DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

Hiszpania:” Niemal wszystkie głosy w wyborach prezydenta RP dotarły przed niedzielą”

Niemal wszystkie głosy w wyborach prezydenta RP oddawane przez Polaków mieszkających w Hiszpanii dotarły przed niedzielą – poinformowała ambasada RP w Madrycie.

Hiszpania: Niemal wszystkie głosy w wyborach prezydenta RP dotarły przed niedzielą

Polacy w Hiszpanii nie mieli problemów z dostarczeniem na czas kart do głosowania – twierdzi ambasada RP W Madrycie. (Fot. Getty Images)

Jak wyjaśniła radca w wydziale polityczno-ekonomicznym ambasady Monika Domańska-Szymczak, w niedzielę do godz. 19:00 dwie obwodowe komisje wyborcze w hiszpańskiej stolicy nie otrzymały żadnej karty do głosowania.

Dodała, że działająca przy konsulacie generalnym RP w Barcelonie obwodowa komisja wyborcza otrzymała do wczesnych godzin wieczornych w niedzielę zaledwie kilka kopert zwrotnych z kartami do głosowania.

Przedstawicielka polskiej placówki dyplomatycznej wskazała, że w niedzielę rano, kiedy uruchamiano obie komisje w Madrycie miały one już prawie 80 proc. kart do głosowania. Z kolei trzecia działająca w Hiszpanii komisja, w Barcelonie – ponad 70 proc.

Wczoraj do obwodowych komisji w Hiszpanii karty do głosowania mogły trafiać jedynie za pośrednictwem operatorów pocztowych lub kurierów. Polacy nie mogli możliwości osobistego oddawania kart do głosowania.

zrodlo:londynek.net

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: