DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

Duch totalitaryzmu narzucany ludzkości {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Zaczynam zauważać, że polityka jest bardzo ciekawa, ale też straszna.

Sama skończyłam „stosunki międzynarodowe”, ale nigdy się polityką za bardzo nie interesowałam. Mam natomiast pewną koncepcję na temat tego, co się aktualnie dzieje.

W szale kampanii wyborczej, gdzie pada bardzo dużo haseł, postanowiłam sprawdzić, kim jest ten cały Soros. Mam przeglądarkę po włosku i na jednej ze stron p. dziennikarka napisała, że media Sorosa nawołują do obalenia rodziny: <Open democracy: abolish family>.

Sprawdziłam, faktycznie są to media sponsorowane przez Sorosa.

Zaczęłam przeglądać profil tej strony i byłam przerażona – w imię walki z rasizmem, namawianie ciemnoskorych do obalania pomników, nazywanie europejczyków rasistami, bo nie zajmują się imigrantami, jeśli ktoś na manifestacji w Paryżu wywiesił slogan, że teraz „czarni są rasistami wobec białych” to był nazwany rasistą.

Czuć w tym ducha totalitaryzmu.

Idea BLM jest „szlachetna”, ale mam wrażenie, że za tym stoi coś więcej. Media przestały informować o przewinieniach ze strony osób ciemnoskórych, którzy napadają na sklepy i zabijają.

Powstało All lives matters, każdy, kto nie jest „za”, to rasista i czasem to naprawdę przybiera absurdalną postać.

Dziwi mnie strasznie ten podział na czarnych – ciemiężonych, doskonałych i białych – rasistów. Mówiąc w skrócie, uważam, że to, co się dzieje teraz, to początek totalitaryzmu ultra lewicy, a osoby ciemnoskóre, to nowa „lepsza” rasa i dawna klasa robotnicza.

Na stronie jest dużo haseł typu: walka z neokapitalizmem, dekolonizacją.

Kolejną grupą finansowaną przez Sorosa to Anifa i jej pokazówki ostatnio w Niemczech, które zostały przemilczane, a Trump zgłosił ją jako organizację terrorystyczną.

Mam wrażenie, że za każdą organizacją wspieraną przez Sorosa coś się kryje.

Co do szczepionek i koronawirusa, media podają, że ciemnoskórzy umierają 4x częściej niż inne rasy. Moim zdaniem to też jest wymierzone w Trumpa, który zostanie nazwany rasistą i mordercą, jeżeli zignoruje koronawirusa. Myślę, że Trump jest też świadom tego, bo ostatnio sam przestrzegał wyborców, że druga opcja to reżim i, mimo że za nim nigdy nie przepadałam, tak teraz uważam, że ma racje.

Czytelniczka Kamila/Robert Brzoza

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: