DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

„ALIENUJĄCA LOGIKA AKTYWIZMU UCHODŹCÓW”

Wymiana na Twitterze między zamierzonym przywódcą M a parlamentarzystką UE Jessicą Stegrud (SD) błyskawicznie ilustruje, jak wygląda debata w naszych czasach.

Jessica Stegrud (SD) i Anders Wijkman (Romklubben). Zdjęcie: Contemporary / Wikipedia.

Anders Wijkman był umiarkowanym politykiem i potencjalnym liderem partii, kiedy Ulf Adelsohn został ostatecznie wybrany w 1986 roku. Następnie został zaproponowany jako lider partii w Partii Ludowej w 1995 roku. W końcu został parlamentarzystą chadecy UE w latach 1999-2009. Teraz zajmuje wiodącą pozycję w globalizującym się klubie rzymskim.

Można powiedzieć, że jest typem zegarka dla szwedzkiego zakładu. Ta wymiana Twittera odbyła się w dniach 25–26 czerwca z obecną parlamentarzystką UE Jessicą Stegrud (SD).

Przedstawiciel debaty

W ten sposób można podsumować całą debatę publiczną w ostatnich latach. Głosy establishmentu, które mają niezrozumiale silne zaangażowanie, aby umożliwić osobom niepowiązanym ze Szwecją udział w szwedzkiej pomocy społecznej. I całkowita obojętność na szybko rosnące problemy bezpieczeństwa, na które cierpią zwykli Szwedzi, w postaci gorszego dobrobytu i zwiększonego narażenia na przemoc i nadużycia.

I wbrew temu groteskowemu spojrzeniu na społeczeństwo, szwedzkie demokratyczne przypomnienie rzeczywistości, która panuje – i chęć wzięcia odpowiedzialności za stworzenie bezpieczeństwa dla narodu szwedzkiego.

„Oba i” – pomimo oczywistych problemów

Wzruszenie ramion przez Andersa Wijkmana, że „bogaty” kraj powinien być w stanie pozwolić sobie na jedno i drugie, jest objawem zepsutej, niechętnej rzeczywistości i dobrodusznej osobie z establishmentu.

Ale teraz możemy nie pozwolić obu. A kiedy trzeba ustalić priorytety, tylko szwedzcy demokraci rozumieją, jak traktować priorytetowo swoich obywateli, tych, którzy faktycznie zapłacili podatki, którymi dysponuje państwo.

Zakłady typu Andersa Wijkmana nigdy się nie zmienią. Mają niezrozumiałą potrzebę zaprezentowania się jako dobrzy – z pieniędzmi innych ludzi. Dlatego tylko Szwedzi mogą zmienić kierunek, głosując w taki sposób, że pogląd Wijkmana jest przesunięty z gulaszu mocy.

Pomyśl o dniu, w którym perspektywa Stegruda przejmuje Wijkmans…

zrodlo:smtiden.nu

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: