DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

HIT SIECI ! Andrzej Duda się zapędził? „Jestem gejem”. Odpowiedział „Ja też” – VIDEO ! {Autor Gabi}

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/
  

W czasie spotkania Andrzeja Dudy z wyborcami mogliśmy usłyszeć dosyć zaskakującą deklarację. Na wypowiedź jednej z osób zgromadzonych na wiecu na temat tego, że jest gejem, urzędujący prezydent odpowiedział, że „on też”. Nie był to tzw. coming out, a po prostu machinalne powtarzanie jednego zdania.

Film hitem sieci. Andrzej Duda się zapędził? "Jestem gejem". Odpowiedział "Ja też"
Andrzej Duda podczas spotkania z wyborcami (Twitter)

Do sytuacji doszło w poniedziałek na placu Litewskim w Lublinie. Do Andrzeja Dudy podszedł mężczyzna, który chciał go zapytać o jego poglądy na temat homoseksualistów. Postanowił mu przedstawić swoją perspektywę.

Wybory prezydenckie. Andrzej Duda o LGBT

Na nagraniu słyszymy, jak mężczyzna zapewnia prezydenta, że chce tylko kulturalnie porozmawiać na temat swojej sprawy. Andrzej Duda odpowiada na to: „ja też przecież”.

„Jestem gejem, jestem w ośmioletnim związku” – słyszymy następnie, na co pada ze strony prezydenta dokładnie ta sama odpowiedź: „ja też”.

Nadzieja 🌿@_Hopeoppe

Duda chyba się zawiesił XD

Niektórzy twierdzą, że winę ponosi niska jakość dźwięku, a tak naprawdę prezydent w sposób niewyraźny odpowiedział „no i okej”. Dla pewności umieszczamy więc drugie nagranie z innej perspektywy i pokazujące kawałek wcześniejszej rozmowy. To, co dokładnie słychać na filmie, każdy może więc ocenić sam.

Prezydent prawdopodobnie nie słyszał dobrze słów swojego rozmówcy i machinalnie odpowiadał mu wyrażającym solidarność zwrotem „ja też”. Film szybko stał się jednak hitem Twittera. Obejrzało go już ponad 40 tys. użytkowników.

No coz prezydent na miarę tych co go wybrali I jeszcze raz go chca wybrać . ZENADA!

o2.pl

Studio Polaków

Andrzej Duda jestem gejem no ja też..

Za You Tube

banner-wizytowka-1580899038
miejsce-na-reklame.

One thought on “HIT SIECI ! Andrzej Duda się zapędził? „Jestem gejem”. Odpowiedział „Ja też” – VIDEO ! {Autor Gabi}

  1. dua kap po zydowsku nie jest gejem jest trans-em/a jest zonaty z zydowka, a zydzi go dmuchaja, czyli w oczach swiata to my jestesmy gejami, wszak duda to prezydent polakow.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: