NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Prezydent Białorusi: COVID Panika pozwoliła elitom ukraść „tryliony”, być może celowo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Jeden z niewielu krajów w Europie, który nie wdrożył rygorystycznych środków blokujących w związku z kryzysem koronawirusowym, jak dotąd Białoruś w Europie Środkowej utrzymała imponującą liczbę ofiar śmiertelnych związanych z wirusami.

Prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenko strzelił do elit świata, oskarżając ich o wykorzystanie pandemii koronawirusa do włożenia „bilionów dolarów do kieszeni”, podczas gdy światowa gospodarka płonie.

„Koronawirus wprowadził całą planetę w stan psychozy. Nazywam to psychozą, ponieważ ktoś wyraźnie tego potrzebuje. I pewnie zauważyłeś siebie. Jest tak jak zawsze: po świńskiej grypie, ptasiej grypie, SARS, dzisiaj stajemy przed kolejną pandemią, kolejnym zapaleniem płuc, tylko w nowej formie. I pamiętasz, kto w przeszłości korzystał z tych sytuacji, kto włożył miliardy do kieszeni ”

Łukaszenka  powiedział w sobotę do urzędników w obwodzie mohylewskim.

„Cały dzisiejszy świat się zatrzymał; globalna gospodarka nie tylko utknęła w martwym punkcie, ale została zburzona. Ale wiodące firmy, czołowi miliarderzy i państwa włożyły do ​​kieszeni biliony dolarów – dodał prezydent, odnosząc się do obecnego kryzysu.

„Dlatego zawsze zadawałem to pytanie, cofając się  trzy miesiące temu , jak pamiętacie: kto tego potrzebuje? Czy to wydarzenie wywołane przez człowieka, ta pandemia zdrowotna? Jak dotąd nie mam odpowiedzi na to pytanie i mam nadzieję, że ty też nie – zauważył Łukaszenka.

Prezydent Białorusi poszedł też za swoimi krytykami, przypominając sobie, jak media i internet  żartowały  z jego rad dotyczących leczenia koronawirusa wódką, sauną i traktorami oraz pracy w terenie.

„Powiedziałem to jako żart. Stało się to swoistą„ marką Łukaszenki ”, zwykł mawiać„ patrz, on jest szalony, nie wie, jak traktować ludzi ”, mimo że za tymi komentarzami kryły się bardzo poważne pomysły, „Łukaszenko powiedział, zalecając ludziom uprawianie sportu i uprawianie ćwiczeń na świeżym powietrzu w celu wzmocnienia układu odpornościowego i przygotowania się na ewentualną„ drugą falę ”infekcji.

„Podkreślam raz jeszcze: wszystko, co ludzie krytykują mnie, to blef: nikt nie wie, co stanie się jutro” – podsumował prezydent.

Białoruś stanęła w obliczu gniewu liberalnych mediów i ekspertów medycznych na całym świecie po tym, jak odmówiła wprowadzenia obowiązkowych środków blokujących, a fabryki, farmy, szkoły, sklepy, restauracje i inne udogodnienia pozostały otwarte przez kilka ostatnich miesięcy, nawet jako sąsiedzi zamknięty.

Jednak ostatnio opublikowane dane pokazały, że chociaż wskaźnik zakażeń w przeliczeniu na jednego mieszkańca jest porównywalny z innymi narodami europejskimi i USA, to wskaźnik umieralności należy do najniższych na świecie,  zajmując 45. miejsce wśród 49 krajów  z 10 000 lub więcej przypadków, w których wystarczające dane jest dostępny.

W tym tygodniu Institute for Policy Studies, think tank z siedzibą w Waszyngtonie, doszedł do wniosku, że w samych Stanach Zjednoczonych miliarderzy  dodali do swojej fortuny 565 miliardów dolarów  od połowy marca, a ich całkowite bogactwo wzrosło o 19 procent od początku pandemii. Dane liczbowe zostały opublikowane pośród raportów, że blisko 39 milionów Amerykanów złożyło wniosek o zasiłek dla bezrobotnych w czasie kryzysu. Podobne trendy zaobserwowano w krajach na całym świecie, od Europy po Azję.

russia-insider.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: