DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

„Strzelanie w Louisville: co najmniej jedna osoba zabita w Jefferson Square Park, gdzie odbywały się protesty Black Lives Matter”

The following two tabs change content below.

Według policji około godziny 21.00 wystrzelono strzały w Jefferson Square Park. Personel z wydziału szeryfa hrabstwa Jefferson podjął działania ratujące życie wobec ofiary płci męskiej, która ostatecznie zmarła.

Wkrótce potem policja otrzymała doniesienia o innej osobie zastrzelonej w Hali Sprawiedliwości. Tę osobę zabrano do szpitala uniwersyteckiego z obrażeniami, które nie zagrażają życiu

USA: strzelanina w kinie w Luizjanie - nie żyją trzy osoby - Film

LOUISVILLE, Ky. – Według policji, dwie osoby zostały zastrzelone, a jedna osoba została zabita w centrum Louisville w sobotni wieczór.„Oficerowie całkowicie opróżnili park i zabezpieczyli cały teren, aby detektywi z wydziału zabójstw mogli przeprowadzić dochodzenie”, rzecznik LMPD Lamont Washington napisał w sobotę wieczorem o 23:27. „Detektywi starają się zebrać jak najwięcej informacji, aby zidentyfikować wszystkich, którzy brali udział w incydencie”.

Waszyngton dodaje, że park pozostanie zamknięty przez kilka następnych godzin, a policja przekazuje dodatkowe informacje rano, gdy tylko będą dostępne.

LOUISVILLE, Ky. — Two people were shot and one person was killed in downtown Louisville Saturday evening, according to police.

„Officers cleared the park completely and have secured the entire area so homicide detectives can conduct their investigation,” LMPD spokesman Lamont Washington wrote Saturday evening at 11:27 p.m. „Detectives are trying to gather as much information as possible in order to identify all who were involved in the incident.”

Waszyngton dodał, że park pozostanie zamknięty przez kilka następnych godzin, a policja przekaże dodatkowe informacje rano, gdy tylko będą dostępne.

OGLĄDAJ NA ŻYWO: Policja pozostaje na scenie strzelania w Jefferson Square Park

Park był miejscem tygodni protestów przeciwko policyjnej strzelaninie Breonny Taylor, a ludzie wznieśli tam namioty i nocowali.

Film na Facebooku ze sceny pokazuje mężczyznę strzelającego z pistoletu. Ludzie krzyczeli o medyka i przynajmniej jedna osoba leżała na ziemi.

Anna, która przyjechała do parku w sobotę wieczorem, aby spotkać się z innymi protestującymi, aby maszerować w centrum Louisville, powiedziała, że nie jest pewna, skąd pochodzą strzały, ponieważ wcześniej słyszała fajerwerki podczas protestów.

Niemal natychmiast wszyscy zaczęli biec, a Anna też. Ona i kolega pobiegli do pobliskiego Chase Bank i uderzyli w drzwi, żeby ich wpuścić, „bo byliśmy przerażeni”. Kiedy wróciła do Jefferson Square Park około 30 minut później, Anna powiedziała, że na zewnątrz przebywało od 30 do 40 funkcjonariuszy.

Julie Sullivan, aktywistka z Kentucky Alliance przeciwko rasizmowi i represjom politycznym, która była w Jefferson Square Park podczas strzelania, powiedziała, że zaczęła krzyczeć na wszystkich, by „zejść”, gdy usłyszała strzały z pistoletu.

Sullivan powiedziała, że próbowała pomóc kobietom znaleźć swoje dzieci wkrótce po usłyszeniu strzałów z pistoletu. Dodała, że policja ostatecznie zablokowała obóz w Jefferson Square Park.

„Gliny zablokowały to i kazali nam się wydostać” – powiedział Sullivan. „I wszyscy zaczęli chodzić, a ja pomyślałem:„ Weź wszystko, czego potrzebujesz ”. Ponieważ ci ludzie tu mieszkają. Ich telefony komórkowe lub cokolwiek może być w obozie. ”

Na rogu Jefferson i Piątej ulicy około 21.45 było kilkanaście policyjnych krążowników z taśmą blokującą Jefferson Square Park. Według reportera Courier Journal na miejscu nikt nie ma wstępu do parku, a policja przesłuchuje ludzi w parku.

Krótko przed 22:00 grupa oficerów LMPD przybyła do Jefferson Square Park w strojach do zamieszek. Kilka osób skonfrontowało się z oficerami.

Transit Authority of River City, lub TARC, ogłosił o 22:04, że wszystkie przystanki między Broadway i River Road oraz między pierwszą i dziewiątą ulicą w centrum miasta Louisville są zamknięte do końca soboty.

Około 22.15 policja w Louisville popychała grupę na chodnik naprzeciwko parku Jefferson Square, ogłaszając nielegalne zgromadzenie i grożąc użyciem siły. Umundurowana policja pilnuje namiotów w parku Jefferson Square i wychodzi na Metro Hall.

O 22:30 grupa protestujących zapadła cisza dla rozstrzelanych. Potem wybuchły pieśni „powiedz jej imię, Breonna Taylor”.

Do 23.15 w Jefferson Square Park nadal była duża obecność policji. W większości panowała cisza, ponieważ policja i protestujący nie mieli konfrontacji, a śpiewy ustały.

Demokratyczny kandydat do senatu z Kentucky, Charles Booker, napisał w tweecie w sobotę wieczorem „modląc się za nasze miasto” w odpowiedzi na strzelaninę.

Artykuł pierwotnie ukazał się w Louisville Courier Journal: Louisville protestuje: co najmniej jeden strzał w Jefferson Square Park

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: