NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Islandia: Na lotnisku Keflavik rozpoczęto testowanie podróżnych na Covid-19”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Na lotnisku Keflavik pod Reykjavikiem rozpoczęto wczoraj przeprowadzanie testów na obecność koronawirusa u podróżnych przybywających na Islandię. Badanie jest alternatywą wobec kwarantanny i na razie będzie bezpłatne; po 1 lipca ma kosztować ok. 100 euro.

Islandia: Na lotnisku Keflavik rozpoczęto testowanie podróżnych na Covid-19

Pasażerowie, którzy nie zgodzą się na test, będą musieli przejść 14-dniową kwarantannę. (Fot. Getty Images)

Według zapowiedzi służb sanitarnych, w 10 kabinach na terenie międzynarodowego portu lotniczego Keflavik możliwe będzie przebadanie w ciągu godziny 200 osób, a w ciągu doby do 2 tys. osób.

„Testy mają charakter dobrowolny, są alternatywą wobec 14-dniowej kwarantanny. Osoba, która odmówi badania, zmuszona będzie poddać się izolacji” – wyjaśnił główny epidemiolog Islandii Thorolfur Gudnason.

Przed przybyciem na Islandię podróżni proszeni są o zarejestrowanie się na stronie internetowej visit.covid.is, a następnie o ściągnięcie aplikacji na smartfon Rakning C-19, umożliwiającej służbom sanitarnym kontakt oraz kontrolę. Informacja o wyniku testu przesyłana będzie w ciągu doby za pomocą aplikacji lub SMS. Do tego czasu turyści proszeni są o pozostanie w miejscu, w którym mają nocleg.

W okresie próbnym, do końca czerwca, badania przeprowadzane będą bezpłatnie. Od 1 lipca koszt testu wyniesie 15 tys. koron islandzkich (około 100 euro). Z procedury zwolnione są dzieci urodzone w 2005 r. lub później.

Jak podaje islandzki MSZ, obecnie na wyspie jest zaledwie kilka aktywnych infekcji wirusem SARS-CoV-2. Łącznie zakażenie stwierdzono u 1 810 osób, 10 z nich zmarło, a 1 796 wyzdrowiało.

Oprócz podróżnych przylatujących na Keflavik badane będą także osoby przybywające na Islandię promami.

Islandia umożliwia wjazd na swoje terytorium osobom z krajów strefy Schengen, Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii.

zrodlo”londynek.net

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: