NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
MATERIAŁ NADESŁANY - ZBRODNICZY PLAN PRZECIW LUDZKOŚCI
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
Brzeg: Zmarła 49-letnia nauczycielka..☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Zełenski omówił z Trudeau ułatwienia wizowe z Kanadą”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski i premier Kanady Justin Trudeau rozmawiali o ułatwieniach wizowych między krajami i możliwości współpracy w zwalczaniu koronawirusa.

Zełenski omówił z Trudeau ułatwienia wizowe z Kanadą

Rozmowa telefoniczna odbyła się w poniedziałek, donosi prezydencka służba prasowa.

Prezydent wyraził nadzieję na postęp w procesie stopniowej liberalizacji reżimu wizowego Kanady dla obywateli Ukrainy i zaproponował przyspieszenie odpowiednich dwustronnych prac na szczeblu rządowym.

„Musimy już określić ramy czasowe rozpoczęcia dwustronnego dialogu na temat wiz. Możemy rozpocząć ułatwienia wizowe dla niektórych kategorii obywateli, takich jak młodzież i studenci, jak powiedzieli w Toronto w zeszłym roku. Oczekujemy, że grupa kanadyjskich ekspertów przyjedzie na Ukrainę, aby monitorować zgodność Ukrainy z kanadyjskimi kryteriami wizowymi” – zasugerował ukraiński prezydent.

W odpowiedzi Justin Trudeau powiedział, że pomimo trudnej sytuacji można teraz dokonać przeglądu reżimu wizowego pod kątem jego liberalizacji i należy nad tym popracować.

Szef kanadyjskiego rządu przekazał również słowa poparcia żonie prezydenta Ołenie Zełenskiej, która zachorowała na COVID-19, podobnie jak Sophie Trudeau.

Rozmówcy rozmawiali o środkach w obu krajach w celu zwalczania koronawirusa oraz możliwości współpracy w celu przezwyciężenia pandemii.

„Jesteśmy wdzięczni za pomoc humanitarną Kanady w walce z chorobą na Ukrainie za pośrednictwem Funduszu Humanitarnego ONZ w wysokości 500 000 dolarów kanadyjskich” – powiedział Zełenski.

Podziękował także Justinowi Trudeau za konsekwentne poparcie dla suwerenności i integralności terytorialnej Ukrainy.

Przypomnijmy, 12 czerwca okazało się, że żona prezydenta Ukrainy Ołena Zełenska otrzymała pozytywny wynik testu na COVID-19.

W związku z tym prezydent przeszedł na specjalny reżim pracy.

zrodlo:ukrinform.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: