DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

„Bandyta w centrum dystrybucyjnym Walmart byłym pracownikiem”

The following two tabs change content below.

ED BLUFF, Kalifornia (AP) – mężczyzna, który wjechał do centrum dystrybucyjnego Walmart w Północnej Kalifornii i szaleńczo strzelił, co spowodowało śmierć jego i drugiego człowieka, a także czterech innych rannych, został zwolniony z pracy w centrum w zeszłym roku, władze powiedziały.

31-letni Louis Wesley Lane został zwolniony z centrum dystrybucji w pobliżu Red Bluff w lutym 2019 roku, po tym jak nie pojawił się w pracy, asystent hrabstwa Tehama, szeryf Phil Johnston, powiedział na konferencji prasowej wcześnie w niedzielę.

Przemoc rozpoczęła się w sobotnie popołudnie, kiedy mężczyzna z półautomatycznym karabinem okrążył parking cztery razy, po czym wpadł do holu budynku. Lane powiedział, że Lane zaczął strzelać losowo do budynku i na parkingu, gdzie walczył z policjantami z Red Bluff, którzy jako pierwsi dotarli na miejsce zdarzenia.

Johnston powiedział, że wymienili się 20 do 30 pocisków, zanim został zastrzelony przez policję.

Pracownik, który zmarł, to Martin Haro-Lozano, 45, z Orland w Kalifornii. Johnston powiedział, że został zabrany do szpitala przez zastępcę szeryfa z powodu obrażeń, ale później zmarł. Jego związek ze strzelcem nie był od razu znany.

Haro-Lozano był 12-letnim pracownikiem, który miał rodzinę i przyjaciół pracujących w tym samym obiekcie, według Johna Furnera, prezesa i CEO Walmart US

„Jesteśmy zszokowani i zrozpaczeni tym przerażającym wydarzeniem, które miało miejsce” – powiedział w oświadczeniu.

Johnston powiedział, że strzelające ofiary zostały zabrane do szpitala gminnego St. Elizabeth, a ich obrażenia nie zagrażały życiu.

Jak powiedział, kolejną ofiarę uderzył samochód strzelca, gdy wjechał do budynku i był leczony w szpitalu.

Johnston powiedział, że śledczy nie ustalili motywu strzelania, oprócz jego wcześniejszego zatrudnienia w centrum.

Niektórzy z 200 pracowników wewnątrz zakładu zamknęli się w pokoju , powiedzieli pracownicy KHSL-TV.

Scott Thammakhanty, pracownik centrum przyjmującego placówkę, powiedział Redding Record-Searchlight , że usłyszał strzelaninę strzelającą.

„Trwało i trwało – nawet nie wiem, ile razy strzelał”, powiedział Thammakhanty. „Po prostu wiem, że to dużo.”

Powiedział, że Thammakhanty i inni zaczęli biec po swoje życie, a on widział ludzi leżących na ziemi.

Współpracownik Franklin Lister powiedział The New York Times , że właśnie rozpoczął pracę, gdy współpracownik wybiegł korytarzem, krzycząc: „Aktywna strzelanina! Aktywna strzelanka! ”

Vince Krick powiedział w wywiadzie dla rekordów, że jego żona i syn pracują w obiekcie, a on był w drodze, by odebrać swoją żonę, gdy zobaczył płomienie. Gazeta donosiła, że żadna z nich nie ucierpiała, ale jego żona powiedziała mu, żeby nie przychodził do wejścia

„To było naprawdę szalone, ponieważ wiesz, że nie możesz nic zrobić” – powiedział Krick.

Dyspozytorzy powiedzieli reflektorowi, że co najmniej jedna kobieta została zastrzelona. Mężczyzna poinformował również, że jego noga została przejechana, gdy strzelec wbił pojazd w budynek, ale mężczyzna nie był pewien, czy został zastrzelony, powiedzieli dyspozytorzy.

zrodlo:apnews

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: