NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Wiadomo, kim był pracownik z Polski, któremu wycięto organy w Meksyku. Nowe fakty ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Pompeo spotka się z najlepszymi chińskimi urzędnikami na Hawajach „

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

WASHINGTON (AP) – Sekretarz Stanu Mike Pompeo udaje się na Hawaje na krótką rozmowę z wyższym urzędnikiem chińskim, ponieważ stosunki między dwoma narodami gwałtownie spadają w wyniku licznych sporów.

Departament Stanu powiedział, że Pompeo i jego zastępca Stephen Biegun wyjechali we wtorek na Hawaje, ale nie przedstawili żadnych dodatkowych szczegółów na temat swoich planów. Ludzie zaznajomieni z podróżą powiedzieli, że Pompeo i Biegun spotkają się w środę z chińską delegacją pod przewodnictwem Yang Jiechi, najwyższego urzędnika spraw zagranicznych Komunistycznej Partii Chin.

Prywatne dyskusje mają się odbyć w bazie sił powietrznych Hickam w Honolulu i obejmować szeroki zakres zagadnień, które wyznaczyły dwie największe gospodarki świata na ścieżkę kolizji, według osób zaznajomionych z podróżą, które nie były upoważnione do przedyskutuj to publicznie i przemawiaj pod warunkiem anonimowości.

REKLAMA
Waszyngton i Pekin kłócą się o handel, obchodzenie się przez Chiny z pandemią koronawirusa, prawa człowieka, status Hongkongu i rosnącą asertywność Chin na Morzu Południowochińskim. Chiny stały się kluczowym elementem kampanii prezydenckiej w 2020 r. Z prezydentem Donaldem Trumpem i jego zwolennikami starającymi się uczynić twardą postawę administracji wobec Pekinu głównym punktem sprzedaży polityki zagranicznej.

W zeszłym miesiącu Trump i Pompeo ogłosili, że Stany Zjednoczone cofną specjalne przywileje handlowe i gospodarcze, które rozszerzyły na Hongkong po tym, jak dawne terytorium brytyjskie powróciło pod chińską kontrolę w 1997 roku. Ten ruch był odpowiedzią na decyzję Pekinu o nałożeniu surowego nowego bezpieczeństwa narodowego przepisy ograniczające prawo do wolności słowa i zgromadzeń podobne do tych na kontynencie.

A od zeszłego roku obie strony zaostrzyły wrogą retorykę przeciwko sobie i podjęły wzajemne kroki w celu wydalenia dziennikarzy i ograniczenia możliwości podróży dyplomatów.

Obecność Bieguna, który jest również specjalnym wysłannikiem USA dla Korei Północnej, podczas podróży sugeruje, że impas w wysiłkach dyplomatycznych administracji Trumpa z Phenianem będzie również na porządku dziennym.

Wcześniej we wtorek Korea Północna wysadziła między Koreański budynek łącznikowy tuż na północ od silnie uzbrojonej granicy z Koreą Południową w starannie choreograficznym, w dużej mierze symbolicznym przejawie gniewu, który wywiera presję na Waszyngton i Seul, gdy dyplomacja nuklearna pozostaje w impasie. Ostatnie bezpośrednie spotkanie obu stron odbyło się w październiku poza Sztokholmem w Szwecji.

W krótkim oświadczeniu potwierdzającym zniszczenie urzędu Departament Stanu powiedział: „Stany Zjednoczone w pełni popierają wysiłki ROK w stosunkach między Koreą i wzywa KRLD do powstrzymania się od dalszych działań przynoszących odwrotny skutek”. ROK odnosi się do oficjalnej nazwy Korei Południowej, Republiki Korei, a KRLD jest skrótem od oficjalnej nazwy tego kraju, Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej.

Zniszczenie nastąpiło po tym, jak Północ minęła dwa lata od pierwszego spotkania Trumpa z przywódcą Korei Północnej Kim Jong Unem w zeszłym tygodniu z wyzywającymi oświadczeniami, że nigdy więcej nie dadzą prezydentowi niczego, co mógłby przedstawić jako sukces w polityce zagranicznej bez znaczących ustępstw.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: