DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

”Nuklearny konflikt państw bałtyckich”

Rzecznik prezydenta Litwy Gitanasa Nausedy potwierdził, że nie był on obecny na czwartkowym spotkaniu szefów państw bałtyckich z powodu braku wspólnej polityki wobec białoruskiej elektrowni jądrowej.  chce, aby  i  dołączyły do bojkotu.


Rzecznik Nausedy, Antanas Bubnelis, powiedział BNS, że spotkanie zostało zaplanowane dawno temu i powinno się koncentrować na bezpieczeństwie regionalnym, środkach zwalczania koronawirusa, kwestiach , ale także sprawie bojkotu zakupów energii elektrycznej z elektrowni jądrowej w Ostrowcu.

„Ministrowie energii lub gospodarki nie osiągnęli trójstronnego porozumienia w tej sprawie” – powiedział Bubnelis. Prezydent Litwy uważa, że negocjacje powinny zostać najpierw zakończone a spotkanie na najwyższym szczeblu odbyć się dopiero potem.

Prezydent Estonii Kersti Kaljulaid i przywódca Łotwy Egils Levits spotkali się w czwartek na wyspie Saaremaa i dyskutowali na temat UE, bezpieczeństwa regionalnego, środowiska i innych kwestii. Biuro prezydenta Estonii powiedziało, że Nauseda „podjął w ostatniej chwili decyzję o pozostaniu w kraju z powodu spraw wewnętrznych”.

Err.ee oprac MK

zrodlo:kresy24.pl

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: