DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Zło świata – wywiad ! {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Miliony na cmentarze żydowskie, ale za to, jakie wybitności tam leżą. Aż sama rodzina ze strony małżonki prezydenta, paru stalinowskich zbrodniarzy by się też znalazło.
Za to zabrakło dotacji dla cmentarza 200 000 pomordowanych rodaków przez UPA i OUN, we Wschodniej Polsce II RP, na dołach śmierci, gdzie spoczywają kości 10 000 Polaków, głównie kobiet i dzieci, mer Lwowa wybudował wysypisko śmieci, przy milczeniu jarmułkowego bezprawia rezydentów POLIN.

” To człowiek stworzył Boga, a nie na odwrót, dlatego to on może naprawić niedoskonały świat.” G.Soros,

Tak jak większość syjonistycznych kanalii ukrywająca się w świecie pod przybranymi nazwiskami, w rzeczywistości jest spadkobiercami podobnych zbirów.
George Soros w wieku 14 lat wraz z swoim opiekunem ograbiał Żydów z majątku. Na pytanie czy nie odczuwał z tego powodu wyrzutów sumienia odparł, że była to zabawna sytuacja, którą można porównać do tej panującej na rynkach finansowym i gdyby tego nie robił, to zrobiłby to kto inny. Co również istotne, ograbiając swoich pobratymców George Soros ukrywał swoją żydowską tożsamość podszywając się pod chrześcijanina.

Za : Facebook

banner-wizytowka-1580899038
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: