NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ- INSTRUKCJA A.V
Lotnisko w Denver zapisem nadchodzącego ludobójstwa i schronieniem dla elit w czasie depopulacji. ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

ANONIMUS: Odesłać żydowskie medale z powrotem do Izraela !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

BLOG KTÓRY PRZEDSTAWIA WSZYSTKO TO CZEGO NIE MA W INNYCH ARTYKUŁACH – PUBLIKUJĘ OD DAWNA!

Nowa-przyszła Konstytucja Rzeczypospolitej Polski powinna wprowadzić zapis do Kodeksu Karnego o restrykcyjnym zakazie jakiejkolwiek pomocy Żydom (szczególnie w czasie działań wojennych) – wynika z sondaży przeprowadzonych w środowiskach Postępowo-Narodowych i Patriotycznych.

„… Obywatele RP, którzy sprzeciwili by się temu prawu – powinni odpowiadać przed Sądem Wojennym za ewentualne sprowadzenie groźby ludobójstwa Polaków przez zdradliwych Semitów…” – można przeczytać w komentarzu do sondaży.

Jako ‘UZASADNIENIE’ takiego aktu prawnego – (według autorów sondaży) – powinno przytoczyć się żydowską chroniczną i programową nienawiść do Polaków; oraz liczne i udokumentowane fakty współpracy Żydów z każdym okupantem Polski (z II Rzeszą Niemiecką, z III Rzeszą Niemiecką, z Cesarstwem Austro-Węgierskim, z Rosją Carską, ze Związkiem Radzieckim).

Ofiary poniesione przez Polaków – z powodu licznych zdrad ludności żydowskiej z polskim obywatelstwem przeciw współ-obywatelom etnicznym Polakom są ogromne.

Zdrady żydowskie przeciw Polakom to regularne i powtarzające się fakty wpisane w politykę żydostwa (a nie odosobnione przypadki).

1.

Żydzi z polskim obywatelstwem dokonali najwięcej zdrad przeciw Polsce – ze wszystkich pozostałych mniejszości narodowych i grup etnicznych zamieszkujących Ziemię Polską.

2.

Żydzi z polskim obywatelstwem w ciągu swojej bytności w Rzeczypospolitej Polski przez 600 lat – otrzymali od Polaków najwięcej przywileji – ze wszystkich pozostałych mniejszości narodowych i grup etnicznych zamieszkujących Ziemię Polską.

3.

Żydzi zamieszkujący Ziemię Polską zadłużyli się w budżecie Korony i Rzeczypospolitej Obojga Narodów na największe kwoty – ze wszystkich pozostałych mniejszości narodowych i grup etnicznych zamieszkujących Ziemię Polską. Żydzi nigdy tych ogromnych długów nie spłacili Polakom! Z semickiej ”wdzięczności” Żydzi ułatwili wrogom Polski wymazywanie Polski z mapy świata na 123 lata (okres zaborów).

PRZECZYTAJ: http://mr-navigator.mystrikingly.com/blog/zydowskie-dlugi-wobec-polski

4.

Żydzi z polskim obywatelstwem wprowadzali siłowo komunizm w Polsce po zakończeniu II wojny światowej. Żydzi popełnili w okresie powojennym najwięcej zbrodni – przeciwko Narodowi Polskiemu – ze wszystkich pozostałych mniejszości narodowych i grup etnicznych zamieszkujących Ziemię Polską.

5.

Żydzi z polskim obywatelstwem byli masowo ratowani przez Polaków – przed bestialstwem III Rzeszy Niemieckiej. Żydzi zawdzięczają Polakom uratowanie największej liczby żydowskiej populacji – ze wszystkich pozostałych mniejszości narodowych i grup etnicznych zamieszkujących Ziemię Polską oraz kontynent Europejski.

6.

Żydzi z polskim obywatelstwem dokonali najwięcej szkód i wyrządzili najwięcej cierpień – rdzennym, etnicznym Polakom – ze wszystkich pozostałych mniejszości narodowych i grup etnicznych zamieszkujących Ziemię Polską.

7.

Żydzi zamieszkujący Ziemię Polską masowo zdradzali Polaków uczestniczących we wszystkich Powstaniach Niepodległościowych w okresie zaborów Rzeczypospolitej Obojga Narodów – Żydzi czynili to aby przjeąć włościa Szlachty Polskiej. Carskim dekretem Polacy-powstańcy tracili swoje ziemie i byli przymusowo wywożeni na Sybir. Żydzi w nagrodę za zdradę Polski otrzymywali – od rosyjskich carów – własności Polskiej Szlachty oraz tytuły szlacheckie. Dlatego wśród prawdziwej polskiej szlachty było tak wiele fałszywej 'żydowskiej niby-szlachty'. – To własnie z tego powodu urosło wiele żydowskich fortun w granicach RP. Tylko Żydzi – ze wszystkich pozostałych mniejszości narodowych i grup etnicznych zamieszkujących Ziemię Polską – spezedawali Patriotów Polskich.

PRZECZYTAJ: https://wolna-polska.pl/zydowska-nienawisc-do-polski-i-polakow

Z uwagi na wymienione fakty autorzy wspomnianych sondaży żądają, aby:

”… każdy Polak pomagający lub ratujący Żydów przed potencjalnym wrogiem, okupantem prowadzącym działania wojenne przeciw Polsce i Polakom – powinien w najbliższym możliwym czasie po zakończeniu wojny zostać osądzony za zdradziecką relację z Żydami w czasie wojny… i zostać uznanym jako współwinnym za zbrodnie przeciwko Narodowi Polskiemu…”.

PAMIĘTACIE?

„… aby Żydom w Polsce było zawsze lepiej niż Polakom…”

Wywiad z Bronisławem Geremkiem, przewodniczącym Rady Programowej przy KKP „Solidarność” z czerwca 1981 roku. Fragment wywiadu wyłączony z druku przez „Politykę”, a wydrukowany w powielaczowym periodycznym wydawnictwie pod tytułem „Solidarność Radia i Telewizji”.

Wycięty przez „Politykę” zapis swobodnej rozmowy między Bronisławem Geremkiem a Hanną Krall został opublikowany na lamach wydawnictwa „Polskich Spraw” oraz „Dziennika Poznańskiego”.

Zarówno B. Geremek jak i redaktor H. Krall nie postawili przed sądem redakcji za publikacje, nie wniesiono żadnej skargi w związku z publikacją nagrania co tym bardziej uwiarygodnia autentyczność zapisu.

H.K. Panie profesorze, wydaje mi się, że pan niezbyt lubi Polaków?

Geremek: Niezbyt lubię? Takie określenie jest nieścisłe. Ja ich nienawidzę!

H.K. Ale przecież pana i pana matkę uratował właśnie Polak!

Geremek: To prawda. Stefan Geremek ukrywał nas oboje w Zawichoście a później nawet, kiedy już było pewne, że mój ojciec — Borys Lewartow, nauczyciel ze szkółki rabinackiej zginął w getcie warszawskim ożenił się z moją matką. Niemniej ja od dziecka musiałem ukrywać swoje pochodzenie i nie jeden raz bluźnić Przenajświętszemu, niech będzie przez wieki sławione Imię Jego, że stworzył mnie Żydem. A zresztą czytała pani na pewno pamiętniki Emanuela Ringelbluma?

H.K. Oczywiście, przecież pisałam książkę o getcie warszawskim i bohaterach żydowskiego ruchu oporu.

Geremek: No to co pewnego razu powiedzieli Żydzi, którzy wraz z Ringelblumem ukrywani byli w bunkrze przy ul. Wolskiej przez ogrodnika Marczaka i jego rodzinę? Pamięta pani, pani Haniu?

H.K. Tak, pamiętani. Mówili: nienawidzimy Polaków, bo im jest teraz lepiej niż nam.

Geremek: No to więc teraz nie będzie się pani zastanawiać, że cały ruch społeczny, który teraz tworzymy i ożywiamy najróżniejszymi nurtami, ma na celu doprowadzić do takich zmian w strukturze państwowo-gospodarczej Polski, aby Żydom w Polsce było zawsze lepiej niż Polakom.

CAŁY TEKST WYWIADU PRZECZYTASZ TU:

http://mr-navigator.mystrikingly.com/blog/opinie-o-zydach

KONSEKWENCJĄ POWYŻSZEGO WSTĘPU – NALEŻY….

Odesłać żydowskie medale „Sprawiedliwy Wśród Narodów Świata” z powrotem do Izraela!

 1. Wartość rynkowa medalu wśród kolekcjonerów jest mniejsza od jednodolarówki w monecie. Medal „Sprawiedliwy Wśród Narodów Świata” wykonany jest z miedzi i niklu (sic!) – i nie zawiera nawet śladowych ilości złota, srebra czy platyny (to klasyczny rodzaj wdzięczności i okazywania szacunku w kulturze semickiej).

 2. Medal nie posiada żadnej wartości artystycznej, ponieważ jest zaprojektowany przez kompletnie nieznanego w świecie artystę (może poza Izraelem).

 3. Z nadaniem tego medalu nie wiążą się żadne gratyfikacje finansowe.

 4. W komplecie do medalu otrzymuje się tylko dyplom oraz tzw. 'przywilej' wpisanie nazwiska na ścianie Honoru w Ogrodzie Sprawiedliwych w Yad Vashem… w „pakiecie” jest jeszcze drzewko sadzone w okolicy (ale sadzenie drzewek zaniechano już jakiś czas temu rzekomo z powodu „braku przestrzeni” – sic!).

Medal jest dla wszystkich taki sam;

 • dla Polaków, którzy ratowali Żydów w czasie wojny – z narażeniem życia swojego i swoich bliskich, według niemieckiej zasady „odpowiedzialności zbiorowej”

 • oraz identyczny medal dla Francuzów, którzy za ratowanie Żydów dostawali od niemieckiego okupanta zwykły mandat, a w tzw. „rażących przypadkach” recydywy Francuz mógł stracić 'nawet' pracę! (sic?!)

Różnice skali ryzyka Polaka i Francuza za to samą przewinę widać gołym okiem!

Rożnica jest OGROMNA!

Ale Izrael nie pomyślał o tym, że medal powinien też być adekwatny do narodowości: inny dla Polaka, a inny np. dla Francuza.

Medale, ordery i odznaczenia przyznawane przez dane państwo z reguły posiadają swoją klasę, czyli stopnie ważności. Więc jest order lub medal I Klasy – potem II Klasy – potem III Klasy.

Izrael mógł uczynić to samo, ale nie uczynił – aby Polaków zbytnio nie wyróżnić i nieusatysfakcjonować!

Jest to cel zamierzony i skierowany przeciw Polakom!

Ciężko więc dostrzec jakąkolwiek sprawiedliwość w przyznawaniu tych medali;

 • bo jeśli taki Francuz dostaje medal z miedzi i niklu

 • to Polak powinien (proporcjonalnie do poniesionego ryzyka) otrzymać medal ze złota ze zdobieniem diamentowym!

Tak, właśnie tak!

Zwłaszcza, że wielu z uratowanych Żydów po wojnie handluje diamentami i kontroluje rynek diamentów. „Krwawych diamentów”, które Żydzi pozyskują z uwikłanych w wojny, cierpienia i korupcji państw afrykańskich. Ale jakoś Żydom to w ogóle nie przeszkadza, bo to przecież nie jest żydowskie cierpienie.

A dlaczego przestano sadzić drzewa „Sprawiedliwym Wśród Narodów Świata”? Czyżby IKEA zrezygnowała z inwestycji w Izraelu i Żydzi 'załapali' że nie zrobią interesu na sprzedaży drzew do produkcji mebli? Znając 'żydowski zmysł do interesów' – to wcale nie wykluczone.

GRADACJA MEDALI I ODZNACZEŃ:

Występują trzy rodzaje odznaczeń państwowych:

 • odznaczenia i medale wojenne

 • odznaczenia i medale cywilne

 • odznaczenia i medale za szczególne zasługi dla rozwoju państwa

Każde z tych odznaczeń posiada odpowiednią rangę lub klasę. Wykonane jest często w formie artystycznej i zawiera metale szlachetne.

Dodatkowo odznaczenia i medale państwowe wysokiej klasy – powiązane są ściśle z gratyfikacją pieniężną i dodatkiem dla odznaczonych osób do rent lub pensji… ulgami do komunikacji miejskiej, darmowej energii elektrycznej i gazu, darmowego abonamentu RTV, darmowych wyrobów medycznych… oraz zapewniają do darmowego korzystania z dóbr kultury.

Każde państwo narodowe obdarowujące swoimi odznaczeniami zasłużone osoby stara się – aby nie było posądzone o sknerstwo lub patologiczną ‘wiochę’!

Niestety, ale Izrael z powodzeniem właśnie można posądzić o o sknerstwo lub patologiczną ‘wiochę’!

Izraelskie medale nie spełniają żadnych z wymienionych opcji!

Izraelskie medale „Sprawiedliwy Wśród Narodów Świata” są nic nie warte – i nie wiążą się z nimi żadne gratyfikacje!

… To zwykłe brzydkie (bez najmniejszej wartości artystycznej) blaszki wykonane z ‘metalu odpadowego’ (sic!)

Kurwa… to w ‘pale się nie mieści’!

Tylko Żydzi mogli wymyślić coś tak głupiego i skąpego!

… To semicki ‘obciach’ i ‘pospolita wiocha’!

Oto „artystyczne dzieło”(sic!) żydowskiego „geniuszu”(sic!). Medal „Sprawiedliwy Wśród Narodów Świata”

To właśnie te blaszki z metali odpadowych (miedzi i niklu /recycling) – są zapłatą państwa Izrael dla obywateli Unii Europejskiej za „uratowanie żydowskiego życia” w czasie II wojny światowej….

… widać dokładnie, na ile Żydzi sami wyceniają swoje „żydowskie życie”.

Izrael proponuje „Sprawiedliwym” opcję zastępczą:

 • otóż oferują Honorowe Obywatelstwo, które nie wiążę z żadnymi profitami!

 • albo Pamiątkowe Obywatelstwo (?!), które jest żartem z kiepskiego horroru!

Taka wersja izraelskiej wdzięczności i hojności… .

Żadne z tych quasi-obywatelstw nie jest „prawdziwe”.

Nie nadaje żadnych praw ani przywilejów, chociażby w postaci dostępu do izraelskiego bezpłatnego systemu ochrony zdrowia, czy darmowej komunikacji miejskiej w izraelskich miastach, lub darmowego dostępu do muzeum, kin i teatrów. Nic!

Teoretycznie istnieje opcja uzyskania zasiłku izraelskiego dla „Sprawiedliwego” w kwocie średniej renty, ale jest straszliwie utrudniona…. Ponieważ obowiązkowo wymaga się aby taki „Sprawiedliwy” zamieszkał w Izraelu – tylko że warunkiem zamieszkania w Izraelu jest pobyt stały w Izraelu – czyli „prawdziwe obywatelstwo” (a nie „honorowe obywatelstwo” czy „pamiątkowe obywatelstwo”), którego „Sprawiedliwy” nie uzyskuje poprzez medal „Sprawiedliwy Wśród Narodów Świata”. Taki żydowski żarcik… .

Czy oficjalny zwrot medalu „Sprawiedliwy Wśród Narodów Świata” jest czymś niespotykanym?

Ależ precedens już istnieje! I niczym nowym nie jest oddawanie Izraelowi wyróżnień nadanych przez Izrael. Wielu ludzi zawiedzionych polityką Izraela i polityką środowisk żydowskich odesłało te „żydowskie wyróżnienia” z powrotem do Izraela bez cienia żalu.

Nawet całkiem niedawno medal „Sprawiedliwy Wśród Narodów Świata” zwrócił 91 letni mieszkaniec Amsterdamu, Henk Zanoli. Medal dostał za uratowanie żydowskiego chłopca w czasie II wojny światowej, przewiózł go z Amsterdamu do Eemnes. W ubiegłym roku izraelskie wojsko 'pozbawiło' go kilku krewnych mieszkających w Palestynie. Rozgoryczony Zanoli odesłał swój medal do Izraela wraz z listem; napisał w nim m. in.: „…po ponad 60 latach zaczął sobie zdawać sprawę, że syjonizm zakładając budowę państwa tylko dla żydów jest rasistowski…”.

Henk Zanoli – kim jest: LINK1 LINK2 LINK3

A co Polacy?

Byłoby wielce wskazane aby Polacy jako „Sprawiedliwi Wśród Narodów Świata” również przemyśleli takie posunięcie, które z pewnością dość dotkliwie zaszkodziłoby Żydom.

Przecież polscy „Sprawiedliwi” nic nie stracą – bo prócz medalu z miedzi i niklu nic od Żydów nie dostali! Może warto, aby Polacy zorganizowali się i w towarzystwie telewizji i dziennikarzy z całego świata pokazaliby co myślą o żydowskich medalach i odesłaliby je z powrotem do Izraela?!

Warto wiedzieć, że medale „Sprawiedliwy Wśród Narodów Świata” to zwykłe narzędzie polityczne Izraela do pisania historii po żydowsku!

Historycy – w tym również historycy żydowscy – uważają, że liczba Polaków ratujących Żydów w czasie II wojny światowej waha się od 100 tys. do 1 miliona! Oznacza to, że tylu Polaków powinno otrzymać te medale!

 • A dlaczego Żydzi wręczyli Polakom tylko 6 tys. takich medali?

 • Skoro te medale powinno otrzymać 100 razy więcej Polaków?

Ponieważ gdyby Żydzi wręczyli Polakom tak dużą liczbę medali to zawaliłby się cały „żydowski plan próby oskarżania Polaków”, który to plan w efekcie miał prowadzić do kolonizacji Polski.

Polscy laureaci medalu „Sprawiedliwy Wśród Narodów Świata” to ofiary rozgrywek perfidnej żydowskiej polityki, celem „dojenia” z Polski korzyści – czyli bezzasadną kradzież i łupienie Narodu Polskiego.

CENA ZA IZRAELSKIE MEDALE WARTOŚCI ZŁOMU

Drogo płaci Polska za te żydowskie bezużyteczne medale – blaszki miedziano niklowe; za każdą taką blaszkę Żydzi wystawiają Polsce ogromne rachunki z polskiej reprywatyzacji, z której chcą wyłudzić od Polski nawet przy pomocy USA (ustawa JUST 447).

Wraz ze zwrotem tych nic nie znaczących medali żaden Polak nie poniesie żadnych konsekwencji finansowych – bo przecież te medale żadnych korzyści finansowych nikomu nie dały!

To właśnie taka specyficzna „żydowska wdzięczność” – dużo formy i żadnej treści!

Polacy wiedzą co oznacza „przyjaźń” z Żydami!

Żadna przyjemność!

 • Warto też pamiętać, że to Żydom zależy aby Polska nie odwróciła się od Izraela, a nie na odwrót!
 • Należy też pamiętać, że całą tę hucpę obserwują uważnie sąsiedzi Izraela, którzy wcale Izraelowi dobrze nie życzą i tylko czekają na takie izraelskie głupoty przeciw Polsce.
 • Palestyńskie środki masowego przekazu oraz ich sojuszników donoszą o „kolejnym konflikcie” Izraela z państwem Unii Europejskiej (Polską) – w dodatku państwem, które Izrael do tej pory bezprecedenowo doił.
 • Od dłuższego czasu Izrael nie ma już w ogóle przyjaciół w Unii Europejskiej.

Polska dość szybko staje się obiektem adoracji wielu państw Bliskiego Wschodu, nawet tych o ambicjach atomowych… . Bliskowschodnie narody – w odróżnieniu od państwa żydowskiego – są pełnej nieukrywanej, a nawet szczerej sympatii dla Polaków. Nie kryją też, że byłyby wdzięczne za głosowanie Polski w ich sprawie na forum ONZ – a ich wdzięczność to lukratywne kontrakty dla Polski oraz dostęp do ich zasobów energetycznych.

Więc po co Polsce niewdzięczny Izrael?

A stosunki USA – Polska i tak z tego powodu nie pogorszą się; bo politycy i ekonomiści obu państw umieją liczyć.

Przy okazji tych izraelskich i żydowskich ekscesów rykoszetem zyskuje węgierska partia narodowo-konserwatywna Fidesz: 57%. A węgierski Żyd i zagorzały globalista George Soros – zamiast myśleć o politycznym powrocie na Węgry, to spokojnie może zakończyć swoją żałosną i nieudaną karierę globalisty… jako 'pluszak' przy boku swojego promotora D. Rockefellera z Komisji Trójstronnej.

Żadne państwo Europy Środkowej nie chce sponsorować i utrzymywać Izraela – i wszystkie te post-komunistyczne państwa europejskie trzymają kciuki za Polskę w tej bezwstydnej próbie wyłudzenia 'kasy' od Polski. Wiedzą, że potem Izrael i Kongres Żydowski przyjdzie do nich z 'puszką na zrzutkę'.

Czas w tej polsko-żydowskiej awanturze działa z korzyścią dla Polski. Stronie żydowskiej coraz trudniej ukrywać prawdziwe jej powody, takie jak chciwość i zachłanność!

PRZYKŁAD GŁUPKÓW Z IZRAELA

Jeszcze o dwóch takich… pierwszy mieszka w Izraelu a drugi w USA. Czyli głupi i głupszy.

Głupi to polityk izraelskiej opozycji w Knesecie, który w stanie ogólnego ogłupienia stwierdził że: setki tysięcy Żydów transportowanych do KL Auschwitz nie widziało w ogóle żołnierzy niemieckich, a więc z pewnością byli to żołnierze polscy pracujący w obozie koncentracyjnym….

W Polsce międzywojennej Żydzi w większości nie asymilowali się z Polakami; nawet 63 procent obywateli polskich żydowskiego pochodzenia nie znało języka polskiego! Jak więc mogli odróżnić mowę polską od mowy ukraińskiej? A przecież dużą część strażników w Auschwitz stanowili właśnie Ukraińcy. Nie mówiąc już o Żydach przywiezionych do obozu z Francji, Niemiec, Danii, Austrii – którzy mogli w ogóle nie odróżniać mowy polskiej od chińskiej! A rzekomo te polskie mundury? A czy Żydzi w czasach obecnych odróżniają mundur polski od munduru czeskiego czy ukraińskiego? Czy odróżniają mundur niemiecki od hiszpańskiego? No właśnie!

Każdy średniego sortu adwokat w USA obali taki patologiczny syjonistyczny bełkot.

A teraz głupszy. Głupszy to akademicki 'wypierdek', który tytuły z pewnością dostał za pochodzenie… od takich jak on sam. Broni Izrael bezkrytycznie. Głupszy mieszka w USA i nie poważa Konstytucji Stanów Zjednoczonych, zwłaszcza artykułów mówiących o równości wobec prawa. Otóż wyznał, że chciałby Europy według swojej wizji, czyli jako zaplecza dla Izraela…! No cóż, nawet psychiatra będzie miał z nim spore kłopoty.

CO TERAZ?

 • Czy polscy politycy mają plan monitoringu i ochrony polskich obywateli w Polsce i za granicą?

 • Czy Polski Wywiad już się szykuje aby zneutralizować potencjalne powakacje Mossadu?

 • Czy planuje się ochronę Polaków i członków Polonii zaangażowanych w spór o dobre imię Polski?

 • Czy polscy politycy będą czekać aż wydarzy się tragedia, a Polski Wywiad powie znowu że „… przecież było to do nieprzewidzenia… „. Ależ jest to do przewidzenia i należy już działać! A nie tylko żreć pączki!

Już w Izraelu atakuje się Polaków, którzy przebywają tam turystycznie. Czy ktoś pomyślał aby atakować w Polsce członków izraelskich wycieczek do Auschwitz?

… Ale dopóki agenci Mossadu są zatrudnieni w Polskim Wywiadzie i Kontrwywiadzie (za pozwoleniem PiS-yjonistów)… raczej nikt o etniczych Polaków (tych bez syfiastych zwisających nieumytych pejsów) się nie zatroszczy.

Odesłać żydowskie medale

„Sprawiedliwy Wśród Narodów Świata” z powrotem do Izraela!

Artykuł oryginalnie opublikowano wiosną 2018 roku.

Aktualizowano i uzupełniono wiosną 2020 roku.

mr-navigato
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “ANONIMUS: Odesłać żydowskie medale z powrotem do Izraela !

 1. ”…kazdy polak pomagajacy, lub ratujacy zydow przed potencjalnym wrogiem wojennym przeciw polsce i polakom – powinien w najblizszym moxliwym czasie po zakonczeniu dzialan wojennych osadzony za zdradziecka relacje z zydami w czasie wojny… i zostac uznanym jako wspolwinnym za zbrodnie przeciw narodowi polskiemu…” – kom; jako ze woina zydow przeciwo polakom trwa juz od lat 80-tych.powyzszy manifst wymaga mocnego przeredagowania (przeciez zydzi ten manifest stosuja w polsce od zawsze, wystarczy sobie tylko wstawic w mejsce zyd polak i na odwrot i wszystko staje sie jasne)…..2) ”..ptencjalnym wrogiem wojennym….' – ten wrog nie jest potencjalny a realny, to zyd….3) dzis w rozwinieciu kazdy polak jest ma zdradziecki relacje z zydami, nawt robotnik, tyra poto by napelniac kasa zydowskie kieszenie…….ps. moja wersja manifestu….,,kazdy polak, ktory ma zdradzieckie relacje z okupantem polski, bierze czynny udzial w grabiezy polakow z majatku, kultury, historii itd. po odzyskaniu potencjalnej wolnosci powinien byc osadzony zgodnie z poziomem zaangazowania w ten zydowski spisek, im ,wieksze ,,zaslugi” tym wieksza kara (chodzi mi tu szczegolnie o najwyrzszych urzednikow panstwowych i najwyzszych oficerow slozb mundurowych, a takze urzednikow ,,oswiaty”/ministerstwa propagandy zydowskiej) 3) na czas wojny proponuje jakies akcje prewencyjne, wlacznie ze szwadronami ,ostrzezen”)….ps.2 ; zadziwiajace jest ciche przyzwolenie wysoko postawionych polakow, na poniewieranie narodu…ci ludzie wciaz milcza choc tak wiele wiedza. widocznie tam sie konczy ich patriotyzm, gdzie zaczynaja kariery, majace zawsze swe polaczenie ze statusem materialnym….dzisiejsi patrioci to szekle dorobkiewicze, patologia polska…no to w skrucie byloby na tyle..kto przeczytal dziekuje i pozdrawiam…

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: