NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
NOWY TARYFIKATOR KAR DLA POLAKÓW - STAWKI NAWET 400% W GÓRĘ !! Mandat do 5 tys. zł – takiej kary domaga się premier Mateusz Morawiecki.
Ratownicy medyczni "antyszczepionkowcami"? ☀Autor Gabi☀
PIS - KUPUJE CZOŁGI US ARMY Z DEMOBILU JAKO PODSTAWOWY CZOŁG ARMI POLSKIEJ - SZOK !
Analne testy na COVID-19 w Polsce? Niedzielski zabrał głos ☀Autor Gabi☀
Kupujesz mięso w Biedronce lub Lidlu? Jest ostrzeżenie GIS ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

SZTUCZNA INTELIGENCJA OD OPENAI ZOSTANIE WYKORZYSTANA W SERWISIE SPOŁECZNOŚCIOWYM

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb


TECHNOLOGIASztuczna inteligencja od OpenAI zostanie wykorzystana w serwisie społecznościowym
Przyszłość z filmów sci-fi realizuje się na naszych oczach. Dzieło OpenAI to rewolucyjny system stworzony na potrzeby walki z fałszywymi wiadomościami rozpowszechnianymi w globalnej sieci.
Organizacja wspierana przez słynnych miliarderów ze świata globalnej sieci i najnowszej technologii stworzyła w 2019 roku tak zaawansowany algorytm AI, że uznała, że nie udostępni go publicznie z obawy o bezpieczeństwo świata.

Fałszywe wiadomości są prawdziwą zmorą naszych czasów. Za ich pośrednictwem rządy, politycy, płatne trolle i koncerny tworzą fikcyjne oraz zmanipulowane informacje, które mają za zadanie siać propagandę i kształtować fałszywą wizję rzeczywistości. OpenAI stworzyło specjalny algorytm. Jest on efektem ubocznym wykrywania właśnie fałszywych wiadomości.

Niestety, algorytm noszący nazwę GPT-2 był tak świetny w wykonywaniu swojej pracy, że zdobył on umiejętności również pisania zmanipulowanych wiadomości. Pomysłodawcy projektu podjęli decyzję, że nie udostępnią go nikomu, ponieważ jeśli wpadnie on w niepowołane ręce, a tak na bank się stanie, to może doprowadzić do niewyobrażalnego spustoszenia w globalnej sieci. To pierwszy taki przypadek w historii całej inicjatywy OpenAI.

Po roku od tej decyzji, organizacja poinformowała o zakończeniu prac nad jego nowszą wersją o nazwie GPT-3. System jest 100 razy bardziej zaawansowany od poprzednika. Co ciekawe, władze uznały, że w tej formie nie zagraża on naszej cywilizacji w kwestiach etycznych i moralnych, zatem może zostać udostępniony wszystkim zainteresowanym.

Długo nie trzeba było czekać na pierwszego chętnego. Właśnie stał się nim bardzo popularny na świecie serwis Reddit. Jego twórcy chcą przetestować platformę w celu szybszej i skuteczniejszej moderacji treści. Jako że serwis jest wylęgarnią fałszywych wiadomości i działają na nim różnej maści grupy aktywistów, to najlepsze środowisko do tego typu testów.

Algorytm GPT-3 jest niemal perfekcyjny. Potrafi wnikliwie analizować źródłowy tekst stworzony przez agencję informacyjną lub dzieło literackie i na jego podstawie go dokończyć lub tworzyć całe nowe wiadomości. Wielu ekspertów uważa, że sztuczna inteligencja od OpenAI w ciągu następnych kilku lat zacznie zastępować dziennikarzy w przygotowaniu wiadomości.

Dario Amodei, dyrektor badawczy OpenAI, powiedział niedawno, że GPT-3 to ewenement na skalę światową. Bije na głowę podobne systemy opracowane do tej pory. Bez problemu analizuje on aż 12 razy większe modele i aż 15 razy większe zestawy danych od podobnych systemów, i to w znacznie obszerniejszej tematyce. Algorytm był szkolony na milionach artykułów i komentarzy pojawiających się na popularnym serwisie Reddit.

Niedawno Microsoft poinformował, że zwolnił całą redakcję swojego serwisu MSN i zastąpi dziennikarzy zaawansowanym algorytmem AI, który wspierany jest przez najpotężniejszy superkomputer AI na świecie. To dopiero początek. Niebawem w telewizji i mediach internetowych zamiast żywych prezenterów, będziemy oglądać wiadomości zapowiadane przez niezwykle realistycznie wyglądające, ale sztucznie wygenerowanie avatary postaci, które nigdy nie istniały.

Źródło: GeekWeek.pl/OpenAI/Reddit / Fot. Peqsels

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: