NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1168 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Zamknięcie Broadwayu z powodu wirusa przedłużono ponownie do stycznia”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

NEW YORK (AP) – Zamknięcie na Broadwayu zostało ponownie przedłużone – przynajmniej do początku stycznia.

Chociaż dokładna data wznowienia występów nie została jeszcze ustalona, ​​producenci Broadwayu oferują teraz zwroty i wymianę biletów zakupionych na koncerty do 3 stycznia.

„Doświadczenie na Broadwayu może być głęboko osobiste, ale przede wszystkim wspólne” – powiedział Thomas Schumacher, prezes zarządu The Broadway League, która reprezentuje producentów.

„Alchemia 1000 nieznajomych łącząca się w jedną publiczność, napędzająca każdego wykonawcę na scenie i za kulisami, będzie znów możliwa, gdy teatry na Broadwayu będą mogły bezpiecznie gościć pełne domy” – dodał. „Bezpieczeństwo naszej obsady, ekipy, orkiestry i publiczności jest naszym najwyższym priorytetem i nie możemy się doczekać powrotu na nasze sceny tylko wtedy, gdy będzie to bezpieczne”.

Teatry na Broadwayu gwałtownie zamknęły się 12 marca, nokautując wszystkie programy – w tym 16, które wciąż miały zostać otwarte – i odkładając na czas nieokreślony harmonogram nagrody Tony. Producenci, powołując się na zdrowie i władze miasta, wcześniej przedłużyli zamknięcie do 7 czerwca, a następnie ponownie do 6 września.

Actors Equity Association, związek narodowy, który reprezentuje aktorów i kierowników scen, zauważył przedłużenie zamknięcia i wezwał ustawodawców do włączenia finansowania artystycznego i pożyczek, aby pomóc tym, którzy pracują na żywo.

Stowarzyszenie domaga się nadzwyczajnej pomocy w wysokości 4 miliardów USD na finansowanie National National Endowment for the Arts, National Endowment for the Humanities i Corporation for Public Broadcasting, nisko oprocentowane pożyczki dla teatrów, które nie kwalifikują się do finansowania przez NEA, przywracając odliczenie podatku od działalności gospodarczej na zakup biletów na rozrywkę na żywo i uchwalenie dwustronnej ustawy o parytetach wykonawców.

W Londynie producent Cameron Mackintosh powiedział, że produkcje jego firmy „Hamilton”, „Upiór w operze”, „Mary Poppins” i „Les Miserables” nie zostaną ponownie otwarte do 2021 r. Z powodu pandemii koronawirusa. Centrum sztuk performatywnych im. Johna F. Kennedy’ego w Waszyngtonie, D.C., odwołało większość wcześniej ogłoszonych przedstawień i wydarzeń do końca 2020 r., Podobnie jak Huntington Theatre Company w Bostonie.

Broadway zarobił w ubiegłym sezonie 1,8 miliarda dolarów i przyciągnął rekordową liczbę 15 milionów ludzi. Producenci i związki zawodowe dyskutują o tym, w jaki sposób teatry mogą bezpiecznie ponownie się otworzyć.

Najnowsze rozszerzenie usuwa wiele programów zaplanowanych na jesień. Wielu właśnie przeniosło się do przyszłego roku, w tym wznowienie „The Music Man” z Hugh Jackmanem i Suttonem Fosterem, które miało rozpocząć próby 29 czerwca, ale teraz rozpocznie się w maju 2021 roku.

Pokazy, które miały zostać otwarte tej wiosny, porzuciły ich plany, w tym „Wisielców” i wznowienie Edwarda Albee’a „Kto się boi Virginii Woolf?”. Produkcja „The Minutes” Tracy Letts i „American Buffalo” Davida Mameta pojawi się na Broadwayu wiosną 2021 roku, otwierając dokładnie rok po pierwotnie zaplanowanych datach otwarcia.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: