DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

„Znaleziono 30 ciał porzuconych w 2 północnych stanach Meksyku”

MEKSYK (AP) – przemoc w Meksyku zorganizowana przestępczość zorganizowana ujawniła się w piątek, gdy policja w północno-środkowym stanie Zacatecas doniosła o znalezieniu 14 ciał porzuconych na poboczu drogi w pobliżu miasta Fresnillo, podczas gdy strzelcy strzelali do pojazdu pancernego przewożącego policję z Meksyku szef.

Policja stanowa Zacatecas nie podała żadnych dalszych szczegółów, ale zdjęcia polnej drogi, na której znaleziono ciała, pokazały zwłoki zrzucone na stos, owinięte w koce i związane taśmą.

Raport przyszedł, gdy dwóch tuzinów uzbrojonych w zasadzkę szefa policji w Meksyku zasiadło na najbardziej kultowym bulwarze stolicy, strzelając do swojego pojazdu za pomocą karabinów snajperskich kalibru .50 i granatów. W wyniku zasadzki naczelnik Omar García Harfuch został ranny trzema pociskami i odłamkami. Zginęło dwóch członków jego ochrony, podobnie jak kobieta, która przejeżdżała obok.

Dzień wcześniej w stanie Sinaloa na wybrzeżu Pacyfiku policja stanowa powiedziała, że znaleźli ciała siedmiu mężczyzn w wojskowych ubraniach w furgonetce na wsi w pobliżu miasta Culiacán. W innym pobliskim obszarze policja znalazła jeszcze dziewięć ciał, z których przynajmniej jedno miało karabin szturmowy. W pobliżu znaleziono dwa samochody z zagadkami. W środę odbyła się seria strzelanin.

Sinaloa jest domem kartelu o tej samej nazwie, a zmarli ludzie prawdopodobnie brali udział w bitwach o darń między frakcjami kartelu.

„Najwyraźniej w tym obszarze toczy się walka między zorganizowanymi grupami przestępczymi”, powiedział szef policji stanowej Cristobal Castañeda, zauważając, że w ostatnim miesiącu policja skonfiskowała pięć karabinów maszynowych karmionych pasem, dwa karabiny snajperskie kalibru .50 i około 35 000 pocisków w strefa.

zrodlo:apnews.com

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: