DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

Minister Szumowski reklamuje korporacyjną aplikację koronawirusową. Za darmo? {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

„We wtorek szef resortu cyfryzacji Marek Zagórski poinformował, że aplikacja ProteGO Safe jest już dostępna w wersji docelowej w sklepie Google Play, na urządzenia z systemem Android. Ma ona pomóc w precyzyjnym typowaniu osób, które powinny zostać objęte nadzorem sanitarnym.

Minister zdrowia podkreślił, że „jeśli będziemy stosowali aplikację ProteGO Safe, to nie będzie konieczności powrotu do obostrzeń”. Według niego, aplikacja ProteGo Safe to „bardzo dobre i szybkie narzędzie do zduszania wszystkich ognisk zachorowań na koronawirusa w zarodku”.

Szumowski dopytywany o to, czy mimo wielu zachorowań na koronawirusa na Śląsku, sytuacja tam jest opanowana, powiedział, że „sytuacja jest opanowana +w cudzysłowie+, ponieważ – jak dodał – każda epidemia nie jest sytuacją łatwą do opanowania, chyba że będziemy mieli narzędzie w postaci aplikacji ProteGo Safe i opanujemy znacznie szybciej ogniska zachorowań” – pisze gazetaprawna.pl

Jest to bardzo niebezpieczna sytuacja, kiedy minister zdrowia promuje, namawia czy wręcz psychicznie zmusza do korzystania z aplikacji ProteGo Safe.

Jest to niebywała sytuacja, ponieważ aplikacja nie jest polskim dziełem. Jest prywatnym programem korporacji Google i Apple.

Czy minister dostaje ekstra pieniądze za reklamę aplikacji korporacyjnej?

Czy zdaje sobie sprawę, że do śledzonych osób przez aplikację, będą miały dostęp wymienione korporacje?

Jeżeli drogi czytelniku masz firmę i swoje markowe produkty, to zgłoś się do rządu PiS. Być może będą reklamować twoje produkty w głównych mediach.

Nie polecam nikomu ścigać tej aplikacji. Jest niebezpieczna i nikomu niepotrzebna.

Zobacz wideo

Robert Brzoza

Foto: www.gov.pl

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: