DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

Planują ogłosić Wielki Reset podczas szczytu w 2021 roku {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Coroczny szczyt organizowany przez Światowe Forum Ekonomiczne w Davos przedstawił plan na 2021 rok.

Wśród zaproszonych gości są premierzy i ministrowie z całego świata oraz członkowie największych organizacji międzynarodowych m.in ONZ. W związku z kryzysem uzgadniany jest globalny plan ratowania planety.

Osobą, która od samego początku jest zaangażowany w organizacje corocznego szczytu oraz co roku zabiera głos podczas panelu dyskusyjnego, to znany lobbysta rodziny Rothschild, finansista George Soros.

Poniżej Treść ze strony Światowego Forum Ekonomicznego, link pod tekstem.

Wielki reset: wyjątkowy bliźniaczy szczyt w początku 2021 roku

  • „Wielki reset” będzie tematem wyjątkowego bliźniaczego szczytu w styczniu 2021 r. zwołanego przez Światowe Forum Ekonomiczne.
  • „Wielki reset” to zobowiązanie do wspólnego i pilnego budowania podstaw naszego systemu gospodarczego i społecznego na rzecz bardziej sprawiedliwej, zrównoważonej i odpornej przyszłości.
  • Wymaga to nowej umowy społecznej koncentrującej się na godności ludzkiej, sprawiedliwości społecznej, w której postęp społeczny nie pozostaje w tyle za rozwojem gospodarczym.
  • Światowy kryzys zdrowotny spowodował długotrwałe pęknięcia w naszych gospodarkach i społeczeństwach oraz stworzył kryzys społeczny, który pilnie wymaga stworzenia dobrych warunków w miejscach pracy.
  • Bliźniaczy szczyt odbędzie się zarówno osobiście, jak i wirtualnie, łącząc kluczowych światowych liderów rządowych i biznesowych w Davos z globalną siecią obejmującą wiele zainteresowanych stron w 400 miastach na całym świecie w celu zorientowanego na przyszłość dialogu prowadzonego przez młodsze pokolenie.

Wielki reset to mile widziane uznanie, że ta ludzka tragedia musi być przebudzeniem. Musimy budować bardziej równe, sprzyjające włączeniu społecznemu i zrównoważone gospodarki i społeczeństwa, które są bardziej odporne na pandemie, zmiany klimatu i wiele innych globalnych zmian, przed którymi stoimy ”- powiedział António Guterres, Sekretarz Generalny ONZ w Nowym Jorku.

Konieczny jest wielki reset, aby zbudować nową umowę społeczną, która będzie szanować godność każdego człowieka”, dodał Schwab. „Globalny kryzys zdrowotny ujawnił brak stabilności naszego starego systemu pod względem spójności społecznej, braku równych szans i włączenie społeczne. Nie możemy też odwrócić się od zła rasizmu i dyskryminacji. Musimy wbudować w tę nową umowę społeczną naszą odpowiedzialność międzypokoleniową, aby zapewnić, że sprostamy oczekiwaniom młodych ludzi”.

COVID-19 przyspieszył nasze przejście do epoki czwartej rewolucji przemysłowej. Musimy zadbać o to, aby nowe technologie w świecie cyfrowym, biologicznym i fizycznym były skoncentrowane na człowieku i służyły społeczeństwu jako całości, zapewniając wszystkim równy dostęp” – powiedział.

Ogłoszenie o Wielkim Resecie zostało dokonane przez HRH Księcia Walii i profesora Schwaba podczas wirtualnego spotkania, a następnie oświadczenia Sekretarza Generalnego ONZ António Guterresa i Dyrektora Zarządzającego MFW Kristaliny Georgievy.

killuminati.pl

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: