Ochroniarz brutalnie zaatakował śpiącego mężczyznę w Warszawie Źródło: Twitter/stumbras

Do bulwersującego zdarzenia doszło w Warszawie, przy metrze Wilanowska. Ochroniarz rzucił się na śpiącego mężczyznę z gazem i pałką. Do kobiety, która próbowała interweniować zwrócił się per „ukraińska ku***”.

„Przy metrze Wilanowska ochroniarz zaatakował mężczyznę, który zasnął na przystanku autobusowym. Psiknął mu w oczy gazem, poddusił i stłukł pałką. Na koniec usiłował go skuć” – dowiadujemy się z wpisu użytkownika Twittera, który wrzucił nagranie do sieci.

banner-wizytowka-1580899038

„Do próbującej interweniować kobiety rzucił „wracaj do siebie, ukraińska ku***”” – czytamy dalej.

Na nagraniu słyszymy, że mężczyzna krzyczy, że się dusi. Sprawa przypomina tę z USA, gdzie policjant w brutalny sposób obezwładnił George’a Floyda. Amerykański Murzyn w wyniku przemocowego zatrzymania zmarł.

Tam jednak mieliśmy do czynienia z wielokrotnie karanym kryminalistą, a zatrzymania dokonywał policjant. Tu mamy mężczyznę, który zasnął na przystanku i ochroniarza…

Przy metrze Wilanowska ochroniarz zaatakował mężczyznę, który zasnął na przystanku autobusowym. Psiknął mu w oczy gazem, poddusił i stłukł pałką. Na koniec usiłował go skuć. Do próbującej interweniować kobiety rzucił „wracaj do siebie, ukraińska ku***” @Policja_KSP jest sprawa…