DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

„Po całorocznej walce samotna klinika aborcyjna w Missouri zostaje odnowiona”

SPRINGFIELD, Mo. – Klinika samotnej aborcji w Missouri otrzymała od państwa licencję na aborcję w tym tygodniu po całorocznej walce z władzami zdrowia.

Decyzja państwa oznacza, że ​​planowane rodzicielstwo w St. Louis ‚Central West End będzie w stanie działać przez co najmniej 2021 nieobecnych dalszych wyzwań.

Przeniesienie następuje prawie miesiąc po tym, jak sędzia administracji państwowej odrzucił uzasadnienie Departamentu Zdrowia stanu za próbę odebrania licencji w zeszłym roku. (Licencja pozostała aktywna przez cały proces odwoławczy).

Stanowy departament zdrowia stwierdził, że ma dobry powód, aby odrzucić wniosek o przedłużenie planowanego rodzicielstwa po odkryciu czterech nieudanych aborcji, i stwierdził, że klinika nie zgłosiła się.

Ale adwokaci Pl Planowanego Rodzicielstwa walczyli w sądzie, skutecznie argumentując, że państwo powiększało niewielką liczbę nieuniknionych komplikacji, aby zniszczyć klinikę w służbie najważniejszych programów politycznych republikanów.

Orzeczenie sędziego: Państwo niesłusznie cofnęło licencję aborcyjną STL Planned Parenthood

„Planowane rodzicielstwo dowiodło, że zapewnia bezpieczną i legalną aborcję”, napisał w swojej decyzji komisarz ds. Przesłuchań administracyjnych Sreenivasa Rao Dandamudi. „W ponad 4000 aborcji przeprowadzonych od 2018 r. Departament zidentyfikował tylko dwie przyczyny odmowy udzielenia licencji”.

Prokurator generalny Missouri wciąż ma czas do poniedziałku na ponowne rozpatrzenie sprawy, ale urzędnicy planowanego rodzicielstwa nie czekali, by ogłosić zwycięstwo.

„Z przyjemnością odkładamy kwestię licencji po ponad roku bycia celem oddziału zdrowia Missouri”, powiedział w oświadczeniu Yamelsie Rodriguez, która prowadzi klinikę.

Jednak republikańskie starania o zamknięcie kliniki poprzez narzucanie coraz surowszych przepisów wciąż mają swoje żniwo.

Dane dotyczące planowanego rodzicielstwa pokazują, że liczba zabiegów w klinice w St. Louis gwałtownie spadła w ostatnich latach, ponieważ pacjenci z Missouri coraz częściej szukają opieki po drugiej stronie rzeki w Illinois, co nakłada znacznie mniej ograniczeń na tę procedurę.

Rodriguez zdawała się również zajmować tym tematem w swoim oświadczeniu w czwartek.

„Ta licencja na aborcję, mimo że ma kluczowe znaczenie dla naszej zdolności do zapewnienia opieki, wciąż nie jest w stanie cofnąć szkody, jaką od dawna medycznie niepotrzebne polityki w naszym stanie wyrządzają pacjentom” – powiedziała.

Rodriguez wezwał gubernatora Mike’a Parsona, republikana, który w zeszłym roku kierował oskarżeniem o odmowę wydania licencji, aby wykorzystał klęskę licencyjną jako „okazję do ponownego skupienia się” na innych problemach zdrowotnych w tym stanie, w tym na pandemię koronawirusa, rosnącą śmiertelność dzieci oraz matki rodzące i wzrost infekcji przenoszonych drogą płciową.

zrodlo:https://news.yahoo.com/

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: