NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

LÖFVEN:” SZWECJA NIE JEST NAJGORSZA!!!!!!”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Premier Stefan Löfven (S) powiedział, że krytyka szwedzkiej strategii przypomina porównywanie jabłek i gruszek. Blisko 5 000 zgonów w Szwecji nie ma nic wspólnego ze strategią rządu. Rzadko zdarza się, aby ktoś o tak dużej mocy uważał się za tak samo odpowiedzialnego jak Stefan Löfven.

Wczorajszej agendzie rozmawiano ze zmagającym się premierem, który w jak największym stopniu mógł obwiniać i trywializować śmierć tysięcy ludzi.

To był dziwny spektakl. Każdy punkt, który miał Löfven, jest głęboko problematyczny i prowadzi do kolejnych pytań. Przejrzyjmy je.

1. Nie najgorsze na świecie

– To nie tak, że Szwecja ma absolutnie najgorsze statystyki w tej dziedzinie. To nie tak! Löven cenił się podczas wywiadu.

Ale kiedy zmniejszyła się ambicja Szwecji, by „nie być najgorszym na świecie”? Czy do tej pory celem nie było dążenie do bycia najlepszym na świecie?

Dlaczego cele i ambicje socjaldemokracji rzuciły się z chęci uczynienia z kraju światowego lidera, aby „nie być absolutnie najgorszym”?

2. Chronione życie i zdrowie

Löfven twierdzi następnie, że rządowi „udało się” ograniczyć rozprzestrzenianie się infekcji, aby oddziały intensywnej opieki były wystarczające.

„Musimy chronić życie i zdrowie, a my mamy” – powiedział. Upewniliśmy się, że system opieki zdrowotnej ma zasoby, których potrzebują, i myślę, że całkiem dobrze nam poszło.

– Ograniczamy rozprzestrzenianie się infekcji, aby służba zdrowia mogła dobrze sobie radzić. Nam się udało Z tego powodu służby zdrowia, pomimo wielkich wysiłków, mają placówki intensywnej opieki.

Ale pojawia się pytanie, dlaczego tak wiele osób zmarło, gdy dostępna była pojemność iva. Współczesny pisał o 81-letniej Gösta, która nie mieszkała w domach starców, ale kiedy przyjechał do szpitala , otrzymał wyrok śmierci, gdy odmówiono mu tlenu i kroplówki. Dopiero, gdy jego dzieci miały zapewnić opiekę, przybył do iva. Teraz jest w domu przygotowując wyścig rowerowy Vätternrundan.

Ilu zmarło, ponieważ odmówiono im opieki? I czy jest to rozsądne zachowanie w szwedzkiej służbie zdrowia?

3. Niedobory społeczne spowodowały tak wiele zgonów

Stefan Löfven nie zaprzecza, że zginęło prawie 5000 osób, ale uważa, że wynika to z czegoś innego niż strategia koronowa. I na czym rząd S koncentruje się zamiast tego, tak, na migracji i przyjmowaniu setek tysięcy ludzi, którzy nie zapłacili podatku. Kiedy miliardy napływają do migrantów, trzeba ich gdzieś zabrać.

– Dużym problemem jest to, że mamy tak wielu ludzi, którzy zmarli w domach dla osób starszych. Nie ma to nic wspólnego ze strategią. To ma związek z faktem, że mamy braki w społeczeństwie, powiedział premier.

Może Szwecja powinna najpierw zadbać o swoich obywateli, aby nie otrzymywali absolutnie najgorszego dobrobytu, zanim rozdzieli pieniądze podatkowe na obywateli innych krajów …

zrodlo:samtiden

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: