DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

„Zamknięcie Broadwayu z powodu wirusa przedłużono ponownie do stycznia”

NEW YORK (AP) – Zamknięcie na Broadwayu zostało ponownie przedłużone – przynajmniej do początku stycznia.

Chociaż dokładna data wznowienia występów nie została jeszcze ustalona, ​​producenci Broadwayu oferują teraz zwroty i wymianę biletów zakupionych na koncerty do 3 stycznia.

„Doświadczenie na Broadwayu może być głęboko osobiste, ale przede wszystkim wspólne” – powiedział Thomas Schumacher, prezes zarządu The Broadway League, która reprezentuje producentów.

„Alchemia 1000 nieznajomych łącząca się w jedną publiczność, napędzająca każdego wykonawcę na scenie i za kulisami, będzie znów możliwa, gdy teatry na Broadwayu będą mogły bezpiecznie gościć pełne domy” – dodał. „Bezpieczeństwo naszej obsady, ekipy, orkiestry i publiczności jest naszym najwyższym priorytetem i nie możemy się doczekać powrotu na nasze sceny tylko wtedy, gdy będzie to bezpieczne”.

Teatry na Broadwayu gwałtownie zamknęły się 12 marca, nokautując wszystkie programy – w tym 16, które wciąż miały zostać otwarte – i odkładając na czas nieokreślony harmonogram nagrody Tony. Producenci, powołując się na zdrowie i władze miasta, wcześniej przedłużyli zamknięcie do 7 czerwca, a następnie ponownie do 6 września.

Actors Equity Association, związek narodowy, który reprezentuje aktorów i kierowników scen, zauważył przedłużenie zamknięcia i wezwał ustawodawców do włączenia finansowania artystycznego i pożyczek, aby pomóc tym, którzy pracują na żywo.

Stowarzyszenie domaga się nadzwyczajnej pomocy w wysokości 4 miliardów USD na finansowanie National National Endowment for the Arts, National Endowment for the Humanities i Corporation for Public Broadcasting, nisko oprocentowane pożyczki dla teatrów, które nie kwalifikują się do finansowania przez NEA, przywracając odliczenie podatku od działalności gospodarczej na zakup biletów na rozrywkę na żywo i uchwalenie dwustronnej ustawy o parytetach wykonawców.

W Londynie producent Cameron Mackintosh powiedział, że produkcje jego firmy „Hamilton”, „Upiór w operze”, „Mary Poppins” i „Les Miserables” nie zostaną ponownie otwarte do 2021 r. Z powodu pandemii koronawirusa. Centrum sztuk performatywnych im. Johna F. Kennedy’ego w Waszyngtonie, D.C., odwołało większość wcześniej ogłoszonych przedstawień i wydarzeń do końca 2020 r., Podobnie jak Huntington Theatre Company w Bostonie.

Broadway zarobił w ubiegłym sezonie 1,8 miliarda dolarów i przyciągnął rekordową liczbę 15 milionów ludzi. Producenci i związki zawodowe dyskutują o tym, w jaki sposób teatry mogą bezpiecznie ponownie się otworzyć.

Najnowsze rozszerzenie usuwa wiele programów zaplanowanych na jesień. Wielu właśnie przeniosło się do przyszłego roku, w tym wznowienie „The Music Man” z Hugh Jackmanem i Suttonem Fosterem, które miało rozpocząć próby 29 czerwca, ale teraz rozpocznie się w maju 2021 roku.

Pokazy, które miały zostać otwarte tej wiosny, porzuciły ich plany, w tym „Wisielców” i wznowienie Edwarda Albee’a „Kto się boi Virginii Woolf?”. Produkcja „The Minutes” Tracy Letts i „American Buffalo” Davida Mameta pojawi się na Broadwayu wiosną 2021 roku, otwierając dokładnie rok po pierwotnie zaplanowanych datach otwarcia.

zrodlo:apnews

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: