne.

„Dowody nie mogą być jaśniejsze – noszenie maski jest nie tylko bezpieczne, ale konieczne jest uniknięcie kolejnego wyłączenia” – powiedziała Kelly.

Idaho zmierza w innym kierunku, przynajmniej jeśli chodzi o wybory. Pomimo dalszego rozprzestrzeniania się wirusa, przedstawiciele wyborów stanowych oświadczyli w poniedziałek, że pozwolą na osobiste głosowanie – a także na głosowanie korespondencyjne – w sierpniowych wyborach podstawowych i listopadowych wyborach powszechnych, doniósł mąż stanu Idaho. Pierwszym z 19 maja w Idaho były pierwsze w całym kraju wybory przeprowadzone wyłącznie pocztą. Główny miał rekordową frekwencję wyborczą.

Gubernator Florydy, Ron DeSantis, republikanin, sprzeciwił się obowiązkowi wprowadzenia maski w całym stanie, ale w odpowiedzi na akcję Jacksonville powiedział, że będzie wspierać władze lokalne, które robią to, co uważają za właściwe.

W ostatnich tygodniach republikanie przenieśli część widowisk zjazdowych do Jacksonville po tym, jak gubernator Demokratyczny Roy Cooper z Północnej Karoliny sprzeciwił się zorganizowaniu dużego zgromadzenia w Charlotte bez środków zdystansowanych społecznie. Konwencja odbędzie się pod koniec sierpnia.

W innych częściach świata Wielka Brytania nałożyła ograniczenia na blokadę miasta Leicester po gwałtownym wzroście liczby przypadków, nakazując zamknięcie szkół wraz ze sklepami, które nie sprzedają podstawowych towarów.

Indie ustanowiły kolejny rekord z jednodniowym potwierdzeniem 20 000 nowo potwierdzonych infekcji. Kilka stanów indyjskich przywróciło częściową lub całkowitą blokadę po tym, jak łączna liczba przypadków wzrosła o prawie 100 000 w ciągu tygodnia do około 588 000.

W Chinach prawie 8,3 miliona z około 21 milionów przeszło testy w ostatnich tygodniach w Pekinie po wybuchu skoncentrowanym na rynku hurtowym. W poniedziałek kraj zgłosił zaledwie 12 nowych przypadków, w tym siedem w Pekinie.

Władze Korei Południowej zgłosiły 47 nowych przypadków, gdy walczyły o powstrzymanie epidemii, które rozprzestrzeniły się z Seulu na inne regiony. Urzędnicy powiedzieli, że przygotowują się do wprowadzenia silniejszych środków zdystansowania społecznego – w tym zakazu spotkań ponad 10 osób, zamykania szkół i zaprzestania uprawiania sportu – jeśli dzienny wzrost zakażeń podwoi się więcej niż dwa razy w tygodniu.

Na Filipinach, w koronawirusie Azji Południowo-Wschodniej z ponad 35 000 potwierdzonych infekcji, miejscowi urzędnicy zostali ostrzelani za umożliwienie parady ulicznej i tańca podczas weekendowego festiwalu religijnego ku czci św. Jana Chrzciciela pomimo zakazów zgromadzeń publicznych.

Unia Europejska przygotowuje listę 15 krajów, których obywatele będą mogli odwiedzać blok od środy, minister spraw zagranicznych Hiszpanii Arancha Gonzalez Laya, powiedziała sieci radiowej Cadena SER. Z powodu odrodzenia w Stanach Zjednoczonych Ameryki może nie być na tej liście.

„To nie jest ćwiczenie być miłym lub nieprzyjaznym dla innych krajów. To ćwiczenie odpowiedzialności za siebie ”- powiedziała.

Lush relacjonował z Petersburga na Florydzie, Kurtenbach z Bangkoku. Powiązani reporterzy prasowi z całego świata przyczynili się do tego raportu.

apnews.com

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: