DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

„KOMISJA NA CZEŚĆ HONORU, ALE KONTROLA NA ZEWNĄTRZ JEST ABSOLUTNIE CENTRALNA”

We wtorek wytyczne do spornej komisji koronowej będą jasne. Wskazują, co Komisja zamierza zbadać. Wszystko wskazuje na to, że wszystko należy zbadać, a co najważniejsze, odpowiedzialność można stracić.

Jak rząd poradził sobie z kryzysem koronowym? Więcej niż jedna komisja państwowa musi to zbadać. Zdjęcie: MostPhotos / screenshot.

Opozycji powiedziano, że Komisja powinna być przygotowana z dużym wyprzedzeniem przed kolejnymi wyborami we wrześniu 2022 r. Ale lista rzeczy, które Komisja podkreśli w trakcie wydarzeń od momentu, gdy nowy koronawirus stał się znany w Chinach w styczniu, aż do śmierci bardziej powszechnej w Szwecji od 11 marca i do tej pory, kiedy sytuacja nadzwyczajna (mam nadzieję) się skończyła.

Jeśli dyrektywy staną się tak obszerne, „wystarczy pogratulować socjaldemokratom”, pisze Svenska Dagbladet na stronie lidera. Przy tak wielu wątkach do sprawdzenia, Komisja ryzykuje, że „stanie się nieszkodliwa i nie będzie można dochodzić odpowiedniej odpowiedzialności”.

Teraz to nie S. chciał tych szerokich dyrektyw, ale opozycja z Ulfem Kristerssonem (M) na czele. Powiedział: „Tu jest dużo. Zasadniczo wszystko powinno zostać poddane przeglądowi i uważamy, że jest bardzo dobre ”(SR 6/6).

Svenska Dagbladet ma rację. Ponieważ Komisja ma być szybka i gotowa przed wyborami, w niebezpiecznym kierunku nie można przeanalizować wszystkich aspektów tej wszechogarniającej pandemii wirusów. Wtedy lepiej byłoby wybrać niektóre kwestie związane z przywództwem państwa w kryzysie.

Ale fakt, że powołano komisję państwową, nie oznacza, że inni raczej zrezygnują. Na przykład Komitet Konstytucyjny zastrzegł, że działania członków rządu powinny być badane przy wprowadzaniu pandemii. Ponadto środki masowego przekazu muszą nadal kontrolować zarówno polityków, rząd, jak i podmioty świadczące opiekę zdrowotną.

Widzę kilka ważnych problemów. Kluczowym pytaniem do rozważenia jest: dlaczego nie było awaryjnych zapasów sprzętu ochronnego, mimo że Agencja Zdrowia Publicznego 2015 stwierdziła, że w przypadku pandemii wymagana będzie bardzo duża ilość rękawic, daszków, ochraniaczy na usta, fartuchów itp., Co było raczej pytaniem „kiedy” nadejdzie niż „jeśli” przyjdzie.

Co rząd zrobił z tym raportem? Dlaczego zdecydowałeś się zamknąć oczy? Obwinianie regionów nie wystarczy. Jeśli rząd otrzyma wyraźne sygnały, że w przypadku sprzętu ochrony medycznej wymagana jest krajowa gotowość na wypadek sytuacji kryzysowych, to obowiązkiem rządu jest sprawdzenie, czy ci, którzy zarządzają praktycznymi siłami – niezależnie od tego, czy są to Siły Zbrojne, MSB czy regiony – faktycznie wykonują swoją pracę właściwie. sposób. To jest przywództwo.

Wskazówkę dotyczącą tego, w co trafi recenzja, pokazano we współczesnym artykule. Rząd wiedział pięć lat przed koroną – nie działał .

Tak więc komisja państwowa jest ważna, ale nie jest to jedyny przegląd, który musi mieć miejsce na temat wybuchu pandemii, który kosztował ponad 5000 Szwedów. Szwedzi mają prawo do faktów o tym, co się wydarzyło.

zrodlo:samtiden.nu

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: