NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
CO MÓWIŁ O III R.P MINISTER Mieczysław Wilczek ZANIM "ZDECYDOWAŁ SIĘ " WYSKOCZYĆ Z 12 PIETRA HOTELU W WARSZAWIE ?
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
MOTORYZACJA -polskie projekty już nie polskie - TO IDZIE DO PRODUKCJI W NIEMCZECH - ZARAZ PO EPIDEMII
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Wysłannik ONZ ma nadzieję na nowe rozmowy w Syrii i ostrzega przed straszną gospodarką”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

NARODY ZJEDNOCZONE (AP) – Specjalny wysłannik ONZ ds. Syrii powiedział we wtorek, że ma nadzieję, że rozmowy na temat opracowania nowej konstytucji dla kraju mogą się odbyć pod koniec sierpnia, ostrzegając, że rozdarty wojną naród pogrążył się w kryzysie gospodarczym z rosnącymi obawami wśród swoich obywateli .

Geir Pedersen powiedział Radzie Bezpieczeństwa ONZ, że długo opóźnione trzecie posiedzenie komitetu konstytucyjnego w Genewie jest ważne, ale nie może on dotyczyć wyłącznie realiów, w obliczu których stoi naród syryjski, które wymagają „prawdziwej dyplomacji wśród kluczowych międzynarodowych graczy mających wpływ”. Zauważył, że w całej Syrii nadal działa pięć międzynarodowych armii, a wiele krajów stosuje „aktywne środki”, w tym sankcje, w tym kraju.W zeszłym miesiącu Pedersen wezwał do rozmów między Rosją a Stanami Zjednoczonymi, aby pomóc zakończyć ponad 9-letnią wojnę, mówiąc, że dwie główne potęgi mogą odegrać „kluczową rolę”.

Ale USA, które popierają opozycję Syrii, i Rosja, która popiera syryjskiego prezydenta Baszara Assada, pozostają w sprzeczności, a ich ambasadorzy strzelają do siebie na posiedzeniu rady.

Pedersen powiedział, że łatwo jest zrozumieć „nowy poziom alarmu po dramatycznym załamaniu koniunktury gospodarczej”, wskazując na deprecjację syryjskiej waluty o jeden tydzień więcej niż w poprzednich dziewięciu latach i utrzymującą się zmienność cen.

Wysłannik ONZ powiedział, że nowe czynniki połączyły podstawowe problemy strukturalne – infrastruktura, złe zarządzanie fiskalne i monetarne oraz korupcja – aby pchnąć gospodarkę „na skraj”. Przywołał kryzys bankowy w sąsiednim Libanie, wpływ pandemii i sankcji ze strony Stanów Zjednoczonych i Unii Europejskiej.

Pedersen powiedział, że sankcje dotyczą osób i podmiotów powiązanych z rządem „a także ograniczają działalność w sektorach finansowym, bankowym, naftowym i gazowym oraz wojskowym, a także eksportu i wielostronnych pożyczek i inwestycji w Syrii”. Kolejne sankcje USA, które rozpoczynają się w środę, mają na celu powstrzymanie zagranicznej działalności gospodarczej z rządem.

Na tym tle, powiedział, niektórzy Syryjczycy wyszli na ulice, aby pokojowo protestować w Sweidzie, Dara i Idlibie przeciwko wielu skargom.

Powiedział, że w południowo-zachodniej Syrii rosyjskie mediacje zapobiegły „temu, co miało stać się główną brutalną konfrontacją wokół miasta Tafas”. Powiedział jednak, że istnieją obawy, że od tego czasu zdarzały się dodatkowe incydenty związane z bezpieczeństwem i napięcia „, które mogą skutkować ponownym nasileniem się przemocy”. Powiedział, że obszar ten ma „szersze napięcia geopolityczne” z aktywnymi komórkami grupy Państwa Islamskiego i doniesieniami o izraelskich nalotach w Syrii ponownie w tym miesiącu.Na ostatnim obszarze kontrolowanym przez rebeliantów w północno-zachodniej Syrii Pedersen powiedział, że rosyjsko-tureckie zawieszenie broni „jest ogólnie rzecz biorąc”. Wskazał jednak na niepokojące oznaki, w tym zwiększone ostrzał i posiłki po obu stronach, pierwsze doniesienia o pro-rządowych nalotach lotniczych w ciągu trzech miesięcy i więcej osób uciekających przed przemocą.

Pedersen wezwał do zawieszenia broni w całym kraju i wezwał do „kooperacyjnego, ukierunkowanego i skutecznego podejścia” przeciwko grupom ekstremistycznym, które chronią ludność cywilną, w tym zapobiegając odrodzeniu się IS, które jest kontynuacją ataków na centralnej pustyni.

Współpraca nie była jednak widoczna w oświadczeniach rady USA i ambasadorów rosyjskich, odzwierciedlających ogromną lukę, którą należy wypełnić, aby zakończyć wojnę, w której zginęło ponad 370 000 osób i wysiedlono miliony.

Ambasador USA Kelly Craft powiedziała, że ​​utrzymanie zawieszenia broni w północno-zachodniej Syrii jest „kluczowe dla osiągnięcia politycznego rozwiązania tego konfliktu”, podkreślając, że USA jest zaangażowane w ten cel.

„Będziemy nadal odrzucać wszelkie próby reżimu Assada i jego sojuszników użycia siły wojskowej, przeszkód lub dezinformacji w celu ominięcia wysiłków ONZ w celu przywrócenia pokoju w Syrii”,

Craft powiedział, że nowe sankcje administracji Trumpa, które wchodzą w życie w środę, mają na celu powstrzymanie „złych aktorów”, którzy pomagają i finansują „okrucieństwa reżimu Assada przeciwko narodowi syryjskiemu, po prostu wzbogacając siebie i swoje rodziny”. Powiedziała, że ​​zawierają silne postanowienia, aby zapewnić, że pomoc humanitarna nie zostanie naruszona.

Ambasador Rosji ONZ Wasilij Nebenzia odparł, że „Idlib jest kontrolowany przez terrorystów” i okupacja zagraniczna musi zostać zakończona. Powiedział: oświadczenia potwierdzają, że celem amerykańskich sankcji „jest obalenie legalnych władz Syrii”.

Nebenzia powiedziała, że ​​sankcje USA i UE, które zostały przedłużone w maju, nie tylko osłabiają gospodarkę Syrii, ale także utrudniają pomoc humanitarną.

„Zwolnienia nie działają”, co „potwierdzają sami pracownicy humanitarni” – powiedział.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: